فال روزانه : فال امروز ۲۱ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال موفقیت  – فال گروه خونی

فروردین: باوجود اینکه امروز وقت خالی زیادی دارین ولی نمی تونید خوب استراحت کنین. شما نمی تونید خوب بین کارایی که قول دادین انجامشون بدید و اینکه اصلا هیچ کاری انجام ندین تعادل بسازین. شما احساس می کنین لیاقت داشتن اوقات بیکاری بیشتری رو دارین و از آدمایی که وظایف و مسئولیت هاتون رو بهتون یادآوری می کنن رنجیده خاطر می شید. یادتون نره دلیل عصبانیت شما واقعا هیچ ربطی به بقیه نداره؛ بلکه شما می تونید با تغییر دادن نگاه های خود زندگی تون رو هم بهتر کنین.

اردیبهشت: دوستان شما امروز در عین حالا که فعالیت جدید و غیر قابل منتظره ای رو بهتون پیشنهاد می کنن عامل اصلی هیجانات شما هم هستن. بدیش اینه شما نمی تونید به پیشنهادات اجتماعی جواب مثبت بدین، چون که با یه مشکل شخصی و خصوصی دست و پنجه نرم می کنین. تلاش کنین که براساس همه چیز و هیچی اراده کردن نکنین. شما می تونید بدون دوری کردن از مسائل مهم بازم لذت ببرین.

خرداد: امروز دوستانتون به شما به عنوان یه رهبر و مدیر نگاه می کنن، اما وقتی که شما این مسئولیت رو بردوش می گیرید از تصمیماتتان حیرت زده می شن. شما زیاد میل ندارین این نقش رو قبول کنین، ولی بیشتر از همه توقع دارین افراد دیگه هم هر یک به نوبه خود مسئولیت های خود رو بکنن. در آخر یکی از بهترین سیاست های شما اینه که حتی اگه روش و سبک شما باعث ناراحتی آدمایی که ازتون پیروی می کنن شه بازم اون رو تغییر نمی بدید.

تیر: شما امروز می تونید با کمک حس ششم خود بالاتر از محدودیت های احساسی همیشگی خود رو هم ببینین، اما این موضوع می تونه باعث بهم ریختن اعصاب بقیه شه. بدیش اینه تا موقعی که نتونین انتخاب های خود رو با منطق و دلیل براشون توضیح بدید اونا طبق برنامه هاتون کار نمی کنن. اگه شما نسبت به نبود پشتیبانی دوستانتون از خود زیادتر از اندازه حساسیت نشون می بدید، پس شاید به خودتون شک دارین. یادتون باشه ناتوانی شما در بیان کردن عقاید تون نتیجه نادرستی و اشتباه بودن نگاه تونه.

مرداد: یه تغییر یهویی در احساسات قلبی تون امروز شما رو قادرمی سازه چیزای بیشتری رو با وضوح بیشتر ببینین، اما نمی تونید خیلی راحت این دیدگاه جدید رو قبول کنین. شما هنوز درگیر ررویاهای ایده آلیستی خود هستین که حتی تلنگری خیلی قوی هم نمی تونه این تصویر قشنگتر رو خراب کنین. قبول کردن واقعیت به این معنی نیس که چاره ای ندارین تموم رویاهایتون رو از یاد ببرین.

شهریور: امروز ممکنه یه نفر با رفتارای غیر قابل پیش بینی اش حیرت زده تون کنه، اما واسه شما بیشتر مهمه که بتونین در هر قدمی که به جلو برمی دارین این رفتار رو قبول کنین. ایستادگی و مقاوت شما تحلیل رفته، اما در آخر ترس و هراستان از تغییر کردن بیشتر از هر تغییری بهتون آسیب می زند. با وجوداینکه در نبود ایستادگی و پایداری زیاده روی کرده اید، ولی کمی صبر و انعطاف پذیری زندگی تون رو آروم تر می کنه.

مهر: شما امروز شاید سرکش و جسور شده باشین و یا شاید هم با فردی روبرو شید که برخلاف این انرژی های لجام گسیخته فعالیت کرده و کار خودشو می کنه. البته بهتره به جای اینکه با دوست و همکارتون به خاطر نبود موفقیتش برخورد کنین، در رفتار خود تغییراتی مثبت بسازین. الان به جای اینکه روی افراد دیگه حساب کنین و درآخر ناامید هم بشوید، بهتره که خودتون به تنهایی همه کارا رو بکنین.

آبان: باوجود اینکه امروز تلاش می کنین بر اعصاب خود مسلط باشین، ولی وقتی بفهمین کسی که خیلی دوستش دارین احساسات شما رو اشتباهی فهمیده س، نمی تونید خونسردی خود رو حفظ کنین. نیاز شما واسه استقلال و داشتن آزادی بدین معنی نیس که دوست ندارین کسی هم راهیتان کنه و یا از صمیمی شدن خوشتون نمی آید، ولی با این حال هنوزم می تونید شریک زندگی تون رو بترسونین. تموم تلاشتون رو بکنین که بین روابط و استقلال طلبی تون تعادل بسازین تا بدین وسیله نگاه های منفی که به خاطر ترس از تنها شدن افزایش می یابد رو از بین ببرین.

آذر: الان وقتی جدی بودنه، البته این حرف حتماً در مورد مسائل کاری نیس. شما احساس می کنین که وظایف زیادی دارین، در حالیکه احساسات و چیزهای مورد علاقه تون شما رو به سفری دور و دراز از عجایب می کشوند. فقط یادتون باشه که نتایجی که امروز شما به اونها دست یافته اید، حتماً یافته های صحیحی نیستن. توجه کردن به جزئیات می تونه با جریانی آروم شما رو واسه چند هفته از برنامه تون جلوتر بندازه.

دی: شما امروز هرچقدر که به برنامه ریزی خود بیشتر بچسبید و بخواین پیرو اون باشین، بیشتر از اون جدا می افتید. پس بهتره به جای اینکه طبق ساعت و زمان بندی خود کار کنین، هر کاری که به نظرتون در مرحله بعدی درست میاد رو انجام بدین. عجیب اینکه هرچقدر از جاه طلبی و بلند پروازی خود کم کنین بیشتر به دست می بیارید.

بهمن: شاید امروز چیزی یاد بگیرین که اعتقادات اصلی شما رو تغیر دهد و این موضوع براتون از اهیمت خاصی برخورداره. حالا شما آماده اید که فکر خود رو تغییر بدید و در عین حال به خاطر این تغییر دیدگاه یهویی تون بقیه رو هم حیرت زده کرده اید. اما شما با وجود اینکه شک و تردیدهایتان رو مخفی کرده بودین، ولی مدت زمان زیادی در مورد این دیدگاه جدید خود تحقیق می کردین. حتی اگه با ایده های جدید خود وارد اجتماع شدید، بدونین که همیشه باید در حال تغییر کردن باشین.

اسفند: امروز باوجود اینکه در مورد تصمیمات مهم خود خیلی جدی عمل می کنین، ولی با این حال بقیه بازم فکر می کنن شما اشتباه کرده اید. شاید اونا شما رو به بی مسئولیت بودن متهم کنن، درصورتی که اصلاً این جوری نیس. پس حالا در مورد برنامه های مهم خود با اونا صحبت نکنین، شما هرچقدر بیشتر حرف بزنین اختلاف نظرهایتان با اونا بیشتر می شه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *