فال روزانه : فال امروز ۲۲ تیر

فال روزانه : فال امروز ۲۲ تیر

فال روزانه ۲۲ تیر

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز شما حسابی سرحال هستین، واسه اینکه باور دارین فقط باید به چیزایی که دلتون می خواهد برسین. شما از ارتباطات قبلی تون دوری کرده اید، پس از حوادث جدیدی که رخ می دهد پریشون می شید. با اینحال حالا که ونوس وارد پنجمین خونه شما، یعنی خونه مربوط به روابط عاشقانه، شده، شما تنهایی رو انتخاب کرده اید، پس طوری رفتار کنین که در عین لذت بردن از خوشی هایی که به دنبالشون بودین، واسه بقیه هم مفیدتر باشین.

اردیبهشت: ونوس سیاره منظم شما وارد دومین خونه بنیادی شما شده و در عین حالا که شما درجستجوی هیجانات عشق هستین، روزا به سرعت سپری می شن. اما شما حالا به خاطر خواسته های خودتون خیلی اصرار می کنین و اگه بیش ازحد غیر قابل انعطاف باشین، مشکلات زیادی به وجود می آیند. باید آغوش خود رو به روی بقیه باز کنین وگرنه عشقی که تازگیا وارد زندگیتون شده رو از دست میدید.

خرداد: وقتی که ونوس قشنگتر وارد سومین خونه پرمشغله شما که مربوط به روابطتون می باشه، می شه، زندگی عشقی شما هم در حال پیشرفت کردن و بهتر شدنه. امروز واسه شما راحت تره که به جای اینکه با فرد مورد علاقه تون در مورد علاقه ای که به اون دارین صحبت کنین با رفتارتون ثابت کنین که دوستش دارین. ولی نباید از صحبت کردن در مورد عشقی که دارین ترس داشته باشین؛ فقط هر احساسی که دارین به زبون بیارین.

تیر: در حالی که ونوس سیاره با احساس شما امروز نشونه تون رو ترک می کنه، اگه به هفته های گذشته نگاهی بندازید تا ببینین که این سیاره عشق و زیبایی چی رو واسه زندگی شما به ارمغان آورده، مطمئناً سود می کنین. حالا که این سیاره وارد دومین خونه شما مربوط به مسائل مادی زندگی می شه؛ زمان این رسیده که بر چیزایی که قبل از این داشته اید تکیه کنین. به جای اینکه به دنبال دوستی ها و ارتباطات جدید باشین، روی همون روابط قبلیتون تمرکز کنین.

مرداد: امروز طرز لباس پوشیدن شما بهتر شده و بیشتر به ظاهر خود توجه می کنین، همه اینا به خاطر اینه که الان ونوس بیشتر به شما توجه کرده و شما رو در زمان حال نگه می داره. حالا خوبیش اینه امروز که ونوس در اولین خونه شما که فقط مربوط به نیازای شخصیه قرار می گیرد دوستانتون شما رو جذاب تر از همیشه می بیننن. حالا شما چیجوری با فردی که با شما اینقدر مهربانه رفتار می کنین؟ نباید بی موقع تشویق های اون رو قطع کنین. باید قلب مهربانی داشته باشین و با آغوش باز پذیرای عشقی باشین که الان به سمت شما آمده.

شهریور: اگه شما از بیان کردن آرزوهاتون دوری کنین فقط به خاطر اینکه از نتیجه این کار می ترسید، ممکنه فرصتهای خیلی زیادی رو از دست بدین. اما همه فرصتهایتان رو از دست نمی بدید، واسه اینکه شانسهای خیلی زیادی پیش روی شما قرار می گیرن. ً در عین حالا که ونوس به سمت دوازدهمین خونه شما مربوط به هوشیاری الهی حرکت می کنه، آروزهای شما هم از مسائل عشقی شخصی بیشتر به سمت مسائل الهی مایل می شن.

مهر: در حالیکه ونوس جذاب وارد یازدهمین خونه شما یعنی خونه مربوط به دوستان و معاشرتهای شما شده، فعالیتهای اجتماعی شما هم بیشتر می شه. با اینکه شما نیاز داشته اید که آخر این هفته تو یه حادثه حضور داشته باشین، نباید نگرانی به خود راه بدین؛ شما بعد از این حادثه خوشی های زیادی هم دارید. و در آخر تموم کردن وظایفی که بردوش شما گذاشته شده یه لذت غیر قابل پیش بینی رو به همراه داره.

آبان: شما می تونید به طور کامل کارآیی خود رو به نمایش بذارین، اما هنوز موضوعی هست که باعث می شه شما به عقب برگردین. شما نمی دونین که واسه پروژه اخیرتون چقدر باید تلاش بکنین. و با وجود اینکه شما چاره ای ندارین تضادهای بین آرزوهای شخصی و مسئولیتهای اجتماعی رو مدیریت کنین، شاید از طرف کسی که شما رو عالی نمی شناسد و زیاد با شما صمیمی نیس براتون مشکلی به وجود بیاد. اینک تلاش نکنین زندگی خود رو قسمت بندی کنین؛ فقط هرچیز خوبی که وارد زندگیتون می شه رو قبول کنین.

آذر: اگه شما در طول هفته بیشتر از اون حدی که خودتون می خواسته اید کار کرده باشین، در آخر هفته به دنبال فرصتی واسه استراحت کردن می گردید. متأسفانه وظایف شما همه بخشهای زندگی شما رو تحت پوشش قرار میدن. شما چاره ای ندارین که به قولهایی که داده اید عمل کنین، اما حالا خوبیش اینه در حالیکه ونوس وارد نهمین خونه شما می شه شما قادر میشین وقت خالی واسه تفریح کردن پیدا کنین. همه توجه تون رو صرف تفریح کردن نکنین، واسه اینکه هنوز کارایی واسه انجام دادن دارین.

دی: شما رو راست اعتراف می کنین که اگه مثل بقیه با پختگی کامل وظایفتون رو انجام ندین، خیلی چیزها رو از دست میدید. اما حالا زمان کافی و مکان مناسب واسه انجام دادن مسئولیتهایتان هست. شما حالا سهم خودتون رو انجام داده اید و درحالی که کودک درون شما شروع به ظاهر شدن کرده دوباره زمان تفریح کردن هم شده. فقط به خاطر اینکه دوست دارین یکم هم خوش باشین در مورد خودتون اونقدر با منفی بافی قضاوت نکنین.

بهمن: اگه یکی از دور و بری ها شما الان در حال تفریح کردنه و اوقات خوشی رو می گذارن، این یه یادآوری واسه شما هستش تا بفهمین شمام می تونید از زندگی تون لذت ببرین. شاید شما در عین حالا که وظایفی که از شما انتظار می رود رو انجام می بدید، لازم می دونین که زمانهای خالی تون رو محدود کنین. با اینحال امروز در حالی که ونوس دوست داشتنی وارد هفتمین خونه شما می شه که این خونه مربوط به مراوده ها و دوستی های شماس، این طرز فکرتون هم عوض می شه. تلفن رو وردارین شماره یکی از دوستائی که تحسینش می کنین رو بگیرین و با هم یه برنامه تفریحی ترتیب بدید.

اسفند: امروز تلاش نکنین از رابطه های دوستی مربوط به گذشته فرار کنین. البته تغییر دادن برنامه هاتون در آخرین لحظه واسه افراد دیگه مورد پسند نیس، اما این کار در شما هم احساس خوبی ایجاد نمی کنه. اگه شما الان می خواهید که از رندگیتان لذت ببرین، لازمه که قبل اینکه به خودتون خدمت کنین واسه بقیه به درد بخور باشین. عجیب اینکه ممکنه کمک کردن به بقیه از توجه کردن به نیازای شخصی خودتون اهمیت بیشتری داشته باشه و الان شما نباید به فکر تأمین نیازای خود باشین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*