فال روزانه : فال امروز ۲۲ مهر

فال روزانه ۲۲ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال انبیا  – فال ازدواج

فروردین:شما امروز از نظر احساسی متهم شده اید، اما شاید خوب نباشه به هرکسی که رسیدید افکارتون رو با اون در میان بذارین. شاید شما بدون هیچ منظور خاصی مرتکب اشتباهی شده باشین، اما حرفه هایی که بر زبون می بیارید بیشتر از اون چیزی که فکرش رو بکنین بر بقیه تاثیر می ذاره. کمی درد دل کردن کمکتون می کنه حس بهتری پیدا کنین و هم اینکه تلاش کنین از توانایی های بالای خود واسه انجام دادن کارای به درد بخور استفاده کنین.

اردیبهشت: شما شاید تلاش کنین خودتون رو پشت کلمات برگزیده خود مخفی کنین، اما اصلا نمی تونید قصد و قصد واقعی خود رو قایم کنین! تلاش شما واسه مرموز بودن و مخفی کاری تاثیر منفی و بدی روی دوستان صمیمی تون می گذارد  و باعث می شه دور وبریا تون هم با شما رفتار رو راست ای نداشته باشن. گفتن حقیقت تا موقعی که از روی دلسوزی و محبت باشه،  به هیچکی آسیب نمی زنه.

خرداد: امروز اندازه فعالیتهای اجتماعی تون بیشتر شده و شاید مجبور شید بیشتر وقتتون رو در اجتماع سپری کنین. حتی اگه دوست داشته باشین بخشی از روز رو در خونه بمونین، بازم نمی تونید از تعامل و همکاری با مردم دوری کنین. باوجود اینکه شما نمی تونید از زیر بار مسئولیتهای شخصی تون فرار کنین، می تونید با کمتر حرف زدن و بیشتر گوش دادن به خودتون کمک کنین.

تیر: شما امروز به خصوص اگه همکارانتون رو دوست داشته باشین واسه رفتن به سر کار اشتیاق دارین. اما هنوز بخشی از وجود شما هنوز دوست داره در خونه بمونه. تعادل ایجاد کردن بین روابط خانوادگی و فعالیتهای حرفه ای تون از اون چیزی که به نظر می رسد راحت تره. بدون اینکه بیشتر درگیر یکی از این اونا بشوید به هر دو بخش زندگی تون توجه کافی داشته باشین.

مرداد: شما امروز در خیال و رویا به سر می برید و تقریباً خوش بین هستین. شما حتی اگه تلاش کنین نمی تونید رویاهایتون رو خاموش کنین. با دقت کردن به عکس العمل های خود هنگام بروز مشکلات چیزای جدیدی درباره خودتون می آموزید که تا بحال نمی دونستید. اگه به خودتون اجازه بدید همه احساسات خود رو بگید، این کار در آخر عواقب خوبی براتون به دنبال داره.

شهریور: امروز شیرینی و شیرینی احساساتتون، حال چه دوستی جدیدی رو تجربه کرده باشین چه نکرده باشین، شما رو مست و سرخوش می کنه! شما می تونید دوباره عاشق فردی آشنا بشوید و یا اینکه با فردی ناشناس طرح دوستی بریزین. دوستی شما از هر یه جور که باشه فرقی نمی کنه، تا موقعی که اجازه ندین ترس و دودلی به عشقتون راه پیدا کنین این شور و هیجان شما به بقیه هم منتقل می شه.

مهر: امروز با وجود اینکه بقیه هم با شما موافقت می کنن، ولی بیشتر از اینکه فردی معمولی و مثل همیشه باشین استدلالی و منطقی شده اید. ونوس یعنی سیاره بخت شما از کنار بهرام عبور می کنه. بدیش اینه سیاره پیام آور در نشونه شما حرکتی رو به عقب داره و دلیل به وجود اومدن سوءتفاهمات می شه. همین الان به دنبال راه حل نگردید؛ این کار رو به فردا بندازین.

آبان: امروز یه نفر در محل کارتون از شما بدش میاد، اما شما اصلاً نمی دانیدکه چیکار بدی انجام داده اید! واقعا امکان داره شما خوب رفتار کرده باشین، ولی بقیه علاقه ای به کارای شما نداشته ان. باوجود اینکه شما همیشه از شرایط و موقعیتها واسه پیشرفت کردن استفاده کرده اید، الان بهتره فقط جلوی زبون خود رو بگیرین و بذارین این مشکلات تموم شه!

آذر: با وجود اینکه امروز شما با حرفهاهایتان خیط بالا می بیارید! ولی با حسن نیتتان می تونید خیلی راحت خطاها و لغزشهای اجتماعی تون رو بپوشونین. بخشی از مشکلات شما دلیلش فقط اینه که صبرتون کم شده و نمی تونید با صبر به حرفه های بقیه هم گوش بدید. حتی اگه صبور هم باشین بازم به عکس العمل بعدی خود فکر می کنین که این کار اصلا لازم نیس. پس حتی اگه درحال تفریح کردن هم هستین آروم تر رفتار کرده و به فکر خودتون باشین.

بهمن: امروز امکان داره به خاطر مسائل و مشکلات شخصی مثل همیشه جایگاه همیشگی خود رو نداشته باشین و این موضوع می تونه ناراحتتان کنه، البته اگه خودتون بخواین! باهمه این احوال نگاه شما می تونه همه چیز رو عوض کنه. اگه بتونین به اختلافات جزئی عاطفی خود به عنوان یه فرصت واسه نزدیک تر شدن به کسی که دوستش دارین و اصلاح کردن روابطتون نگاه کنین، مطمئناً احساس بهتری پیدا می کنین.

اسفند: شما امروز کمی مشکل مالی دارین. این مشکل می تونه خیلی ساده و بی اهمیت باشه مثل وقتی که کیف پولتون رو در خونه جا می گذارید و یا یادتون می رود از حساب بانک تون پول وردارین. ولی اگه به مسائل مالی خود به اندازه کافی توجه نکنین همین مشکل ساده پیچیده می شه. با اولویت بندی کردن واسه مسائل مالی خود و دوری کردن از خریدهای بدون دلیل جلوی مشکلات مالی رو از همین حالا بگیرین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *