فال روزانه : فال امروز ۲۲ اسفند

فال روزانه ۲۲ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز شما می فهمید که دیگه دوست ندارین کاراتون رو طبق روال همیشگی انجام بدین. بلاخره شما آماده یه تغییر بزرگ شدین اما ممکنه نتونین که این تجلی روحی خود رو با شخص دیگری سهیم باشین. این به خاطر اون نیس که شما در مورد این انقلاب داخلی روشن وآشکار نیستین؛ این فقط به این خاطره که نمی خواین با نظرات روشن و غیر عادی خود بقیه رو شوکه کنین. درباره چیزایی که هنوزنگفته اید استرس نداشته باشین؛ هر وقت زمانش فرا برسه خود اونا بیان می شن.

اردیبهشت: شما زیاد به تغییرات یهویی علاقه ندارین چون که باعث می شن روز و یا حتی زندگی تون از این رو به اون رو شه. پس باورکردنی نیس که وقتی اتفاقی در طول روز براتون افتاد وهمچنین اگه برنامه هاتون به مانعی خورد بتونین خیلی راحت با اونا کناربیایید. حتی ممکنه نیاز باشه که اهداف دراز مدت خود رو آزمایش کنین به خاطر اینکه اونا دیگه با موقعیتای الان شما جور در . خوبه فکر کنین و ببینین که لازمه اهداف جدیدی واسه خود بسازین یا نه؛ اما تا زمانیکه تعادل خود رو بدست نیاورده اید هیچ تصمیمی نگیرید. حتی اگه این کار چند روزی طول بکشه.

خرداد: پوسته محافظ شما شکسته س و ممکنه اون جور که دوست دارین احساس آرامش و امنیت نکنین. پروازهای مسافرتی ممکنه بدلیل بعضی مشکلات پیش بینی نشده عوض شه. شاید امروز چیزی یاد بگیرین که واسه همیشه روشی که خودتون رو در دنیا می دیدید عوض کنه. مهم نیس امروز چه اتفاقی میفته؛ شما خواهان این هستین که راه خود رو که تغییر یافته عاقلانه درک کنین. به خودتون اجازه بدین مسیرهای جدیدی که سر راه شما بوجود میان رو تجربه کنین.

تیر: امروز کارای زیادی دارین که باید انجام بدین و بخاطر این نمی تونین واسه در خونه موندن توجیه و بهونه بیارین. حتی اگه ترجیح بدین که یه سری از کارای شخصی تون رو بکنین، بازم در کنار اونا چاره ای ندارین که به کارای دیگری هم بپردازید. شما معمولا  روزهایی رو  که باید وقت زیادی رو واسه کار کردن بذارین و در اون روز پر جنب و جوش باشین دوست ندارین، اما من واسه شما راه حلی دارم! تلاش کنین در کنار کار، با تمرینات و مراقبهای آرامش بخش خستگی کار رو از تن زدوده و به روح و روان تون آرامش رو هدیه کنین.

مرداد: امروز ممکنه پیغام بسیار مهمی رو از نیمه ناخودآگاه ذهن تون دریافت کنین. این پیغام حتی ممکنه مانند توپ نورانی باشه که احساس الان شما رو در مورد شریک کاری و یا یکی از دوستان نزدیکتان در هم بریزه. شما باید اون دیدگاهی رو مدنظرتان بذارین که در گذشته داشتین و واسه تون به درد بخور بوده اما الان دیگه بدردتاننمی خوره. از این نترسین که یه ایده قدیمی رو واسه رسیدن به اهداف خود بکار گیرید چون که ممکنه همون ایده باعث موفقیت بیشتر شما شه.

شهریور: ممکنه امروز کسی کاری به طور کامل برخلاف شخصیت اش بکنه و شمام واقعا ندونین که در مورد اون کار چه بکنین و دلیل این رفتار عجیب ایشون رو نمی فهمید. ممکنه تحت تاثیر ترس هاتون قرار بگیرین. اما هنوزم میتونین که ناخودآگاه بخندین مانند یه بچه مدرسه ای که وقتی می شنوه مدرسه به خاطر بدی هوا تعطیله خوشحال می شه. یادتون باشه که بقیه در برابر این رفتار سرکشانه شما نقش خاصی اجرا می کنن. به جای اینکه اونا رو به خاطر حرفای ناعادلانه شون سرزنش کنین تلاش کنین خودتون  هم کاری برخلاف عادت تون انجام بدین.

مهر: ممکنه امروز سیاستای مختلفی رو کشف کنین اما به نظر می رسه هیچی از بهم ریختگی کارای روزانه تون جلوگیری نمی کنه. حالا خوبیش اینه شما آماده تجربه مسائل جدیدی هستین اما با این حال آماده تجربه همه اونا با هم نیستین. تلاش کنین به فهرست برنامه هاتون فکرکنید. این کارمی تونه ناامیدی و پریشونی روحی شما رو پایان بخشه. پس فقط به خاطر اینکه از تغییر هول و هراس دارین به راه و روشای قدیمی اکتفا نکنین.

آبان: ممکنه امروز تصمیم داشته باشین که روی مسئله سختی که تازگیا بوجود اومده خودتون به تنهایی کار کنین بدون اینکه شخص دیگری از اون باخبرشود. اما مسئله اینه که چیجوری می خواین این مسئله رو تا آخر به تنهایی یه تنه به دوش بکشین به خاطر اینکه شاید قادر نیستین که از هیجان و یا پریشونی خود جلوگیری کنین. ممکنه شما در بیان احساسات شخصی تون کمی زیاده روی کنین. و بیشتر ازآن که بخواین بگید اما این اتفاق آنقدرسریع اتفاق می افته که شما قبل اینکه بتونین جلوی خودتون رو بگیرین حقیقت رو بیان می کنین. نگران نباشین؛ وقتی که اونو گفتید موجی از آرامش و راحتی رو در زندگی تون احساس می کنین.

آذر: در اول نقشه شما این بود که به تموم نظرات و آراء همسن و سالای خودتون گوش بدین و بعد واسه موافقت و توافق میان اونا قدم وردارین. شما فکر می کنین که ظاهر شدن و به طور کامل حاضر بودن میتونه واسه حل اختلاف عقاید موثر و اثر داشته باشه. بدیش اینه شما عقیده استوار و عالی خود رو به حساب نیاورده اید. شما می دونین که الان چه می خواین و ممکنه بسیار علاقه مند باشین که تمایل و اشتیاق خودتون رو به بقیه هم تحمیل کنین. به غریزه خود اعتماد کنین و تا زمانیکه همه نظرات خود رو اعلام نکرده ان صبر کنین و بعد شما عقیده خود رو بگید.

دی: نیاز شما به نظم و ترتیب در زندگی می تونه شرایط رو واسه تون کمی مشکل کنه چون که این روزا ممکنه با تغییرات غیر منتظره ای روبرو شید. این تغییرات رو سیاره اورانوس به نشون شما می آورد و شما رو حیرت زده می کنه. اما به نظر می رسه شما قدرت انتخاب زیادی دارین؛ شما می خواین که سریع از این تغییرات به نفع خود استفاده کنین؛ به هرحال واقعا کاری نیس که شما مجبور به انجام اون باشین. یه قدم محکم و استوار از داشتن اطلاعات کافی حاصل می شه. زمانیکه شما ذهن تون رو تغییر بدین همه چیز در زندگی خود به خود تغییر می کنه.

بهمن: سیاره حاکم شما اورانوس امروز در مرکز توجه و میدون دید قرار داره همون طوری که اتصال اون با خورشید در دومین خونه از “پول” شما ممکنه تغییرات غیر منتظره ای در شرایط مالی شما به همراه داشته باشه. شما فکر می کنین که باید همه چیز رو زیر نظر و تحتِ کنترل داشته باشین اما حالا دیگه می دونین که جلوگیری از بوجود اومدن پریشونیای مالی بسیار مهمتر از تمایل شما واسه نگاه داشتن همه چیز بسادگیه. با این وجود تعادل خود رو میان نیازاتون و اون چیزی که می تونین انجام بدین از دست ندین. کاهش کردن این نیازها سیاست خوبیه که حالا می تونین در پیش بگیرین پس قبل اینکه شرایط سخت تر از این شه دست به کار شین!

اسفند: امروز همه می دونن که باید از شما چه انتظاری داشته باشن چون که شما بیشتر از این دوست ندارین که نقش واسطه رو بازی کنین. واقعا شما آماده اید که خود رو از  قید وبندهای همیشگی رها کنین مگه اینکه دوستان یا همکاران تون از این به بعد کمی مساوی تر با شما رفتار کنن. مراقب باشین؛ به خاطر اینکه این زمان لحظه  بسیار مهم و تعیین کننده ایه. کاهش کردن احساسات و افکار تون گزینه مناسبی نیس به خاطر اینکه شما رو بیشتر عقب نگاه می داره. خودتون رو بگید همون طوری که شما آزاد و رها هستین می تونین نقش موثر تر و مفیدتری در دنیا داشته باشین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *