فال روزانه : فال امروز ۲۲ اردیبهشت

فال روزانه : فال امروز ۲۲ اردیبهشت

فال روزانه ۲۲ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما در این روزا واسه انجام فعالیتای روزمره تون دیگه هیجان ندارین، خیلی از کارایی رو که در قبلی ﺁرزوی ﺁنها رو داشتین و امروز به این ﺁرزوهای بزرگ رسیدین اما دیگه شوق و ذوق قبلی رو ندارین، به خود یادﺁوری کنین که شما واسه رسیدن به جایی که الان هستین سختیای زیادی رو متحمل شدین. شما نباید تو یه راه ثابت بمونین و تسلیم سرنوشت شید. روحیه تهاجم جویانه ای که در شما هست رو از خود دور کنین تا بتونین راحت تر با بقیه رابطه برقرار کنین.  واسه این که بتونین به یه وضعیت ثابت برسین، بهتره واسه یه مدت استراحت کنین و از تموم صحنه های اجتماعی و شغلی دور شید.

اردیبهشت: شما افکار منفی زیادی رو در این روزا تو ذهن خود می پرورانید این عادت رو از ذهن خود دور کنین. بهتره هر روز با این فکر از خواب بیدار شید که امروز بزرگترین و مهم تر ین روز در زندگی شما هستش پس باید بهترین نقش خود رو اجرا کنین. بدیش اینه وقتی که مشکلی بر سر راه شما قرار میگیره نمی دونین چیجوری با ﺁن روبرو شید و بدون این دست اون دست کردن دست و پای خود رو گم می کنین، بر خلاف تجارب زیادی که دارین، اما نمی دونین که چیجوری باید از ﺁنها استفاده کنین و تنها تجارب تون رو تو ذهن تون  نگه می دارین، از ﺁنها استفاده نمی کنین.

خرداد: شما امروز کمی نسبت به زندگی ای که در این روزا تجربه می کنین حالت گیجی و سر در گمی دارین. باور این موضوع که سرتون تا این حد شلوغ شده و مشکلات گذشته کم کم در حال نابودیه براتون سخته، اما لازمه بدونین که هر سختی مانند راحتی دووم طولانی نداره پس ﺁسایشی که امروز در زندگی تون به وجود ﺁمدهه رو باور کنین و از ﺁن لذت ببرین. حالا زمان خوبی واسه شما جفت و جور ﺁمدهه تا استراحتی داشته باشین و واسه رویارویی با مشکلات بعدی انرژی کافی رو داشته باشین.

تیر: احتیاط واسه هر شخصی و در هر مرحله از زندگی که باشه چیزی پیشگیری ناپذیره. پس به کارایی که انجام می دین دقت بیشتری داشته باشین و مدعی نباشین چون که تجربه دارین یا سنی از شما گذشته س دیگه در این کارای خبره شدین و به کسی احتیاجی ندارین. زندگی مانند شطرنجه و باید قبل از هر کاری فکر کنین و بعد مهره هاتون رو حرکت بدین، فقط زود نا امید نشید چون جنگ و مقابله واسه به دست وردن خواسته هاست که به آدما امید زندگی کردن رو می بخشه.

مرداد: شما امروز در وضعیت بهتری  نسبت به دیروز هستین. شما در روزای ﺁینده شانس بیشتری واسه انجام کاراتون دارین و فعالیتای جدیدی علاوه بر کارای روزمره تون به شما پیشنهاد می شه. قدرت انعطاف پذیری خود رو زیاد کنین چون شما مسئول کارای مهمی میشین و باید انعطاف بیشتری واسه صبحت با بقیه به خرج بدین.

شهریور: تازگیا خدا به شما هدیه خوبی رو بخشیده، به خاطر همین شما انرژی بسیار زیادی رو واسه مقابله با مشکلات زندکی تون به دست ﺁورده اید و بخاطر این موضوع خدا رو شاکر هستین. شما در عین حال باید از زندگی که در خال  حاضر دارین تموم استفاده رو بکنین چون ممکنه هر لحظه این اوقات خوش به پایان برسه. به دلیل هدایا و نعمتایی که خدا به شما ارزانی داشته مغرور نشید، به فعالیت هاتون مثل قبلی ادامه بدین و کسی رو از دست خود نرنجانید.

مهر: شما قدرت فوق العاده زیادی در درک درست و درست مطالب و اتفاقات زندگی تون دارین. شما همیشه تلاش خود رو انجام دادین و با قدرت درک بالایی که دارین ﺁینده خوبی رو واسه خودتون رقم زده اید. شما انسانی سخت کوش هستین و در هر جا و هر مرحله از زندگی تون باشه تلاش رو سر لوحه  زندگی تون قرار می دین به خاطر همین خیلی کم دیده می شه که شما از زندگی تون نا امید باشین. اصلا نگران مسائل شغلی و روابط اجتماعی تون نباشین چون به بهترین راه ممکن حل می شن. مثل قبلی به تلاش هاتون ادامه بدین.

ﺁبان: شما در این روزا بیشتر از اندازه کار می کنین، فعالیتای اجتماعی تون فوق العاده زیاده. شما از این کارای خیلی خسته شدین اما به دلیل مسئولیتای زیادی که دارین نمی تونین از ﺁنها شونِه خالی کنین، اما پیشنهاد می کنیم که کم کم مسئولیتای اجتماعی تون رو کم کنین و به زندگی شخصی تون هم بپردازید و قبل از این که دیر شه  به زندگی خانوادگی تون هم اهمیت بیشتری بدین.

ﺁذر: شما در روزای گذشته انرژی  مثبت بیشتری رو واسه مقابله با مشکلات زندگی تون داشتین، اما در این اواخر انرژی مثبت تون کاهش پیدا کرده. شما تلاشای زیادی رو در جنبه های جور واجور زندگی تون انجام می دین اما بدیش اینه هیچ کدوم از این راه حلا هم جواب نمی دن اما به شما پیشنهاد می کنیم به جای این که در چندین نقطه انرژی تون رو پخش کنین، تو یه نقطه و با تمرکز بیشتری انرژی تون رو متمرکز کنین.

دی: شما به ﺁسانی به  آدمایی که به شما نزدیک می شن اعتماد می کنین اما پیشنهاد می کنیم این کار رو انجام ندین چون اطرافی که دور و بر شما هستنید لیاقت اطمینان رو ندارن و افراد قابل اعتمادی نیستن پس بهتره صحبتای شخصی تون رو فقط واسه خودتون نگه دارین یا این که به آدمایی که در قصد پاک ﺁنها مطمئنین اعتماد کنین. چون افراد غیر معتمد به شما ﺁسیب می رسونن. در انجام فعالیت هاتون صبور باشین،  با مرور زمان مشکلات تون هم حل می شه.

بهمن: شما در این روزا احساس می کنین که زندگی تون یا فعالیتای اجتماعی تون به بن بست رسیده، اما شما قدرت فوق العاده مثبتی واسه حل مشکلات دارین و این صفت شما بزرگترین حسنیه که خدا به شما عطا کرده. شما فقط با مشخص کردن هدف تون خیلی راحت می تونین به ﺁینده ای بهتر برسین. روش هدف دارای قبلی تون رو بگذرونین، چون روش هدف دارای قبلی در زندگی امروز شما  جواب نمی ده. صحبتای خود رو به هر شخصی نگید.

اسفند: شما نظرها و ایده هایی رو دارین که مانع از رسیدن شما به ﺁینده ای برتر می شه، بهتره دست کم واسه یه مدت این اهداف و مقاصد رو کنار بذارین تا بتونین ساده تر به اهداف تون برسین. شما تا حدودی فردی زیادتر از اندازه با احتیاط هستین و واسه هر کاری که می خواین انجام بدین زیادتر از اندازه حولوحوش کار رو در نطز می گیرین، شرایطی در زندگی هر شخصی پیش می ﺁید که باید خطر کرد.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*