فال روزانه : فال امروز ۲۱ مرداد

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

 

فروردین:  مهم نیس که شما چه خیالات خوب و خوشی واسه انجام دادن کارای عجیب دارین، اون چیزی که مهمه اینه که شما چاره ای ندارین به سختی کار کنین و جون بکنین. ممکنه وسوسه شید با جربزه کامل از زیر کار فرار کنین، ولی این فکر خوبی نیس. فقط باید تحمل کنین و دم نزنین و هرآنچه که از شما انتظار میره رو انجام بدین. امروز واسه خطر کردن وقت مناسبی نیس.

اردیبهشت: اخلاق آروم بودن و ترتیب و اراده قوی در پیش بردن کارا شما باعث برنده شدنتون در مسابقه نمی شه، چون که شما امروز خیلی حس رقابتی ندارین. شما معمولاً می خواین کارایی رو انجام بدین که قبلاً تعهد داده بودین، واسه اینکه براتون خیلی مهمه که همیشه آدم قابل اعتمادی باقی بمونین. اما شاید لازم نباشه که این کارا رو به خاطر بردن گوی سبقت از بقیه انجام بدین؛ اسم این کار رقابت نیس؛ فقط کاری رو انجام بدین که فکر می کنین بهترین کاره.

خرداد: امروز یه نفر بهتون حرفه های خیلی خوبی می زنه، پس باید این حرفه ها رو آویزه گوش خود کنین. اول تموم حقایق رو بررسی کنین تا بفهمین که به چه دلیل حرفه هایی که قبلاً زده این با واقعیت اختلاف داره. به همه حرفه ها گوش بدین، پس شما قادر میشین قبل اینکه یه برنامه رو به کار ببندین تموم نقصهای مهم اونو بفهمین. حتی اگه همه چیز خوب و عالی به نظر می رسه، یادتون نره که فقط نباید  یه روی سکه رو ببینین.

تیر: امروز شاید دوست نداشته باشین با آرامش و به همون روشی که قبلاً کاراتون رو انجام می دادین کار کنین. شما دوست دارین کار جدیدی بکنین، اما نمی دونین چه روشی بهترین روشه. پس نظر همکارانتون رو هم سوال کنین، به خاطر اینکه افراد دیگه از زاویه دید دیگری به کار شما نگاه می کنن. اینک حتی تغییرات کوچیک در روش کاری و اصلاح کردن نگرشتان، می تونه به اندازه کافی رضایت خاطر شما رو جفت و جور آورد.

مرداد: شما اصلاً نمی تونین از دست مشکلات و مسائل عاطفی فرار کنین؛ این مشکلات هرجا که برید مثل سگی که پای آدم رو گاز میگیره دنبالتون هستن!! اما اگه شما بخواین مشکلات عاطفی که مربوط به گذشته هستن رو حل نشده رها کنین، مطمئناً این گاز!! به شما آسیب می زنه. با قبول کردن جایگاه خود در زندگی نقطه ضعفهای خود رو قبول کنین، اما تلاش نکنین با بازنگری کردن گذشته خود بینش جدیدتون رو تغییر بدین. عوضش آینده خود رو رقم بزنین.

شهریور: اگه روزا خیلی سریع میگذرن، شما این قدرت رو دارین که حرکت اونو از جا در آورد کنین. البته این سخن به معنی این نیس که می تونین تقویم رو دستکاری کنین و یا اینکه بعضی از فعالیتها رو از برنامه کاریتون خط بزنین. شما می تونین با کم کردن از استرسهای داخلی ناراحتیا و مشغولیتهای روزمره تون رو کمتر کنین. گرفتن یه تصمیم ساده و ۱۵ دقیقه در روز تفکر کردن می تونه به خود شما امکاناتی که دارین رو نشون بده.

مهر: شما امروز با قاتی کردن رویا و واقعیت با همدیگه حسابی عقلتون رو از دست می دین!!! هم اینکه الان می تونین عالی داستان سر هم کنین، اما شمام اینکه می تونین بقیه رو راضی کنین اون چیزی که به نظر شما واقعیه رو باور کنن. این می تونه ترکیب قدرتمندی از عشق باشه، واسه اینکه رابطه ای که برپایه اعتماد باشه می تونه کوه ها رو هم از جا دربیاورد. ولی بهتره که رویاپردازی رو رها کنین و به واقعیت نزدیک بشوید.

آبان: امروز شما زیاد به وظایف اجتماعی خود اهمیت نمی دین، واسه اینکه واقعاً دلتون نمی خواد که انرژی تون رو به خاطر افراد دیگه تلف کنین. شما ترجیح می دین بهترین چیزها رو واسه یه شخص خاص و یا فقط واسه خودتون تنها نگه دارین. هنوزم انجام دادن کاری که شما رو از تنهایی بیرون بیاره به درد بخور هستش. پس بهتره به جای اینکه در تنهایی به سر ببرین با بقیه همکاری داشته باشین.

آذر: بیان کردن احساسات خود در مقابل بقیه شاید اونا رو خسته کنه، ولی در عین حال کسائی رو که دوستشون دارین رو به شما نزدیک تر می کنه. امروز شما به جای اینکه روش و روش خود رو تغییر بدین، بیشتر دوست دارین بحثهای فلسفی داشته باشین و هم اینکه کمتر به مسائل عاطفی توجه می کنین. اما بعضی وقتها خیلی خوبه که چیزی که در دلتون دارین رو بیرون بریزین، حتی اگه این رد و بدل کردن نظر خیلی مهم و به درد بخور نباشه.

دی: مخفی کردن احساساتتون کاری با احتیاط به نظر می رسه، به خصوص اگه دوست داشته باشین فرد تاثیرگذاری باشین. اما وقتی شما احساسات خود رو سرکوب نکنین، خوشحال تر ، سالم تر و در محل کار فرد مهم تری هستین. با اینحال زیاد هم خوب نیس که با صحبت کردن در مورد پیشرفته های شخصی تون همکارانتون رو خسته کنین. حقیقت رو به اونا بگید، اما حس کنجکاوی اونا رو  به طور کاملً ارضا نکنین تا بعداً پشیمون نشید.

بهمن: فکر کردن زیاد به دوستانتون باعث شده شما تصمیم بگیرین تموم دوستان و قوم و خود خود رو واسه یه مهمانی به خونه تون دعوت کنین. اما هرکسی رو که می شناسین دعوت نکنین، چون احتمال داره همه اونا به خونه تون بیان و جمع کوچیک شما تبدیل به جمعیت خیلی زیادی شه. پس اگه عزمتونو جزم کردین در ترتیب دادن مهمانی پیشرو باشین، قبل هر چیز زمان کافی بذارین و واسه اون خوب برنامه ریزی کنین.

اسفند: شما تمایل دارین عضو یه گروه شید و به خاطر همین امروز با فداکاری کردن در محل کار می خواین بقیه رو تحت اثر بذارین. هیچ مشکل حادی وجود نداره: اتفاقات خیلی زیادی در زندگی خصوصی شما اتفاق افتاده و در عین حال در محل کار هم تقاضاهای زیادی ازتون می شه. یادتون نره که مجبور نیستین بین زندگی شخصی و کاری خود یکی رو انتخاب کنین. شما اگه هم از نظر فکری و هم احساسی واسه اونا زمان بذارین می تونین به هردوی اونا برسین.

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *