فال روزانه : فال امروز ۲۲ شهریور

فال روزانه ۲۲ شهریور

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال های پیشنهادی امروز آلامتو : فال روزانهفال عشق

فروردین: شاید شما دوست داشته باشین روزتون رو با کمترین اندازه نا آرومی و بی نظمی سپری کنین، اما اگه شما هیچ کاری هم نکنین ً می تونید از دردسر دوری کنین. شاید شما مجبور شید برنامه های مرتب و زمان بندی شده خود رو کنار گذاشته و حسی کار کنین. حالا خوبیش اینه در حالیکه فرصتهای هیجان انگیزی به زندگی تون راه پیدا کرده ان، طبیعت ذاتی شما بهتون کمک می کنه این فرصتها رو ببینین.

اردیبهشت:  شاید شما امروز بتونین قوه خلاقیت خود رو نشون بدین و یا فقط افکار پریشون و نامنسجم خود رو معلوم کنین. هیچ فرقی نمی کنه که کدوم یکی از این کارا رو انجام می بدید. جالبه که الان هیچ فرقی بین یه فرد احمق و یه جادوگر وجود نداره. این اختلاف و اختلاف تا حد زیادی به خاطر موقعیت و شرایط اجتماعی به وجود آمده، پس قبل اینکه با بقیه در مورد ایده های خود صحبت کنین مطمئن شید که اونا از تفکرات ریشه ای شما پشتیبانی می کنن.

خرداد: رئیس شما نمی تونه به اون شکلی که شما می خواهید ازتون پشتیبانی کنه. شاید اون در تعطیلاته و در اداره حضور نداره و یا شاید با برنامه هاتون مخالفه. دلیل اون هرچی باشه فرقی نمی کنه، شما فقط واسه اینکه شغلتون رو از دست ندین چاره ای ندارین بیشتر کار کنین!! یادتون نره رابطه درست و مطمئن بین شکست و موفقیت فرق می گذارن.

تیر: شما امروز به سختی واسه خود برنامه ریزی کرده اید، تا اندازه ای که اگه در سر راهتون مانعی وجود داشته باشه، همه چیز به طور کامل به هم می ریزد. جواب منفی دادن رو یاد بگیرین، به فکر خودتون باشین و خود رو از شر فشارهای زیاد رها کنین. پس زیاد صبر نکنین؛ وگرنه خیلی دیر می شه. شما می تونید به ناامیدی هاتون پایان بدید. تا موقعی که به تقویم خود و برنامه های خود توجه نمی کنین واسه همه چیز آمادگی دارید.

مرداد: حالاکه شرایط مالی شما عالی شده، حسابی حیرت زده شده اید، چون که شما اصلاً واسه پولهای خود برنامه ریزی نکرده اید. حالا خوبیش اینه شما خیلی باهوش و تیز هستین، اما به جای اینکه از فرصتهای خود استفاده کرده و به بقیه کمک کنین، حتی ممکنه با رفتارای توهین آمیز خود اونا رو برنجانید. با دخالت کردن در امور زندگی افراد دیگه از هدف اصلی خود منحرف نشید. درعوض به فکر پیشرفت کردن در حرفه خود باشه.

شهریور: امروز شما حتماً باید استعدادهای کاری خارق العاده خود رو نشون بدین، اما شما هرچقدر بیشتر تلاش می کنین نتیجه عکس می گیرید. حتی اگه شما تموم کاراتون رو هم انجام بدین، پیروزی های شما بقیه رو عصبانی می کنه. اگه اونا نمی تونن به پای شما برسن به شما هیچ ارتباطی نداره! شما فقط کاری رو انجام بدین که فکر می کنین درسته.

مهر: شما این روزا احساسات خود نسبت به روابط دوستانه تون رو به درستی نمی شناسید. اگه شما مجبور شید مسائلی رو که نمی خواهید معلوم کنین، واکنشهای شما خیلی بی ثبات هستش  و ممکنه تموم زندگی شما رو زیر و رو کنه. اما معلوم کردن تموم این چیزها بهتون کمک می کنه امکاناتی که پیش روتون قرار داره رو ببینین.

آبان: جدا شدن از گروه دوستان و یا همکاران بهتون کمک می کنه تا همه چیز رو با دید تازه تری ببینین. حالا شما دوست دارین نسبت به مسائل بی توجه تر و بی فرق تر باشین. شما نمی تونید مدت زمان زیادی با کسی که تلاش می کنه کوچیکترین مسائل جزئی زندگی شما رو هم تحت نظر داشته باشه زندگی کنین. تغییر کردن چیزی پیشگیری ناپذیره، اما شما نمی تونید همه کارا رو یکدفعه انجام بدین.

آذر: یکی از افراد خونواده تون قدرتش رو به رخ شما می کشد و شما مطمئن نیستین که می تونید روزای آرومی داشته باشین یا خیر. شما مثل فردی که گرفتارطوفان شده احساس نا آرومی و پریشونی می کنین. اما تلاش نکنین که خودتون به تنهایی از همه مشکلات سر در بیارین. درعوض می تونید با بقیه هم مشورت کنین. نصیحت های اونا به خصوص نصیحت های همکاران در محل کار، می تونه واسه حل کردن مشکلات خانوادگی بهتون کمک کنه.

دی: شما امروز به طور کاملً به جایگاه خود در زندگی واقف بوده و به اون اطمینان دارین، اما ممکنه امروز چیزی یاد بگیرین که براتون سئوال بسازه که در راه درستی قرار گرفته اید یا خیر؟ انعطاف پذیر بودن همیشه یه روش هدف دار عاقلانه س، اما امروز اصلاً راه خود رو تغییر ندین، مگه اینکه لازم باشه.

بهمن: امروز ماه در نشونه التقاطی شما باقی می موند و شیطنتهای اورانوس رو تقویت می کنه. گردش یه سری از سیاره های شخصی به دور ماه بهتون کمک می کنه تمرینهای جدید و شدید خود رو تموم کنین. اما مقابله شدید خورشید با اورنوس یعنی سیاره بخت شما، می تونه کل زندگی تون، به خصوص در بخش دوستی ها و رابطه های صمیمی، رو زیر و رو کنه. شما باید جایگاه خود رو حفظ کنین، اما در عین حال به حرفه های بقیه هم گوش بدین.

اسفند: شما امروز به خصوص وقتی با کس دیگه ای مواجه می شید، تنها کسی نیستین که آگاهانه رفتار می کنین. اگه این فرد همسرتون و یا دوست نزدیکتان بود، در مورد مشکلاتی که تازگیاً براتون به وجود آورده با اون صحبت کنین. اما اگه این شخص رئیستان بود، در برابر انتقاداتی که از شما می شه زیاد مقاومت نکنین؛ چون عکس العمل نشون دادن با خودمون داری باعث می شه آزادی هاتون تا همین چند وقت دیگه که خیلی هم دور نیست بیشتر شه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *