فال روزانه : فال امروز ۲۲ خرداد

فال روزانه ۲۲ خرداد

فال روزانه

شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز شانزدهم رمضان

فروردین: شما چیجوری می تونید هم به وظایفتون در محل کار عمل کرده و هم از پیش آمدهای متنوعی که حالا وارد زندگی شما شده لذت ببرین؟ در حالی که شما تلاش می کنین هر دو جنبه ذاتی خود رو نشون بدید، جواب دادن به این سؤال لازمه داشتن هنر مهارتی سازگاری داشتنه. قبول کردن فرق بین تلاشهایی که وجودشون لازمه و سرگرمی های مورد علاقه، یه نقطه شروعه، اما شما مجبورین که در طول روز متعادل تر شید تا شانسی واسه راضی بودن داشته باشین.

اردیبهشت: شما امروز نمی تونید هرکاری که دلتون می خواهد انجام بدین، واسه اینکه امکان داره امکانات مالی تون نتونن خیلی شما رو به جلو ببرن. به جای اینکه به هر پیشنهادی جواب مثبت داده و بعد فکر کنین که چیجوری می تونید از پس این مسئولیتهای بزرگ برآیید، قبل اینکه دست به اقدامی بزنین از حجم برنامه هاتون کم کنین. اهل عمل بودن بهتر از اینه که در طول راه تغییر جهت بدین.

خرداد: شما امروز در محیط طبیعی خود قرار دارین، اما تقاضاهایی که از شما می شه زمان شما رو محدود کرده و بهتون اجازه نمی بدن اون طور که دوست دارین زندگی کنین. شاید شما مسئولیت مالی رو قبول کرده اید و این موضوع حالا زندگیتون رو پریشون کرده. یا شاید موفقیت شما به واسطه اتفاق های که خارج از بخش کنترل شما هستن به تاخیر افتاده. هرچقدر مشکل هم که جلوی راهتون باشه شما فقط باید با اونا روبرو شده و یکی یکی به اونا بپردازید تا بهترین کاری رو که می تونید انجام بدین. همه اونا تا آخر هفته سروسامون پیدا می کنن.

تیر: از یه طرف ممکنه که حالا فردی وارد زندگی شما شه و راه حلی منطقی واسه یه مشکل پیچیده به شما پیشنهاد کنه. از طرف دیگه شاید واسه شما نشدنی باشه که از کسی کمک بگیرین، واسه اینکه بخشی از این پیشنهاد رو متوجه نشده اید. امروز شما به دنبال پیدا کردن راهی هستین که بتونین با وقار کمک بقیه رو قبول کنین، حتی اگه یه راه حل ناقص واسه خواسته های شما باشه.

مرداد: با وجود اینکه شما می دونین امروزه پیروی کردن از قوانین اهمیت خاصی داره، اما شما کاراتون رو بر مبنای منطق خودتون انجام می بدید. حتی اگه این رفتار غیر قانونی شما باعث شه که احساس کامل بودن بکنین، توجیه کردن اون کار سختیه. بعضی از قابلیتهای تون رو باید به خاطر پذیرفته شدن بوسیله اجتماع زیر پا بذارین. شاید امروز به عضویت یه گروه در اومدن مهم تر از پرکار بودن باشه.

شهریور: در مقابل شما راه های متفاوتی دیده می شه که می تونن شما رو به سرنوشت مطلوبتان برسانند. با اینحال اگه همه این راه ها به یه مقصد منتهی شن، واسه اینکه یه راه در مقایسه با راه دیگه مورد قبول واقع شه دلیلی هست؟ حالا که شما جایی رو که می خواهید برید رو از نظر دور داشته اید، شاید در جواب دادن به این سؤال سر درگم بشوید. وقتی که در آخر شما فهمیدین که حرکت کردن به جلو مهم تر از اینه که به دلیل انتخاب کردن یه راه در مقایسه با راه دیگه فکر کنین، هدفهای شما به واسطه این درک تحقق پیدا می کنن.

مهر: امروز که ماه به نشونه شما برگشته، ممکنه که مجبور شید با حالتهای دوگانه در وجود خودتون مقابله کنین. اما احساسات شما وارد یه سیستم کامل منطقی می شن که شما از این سیستم واسه توضیح دادن رفتاراتون استفاده می کنین. متأسفانه حالا موشکافی کردن احساسهایتان و اعلام کردن یافته هاتون به بقیه فقط موجب هدر دادن تواناییهای مثبت شما می شه. به جای اینکه به بحثهای طولانی در مورد مسائل قدیمی بپردازید، آروم بشینین و فکر کنین که چیجوری می تونید کارای خودتون رو توجیه کنین.

آبان: با اینکه تنبل بودن و یه گوشه نشستن از خصوصیات ذاتی شما نیس، ولی وقتی که لازم باشه شما عالی این کار رو انجام می بدید. با اینحال حالا با دقت برنامه ریزی کردن واسه امروز می تونه براتون بسیار سودمندتر باشه. حتی اگه شما ترجیح می بدید که جزئیات چیزی رو توضیح بدید، اگه به برنامه های تقویمتان توجه نکنین به زودی فرصتهای زیادی رو از دست میدید.

آذر: امروز مثل قدیمی ” پیام آوران رو شکار نکنین” شامل حال شما می شه. اگه امروز فردی تعادل شما رو به هم زد، تسلیم نشید. بهتره که اصلاً به فرد نامبرده توجه نکنین. عوضش بدون فکر کردن به مقصد بی درنگ افکار بهم ریخته خود رو موشکافی کنین. شما در درون خودتون به جواب هم می رسید و این موضوع ربطی به افراد دیگه نداره.

دی: ژوپیتر در تموم سال در نشونه شما قرار می گیرد و وقتی که شما در مقابل فرصتها عکس العمل نشون می بدید در محدوده رسیدن به رشد تجربی قرار دارین. در حالیکه شما می خواهید فقط به جنبه مثبت هر موضوع ناراحت کننده ای توجه کنین، اما ظاهر خورشید مانند امروز ژوپیتر، نشون دادن عکس العمل مثبت رو مشکل کرده. وقتی که در آخر شما فهمیدین ترسهایتان باعث وجود اومدن ابهام می شن، در اون صورت شما می تونید به عقب برگشته و خیلی راحت فکرتون رو اصلاح کنین.

بهمن: شما امروز فردی آروم و خوش قول هستین و قادر هستین بقیه رو با هوش و نبوغتان جذب کنین. ذهن شما حتی قبل اینکه شما بتونین واکنشان رو تغیر بدین، عکس العمل نشون می دهد و موضوعات جنجالی رو افشا می کنه. وقتی که یه نفر با تجاوز کردن به محدوده تون شما رو ناراحت می کنه، ممکنه خیلی زود فکر انتقام به ذهنتون خطور کنه. تلاش نکنین که عملکردهایتان رو توجیه کنین. فقط به خاطر خطاهای تون معذرت خواهی کرده و به راهتون ادامه بدین.

اسفند: صحبت کردن در مورد گذشته شاید ایده خوبی به نظر بیاد، اما شایدً نتیجه ای رو که شما توقع دارین به همراه نخواد داشت. رک گویی بدون منظور شما ً می تونه تأثیری در ورداشته باشه که واقعا این اثر دقیقاً با نیات شما مغایرت پیدا می کنه. وقتی که اتفاقی می افتد شما یکی دو روز تغییر روش می بدید، پس اگه اتفاق بدی افتاد نگرانی به خودتون راه ندین. اجازه بدین که پیش آمدهای غیر منتظره دوره خود رو طی کنن و بعد به این فکر کنین که در آینده انجام دادن چه کارایی براتون سودمنده.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *