فال روزانه : فال امروز ۲۲ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال عاشقیفال موفقیت

فروردین: به نظر می رسد امروز خیلی از خودتون مطمئن باشین، اما این کاذب شما ممکنه بسیار غلط باشه اگه شما وقتی واسه این نذارین که بقیه رو خوب زیر نظر بگیرین. حالا بسیار راحته که یه نکته جزیی اما بسیار مهم رو از دست بدین، که می تونه در زمان و پول شما صرفه جویی کنه و واسه تون به درد بخور باشه. کار زیرکانه شما حالا اینه که کارایی که قبلا کردین و حرفه هایی رو که قبلا گفتین رو دوباره چک کنین، به خاطر اینکه دوستانتون ممکنه از این اطلاعات غلطی که شما به اونا دادین آسیب ببینن.

اردیبهشت: آهسته کردن سرعت خود به طرف پیشرفت به نظر نمی رسد حالا واسه شما زیاد مهم باشه به خاطر اینکه شما هر چیزی که بسیار مهم تر از اون  باشه رو ترجیح می بدید. اگه احساس کنین که کاری رو به اتمام رسانیده اید خود رو از اون کار کنار می کشید. شما می خواهید بقیه بدونن که شما چقدر در کار خود با استعداد و شایسته هستین. اما  بهتره که زمان خود رو از دست ندین و کاری رو که درسته انجام بدین به جای اینکه بخواین بقیه رو  با کارایی خود تحت تاثیر بذارین.

خرداد: سیاره حاکم شما پا به نهمین خونه ایده های بزرگ شما گذاشته،  و شما رو مجبور می کنه تا قبل اینکه سفر خود رو شروع کنین، برنامه های خود رو دوباره تخمین زده  و برآورد کنین. اگه مجبور شدید زمان سفر خود رو عقب بندازید نگران نشید. خیلی با اهمیته که  اول مهیای سفر شید و نقطه شروع خود رو انتخاب کنین به جای اینکه با شتاب و عجله اون کار رو انجام بدین و  بخواین بدون درنظر گرفتن جزییات به اهداف خود برسین.

تیر: اگه کسی امروز به شما اصرار کنه که برنامه هاتون رو تغییر بدید، شما عکس العملی به طور کامل سرسختانه و لجوجانه نشون می بدید، مخصوصا اگه خودتون بدقت تموم حولوحوش رو سبک و سنگین کنین و بخواین کاری رو انجام بدین که بیشترین درک رو به شما می دهد. شما می خواهید که رابطه تون  با بقیه  رو ادامه بدین، اما نمی خواهید که برنامه های شخصی خود رو به خاطر این قربونی کنین که مورد قبول اجتماع باشین. کمی توافق داشتن بخشی از یه گفتگو سالمه، اما از نظرات شخصی خود در گفتگو دست نکشید و تسلیم آرای بقیه نشید.

مرداد: استراحت و آرامش به نظر می رسد امروز بهترین کار واسه شما باشه، اما بخش فعال زندگی شما ممکنه کمی بیشتر سرکشی کنه و خودشو نشون بده. شما دوست دارین که موقعیت الان رو از دست ندین. اطلاعات مهم می تونه معنی متفاوتی از شکست و موفقیت بده. به چیزی که فکر می کنین در حال یاد گرفتن اون هستین اعتماد نکنین بلکه به چیزی که  تا الان داشتین تکیه کنین و به اینکه به چی باور دارین.

شهریور: سیاره حاکم شما یعنی عطارد ششمین خونه از کار شما رو امروز فعال می کنه، و باعث سریع تر شدن درک و آگاهی شما می شه. به نظر می رسد که شما هیچ فرصتی رو واسه پیشرفت از دست نمی بدید، اما این تا وقتی شدنیه که شما تمرکز خود رو بر کارتون از دست ندین. حالا خوبیش اینه، حالا شما قادر هستین که از زمانتان لذت کافی رو ببرین، حتی زمانیکه شما به سختی کار می کنین فرصت تفریح و شادی رو از خودتون افسوس نمی کنین.

مهر: طلبیدن صداهای مورد پسند ایده خوبی به نظر می رسد، اما اگه بخواین مسیرتون رو نادرست انتخاب کنین و پیش برید خود رو در میان اشتباهات خنده داری غرق می کنین. راحته که فرض کنین که هر چیزی به خودی خود درست می شه، اما این تصور ممکن نمی شه مگه اینکه شما کارتون رو بدرستی به انجام برسونین. درباره کاری که قولش رو داده بودین تجدیدنظر کنین و درباره کاری که در بخش شما احتیاج چندانی به تلاش نداره گفتگو کنین.

آبان: شما امروز مستقیما درک می کنین که بقیه چه می خواهند و این می تونه شما رو در محل کارتون به شکل عجیبی کمک کنه. اگه می دونین وظیفه تون چیه واسه چه منتظر وایس تاده اید تا رییس تون بیاد و کار شما رو براتون تعیین کنه؟ زود شروع کردن و به دقت انجام دادن اون می تونه روز شما رو به روزی لذت بخش و موفق تبدیل کنه و کمک می کنه تا زودتر از اون چیزی که فکرش رو بکنین کارتون رو تموم کنین.

آذر: شما پاهاتون رو امروز روی زمین دارین، و حالا خوبیش اینه، ماه حالا به نهمین خونه از ماجراجویی های شما نیرو می دهد. شما آماده یه سفر بزرگ هستین، اولین چیزی که نیاز دارین اینه که جزییات رو یکی بعد از دیگری در نظر گرفته و انجامشون بدید. حتی اگه چیز واقعا غلطی پیدا نکردید، شما باید همه امور جزیی رو با  دقتی عالی انجام بدین. تدارکات سفت و سخت و قوی راه شما رو واسه یه سفر موفق همراه می کنه.

دی: شما امروز از سر و صدا گیج و پریشون نمی شید. واقعا، امروز حتی براتون راحت تره که از راه تنگ و محدود و اختصاصی به سمت اهداف پیش برید. در واقع امروز روزیه که شانس با شما یاره و به هر جا که بخواین می رسید.  پس امکانات خود رو دست بالا گرفته و حرکت کنین و مطمئن باشین که به نتیجه می رسید. یادتون باشه، هیچ راه کوتاه و میان بری وجود نداره. آهسته و استوار پیش رفتن شما رو به مقصودتان می رساند.

بهمن: ممکنه شما باور داشته باشین که قهرمون جایگاه های میان راه هستین که می تونه خیلی راحت پشتیبانی شه. شما واقعا مایلین با چشم اندازه های خود با کسی دیگه شریک شید،  اما هر کلامی که شما بگید ممکنه باعث ایجاد اختلاف و درگیری شه و طرف مقابل رو عصبانی کنه، حتی اگه قصد شما این نباشه که باعث ایجاد این اختلاف شید. یادتون باشه، ایده های شما فقط یه راه واسه رسیدن به راه و روش و موقعیته، پس اگه ایده ها و افکار بقیه با شما اختلاف داشت به افکارشون احترام بذارین.

اسفند: با وجود اینکه شما این توانایی رو دارین که کاری رو به دقت بررسی کرده و اون رو به معانی تشکیل دهنده اش تقسیم کنین، اما تلاش کنین تا  اون رو به کاری زیادی تبدیل نکنین و به خود نگید که باید اون رو حتما همین الان انجام بدین. تموم کردن کاری که تازگیا قول اون رو داده بودین خیلی با اهمیته، اما لازم نیس که شما نیروی تون رو به این خاطر هدر بدین که به هرکی که می رسید درباره کارتون به اون توضیح بدید. زیاد مهم نیس که امروز جلب توجه کنین، فقط کارتون رو انجام بدین و ببینین کار بعدی تون چیه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *