فال روزانه : فال امروز ۲۱ فروردین

فال روزانه ۲۱ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما امروز برنامه کاری خاصی دارین ولی شاید این برنامه شما رو از رسیدن به اهداف تون باز نمی داره. ممکنه کارای سخت گیرانه شما به نظر بقیه وسواسی برسه، اما شما میتونین که حتی اگه آسون گیر هم نباشین این جور جلوه کنین. با اینکه شاید تصمیمات استوار شما حالا به نفع تون عمل خواهى کرد، عاقل باشین و بدونین که کی باید در روزتون از اون بهره بگیرین. زمان به اون سرعتی که شما فکر می کنین سریع نمی گذره.

اردیبهشت: ورود ماه به هفتمین خونه از “شرکاء” شما شاید باعث بوجود اومدن یه مخالفت و درگیری می شه. سرسختی و لجبازی تون می تونه به شما کمک کنه تا امروز این درگیری رو به نفع خود تموم کنین، اما شاید قیمت زیادی رو واسه اون پرداخت می کنین. پیروزی شما یه موفقیت توخالیه اگه احساسات و احساسات بر شما مسلط شن. واسه موقعیت خود یه دلیل راضی کننده بیارین، اما بعد باید علاقه مند باشین که روش خود رو تغییر داده و در میان راه به بقیه ملحق شید.

خرداد: شما این توانایی رو دارین که حقیقت رو بوسیله انتخاب درست کلمات تون دست کاری کنین. شما بسیار باهوش هستین و می تونین حتی بدون اینکه متوجه باشین نظرات بقیه رو تغییر بدین. بدیش اینه، ممکنه از تاثیر خود به طور کامل آگاه نباشین. شما می تونین تاثیر مثبتی بر بقیه  داشته باشین، پس قبل اینکه دهن تون رو باز کنین و حرفی بزنین درباره چیزی که می خواین بگید به طور کامل فکر کنین.

تیر: ممکنه آماده باشین که با بیان کردن درست و دقیق احساسات تون به بقیه اجازه بدین دقیقا بدونن که شما چه فکر می کنین. اما اینا احساسات به طور کامل پیچیده ای هستن، پس سخته که بخواین اونا رو کنترل کنین. اونا با خود جذابیتای خیالی بسیاری دارن، تمایلات و ترسا، و هیچ کسی نمی تونه اختلاف بین اونا رو فهمیده باشه. با این وجود، خطر کردن و به کار گیری تجربیات تون می تونه بین شما و تاثیر اعمال اخیرتون مانع بسازه.

مرداد: امروز شما میتونین که نیمه خوب هر اتفاقی رو ببینین، حتی در موقعیتی که بقیه فکر می کنن موقعیتی بسیار پیچیده س. این به معنی این نیس که شما اونا رو رد می کنین؛ بلکه تنها اینه که شما می تونین تو یه زمان واقع بین و خوش بین باشین. این توانایی به شما امتیاز خاصی میده که شما رو از همکاران تون جدا می کنه، به خاطر اینکه اونا بیشتر مشتاقند که از راه شما پیروی کنن. چون که می بینن شما طرحی واقعا عملی دارین  که همه چیز رو شدنی می کنه.

شهریور: سیاره حاکم شما عطارد امروز فاصله زیادی با ژوپیتر بوجود میاره، به شما این امکان رو میده که استعداد و هوش خود رو بکار گرفته و راه خود رو از گوشه تاریکی شروع کنین. تو یه نگاه ممکنه نگران شید که دارین در راهی می رید که شما رو به دام بندازه. اما بعد از بررسیای دقیق، می فهمید که میشه این موقعیت رو به فرصتی تبدیل کرد که قدرت مثبت اندیشی رو به بقیه اثبات کنه. اجازه ندین تا مشکلات شما رو از راه تون بازدارند؛ برعکس از اونا واسه تقویت نیروی تون استفاده کنین.

مهر: با وجود اینکه ممکنه در مورد رابطه اخیری که دارین امیدوار باشین، احساسات تون تحریک شده و باعث شده تا هر اتفاقی که امروز میفته رو بسیار مهمتر فرض کنین. شما ترجیح می دین تا حالا ملودرامای زندگی تون رو به کمترین حد ممکن برسونین، اما به نظر می رسه اونا شما رو هر کجا که می رید تعقیب می کنن. به جای تلاش واسه جلوگیری از اینکار، تلاش کنین دریچه قلب تون رو باز بذارین تا احساسات خود رو گفته و از این روش به آرامش برسین.

آبان: دیدار ماه از نشون شما نشون دهنده اینه که تا دو روز احساسات شما شدت پیدا می کنن،  با این حال تغییراتی که در حال تجربه کردن شون هستین می تونه مهم بمونه. ممکنه در مورد نامعلوما هراسان باشین و با چسبیدن به عادات یا رابطه های قدیمی به اون عکس العمل نشون بدین اما آ نها دیگه نیاز شما رو تامین نمی کنن. اما این درباره این نیس که بقیه رو ندیده بگیرین و نسبت به احساسات شون بی توجه باشین؛ بلکه باید روشی در پیش بگیرین که نیروی  تون رو تقویت کنین تا منتهی به تکامل شما شه.

آذر: ممکنه این روزا با شخصی از نزدیکان تون احساس ناراحتی  کنین هر چند ممکنه این احساس پریشونی و اضطراب مستقیما به این شخص ربطی نداشته باشه. در واقع شما ممکنه از هر کسی که حد و مرزهای احساسی تون زیر پا بزاره احساس ناراحتی کنین. ممکنه دوست داشته باشین که در مرحله اول احساسات تون رو واسه خودتون نگاه دارین اما بعداز ظهر شرایطی پیش میاد که مجبور میشین احساسات خود رو با بقیه در میان بذارین.

دی: امروز بقیه به شما توانایی و نیرویی میدن؛ بدون اینکه حتی خودشون بفهمن چه کمکی به شما کردن! البته این موضوع به این معنی نیس که اونا کار خاصی می کنن، فقط این رو بدونین که وقتی که نیاز به کمک داشتین می تونین به اونا تکیه کنین، به خاطر اینکه به طور کامل مشخصه که دوستان تون در موقع ضرورت حتما کمک تون می کنن. حالا خوبیش اینه، شاید شما امروز احتیاجی به کمک اونا پیدا نمی کنین، به خاطر اینکه تا زمانیکه رفتار خوب مثبتی در مورد کارایی که انجام می دین داشته باشین تلاش هاتون نتیجه میده.

بهمن: شما امروز در مورد زندگی وسیع تر و عاقلانه تر فکر می کنین حتی اگه دلیلش رو هم ندونین. بقیه به شما به چشم چراغ راهنما نگاه می کنن، به خاطر اینکه خوش بینی شما به اونا نیرویی میده که باعث می شه واسه ادامه کارشون انگیزه پیدا کنن. با وجود اینکه شما می تونین به تنهایی و به طور کامل کار خود رو انجام بدین، با این حال احساس می کنین که گیج و پریشون شدین. در نارضایتی و ناخشنودی غرق نشید. عوضش، به این فکر کنین که چیجوری می تونین واسه بقیه خوب و موثر واقع شید.

اسفند: اگه واقعا فرشتها وجود داشته باشن، تموم امروز به تماشای شما می شینن. به نظر می رسه دست نامرئی هست که در موقعیتای پیچیده و سخت راه رو واسه شما روشن می کنه. حالا واسه این کمک نجنگید، حتی اگه نفهمید این کمک از کجا واسه تون رسیده. مطمئن شید که اعمال شما از طرف بقیه پشتیبانی می شه، پس با جربزه باشین و خطر کمک به بقیه رو قبول کنین. در این راه می تونین منافع و شانس و اقبالی از ژوپیتر دریافت کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *