فال روزانه : فال امروز ۲۳ آبان

فال روزانه : فال امروز ۲۳ آبان

فال روزانه ۲۳ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: انبیاءتاروت

فروردین: باتوجه به اینکه ماه کامل در دومین خونه تون یعنی خونه یافته های قرار گرفته، شما باور دارین که شرایط مالی تون بهتر از همیشه شده. حالا خوبیش اینه شما قادر هستین روش های جدیدی رو در محل کارتون به کار ببرین که باعث ترفیع حقوقتون شه. اما انتظار ثروت بادآورده نداشته باشین و روی احتمالات هم حساب نکنین.

اردیبهشت: شما تو یه لحظه فکر می کنین که می دونین دقیقاً چه خواسته ای دارین و چند دقیقه بعد به خودتون شک می کنین!! این مشکل شما که به وجود اومده بوسیله اطمینان و خاطر جمع نبودن به خوده امروز می تونه شما رو وارد این چرخه کنه، مگه اینکه بینش کافی واسه عقب زدن اون داشته باشین. وقتی که فهمیدین مجبور نیستین همین لحظه تصمیمی بگیرین، تا موقعی که یه راه حل ثابت و مشخص پیدا کنین، این تضادها می تونن در کنارر هم زندگی صلح آمیز داشته باشن!!

خرداد: امروز حتی اگه دنیای بیرون پر از اختلاف باشه، دنیای درون یعنی دنیای الهی تون می تونه اصل آرامش و آسایشتان شه. شما وسوسه شده اید راه حلی پیدا کرده  و اون رو به طور کامل در زندگی تون پیاده کنین، پس نمی تونید خیلی راحت واسه تغییر دادن حوادث خارجی کاری انجام بدین. حالا خوبیش اینه تا بعدظهر که ماه دوباره وارد برج جوزا  می شه، دوباره انعطاف پذیری گذشته خود رو به دست می بیارید.

تیر: ماه کامل در یازدهمین خونه تون یعنی خونه «گروه» قرار می گیرد، اما شما ترجیح می بدید بخشی از وقت باارزشتان رو به تنهایی سپری کنین و خیلی دلتون نمی خواهد در جمع حضور داشته باشین. تازگیا گمنام بودن و بدون حاشیه زندگی کردن واسه شما از تنهایی مهم تر شده، اما فرار کردن از سر و صداهای جامعه تقریباً غیر ممکنه. به جای اینکه با بدیهیات مقابله کنین، بهترین شرایط رو واسه خودتون آماده کنین.

مرداد: ماه کامل در دهمین خونه تون یعنی خونه کاری قرار داره و دلیل شده احساسات شما در محل کار زیر ذره بین قرار بگیره. بدیش اینه این موضوع می تونه زندگی حرفه ای شما رو سخت تر کنه، چراکه شما وقتی جلوی چشم عموم ظاهر می شید نمی تونید خیلی راحت احساسات خود رو بگید و اگه این کار رو بکنین به جز اینکه به عصبانیتتون اضافه شه اتفاق دیگری نمی افتد. تلاش کنین بدون اینکه همکارانتون رو ناراحت کنین این دوران رو سپری کنین.

شهریور: رابطه برقرار کردن با واقعیت امروز مهم ترین اولویت واسه شما هستش، واسه اینکه شما در چند روز گذشته بعضی از چیزها رو از قلم انداختین. اما فقط به خاطر این که در گذشته احساس راحتی می کردین، دوباره به روال یکنواخت روزای قبل برنگردید. تلاش کنین با روش های جدید کاراتون رو بکنین. روش های جدید رو واسه رسیدن به هدفهایتان جستجو کنین.

مهر: شما امروز جایزه بلند پروازی خود رو می ببینن، ولی خبرهای جدیدی که شما امروز دریافت می کنین ممکنه هیچ ارتباطی با کارایی که تازگیاً انجام دادین نداشته باشه. درهایی که معمولاً به روتون بسته بودن در حال باز شدن هستن و فرصتهایی زیادی به شما پیشنهاد می شه. با اینکه شما بسیار علاقه مند و علاقه دارین، ولی وقتی که جواب مثبت دادین لازمه  که خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کنین.

آبان: امروز رفتار شما به گونه ایه که دوست دارین بدونین بقیه چه احساسی دارن، پس وقتی که اونا به شما می می گن که به چه می اندیشند شما مأیوس می شید. شما می خواهید بیشتر در رویاهایتون فرو برید، اما خونواده و دوستان شما می خواهند که شما تعاملات اجتماعی داشته باشین. به جای اینکه با فردی که علاقه ای به احساسات شما نداره خیلی زود رابطه برقرار کنین، باید واسه تحقیق کردن در مورد اون شخص زمان بذارین.

آذر: امروز روز مناسبی واسه فراموش کردن برنامه های دراز مدت و تعهدات عملی نشده می باشه. اونا به طور کامل فراموش نمی شن، اما به خاطر رسیدن به یه بینش جدید لازمه که بین شما و هدفهایتان فاصله بیفته. این اتفاق مثل یه مرخصی یا تعطیلات کوتاه مدته. امروز فقط به کارایی بپردازید که نیاز به توجه فوری دارن و فعلاً به فکر برنامه های جدی نباشین.

دی: شما حالا تصویری واقعی نسبت به آینده تو ذهن دارین، اما هنوزم فکر کردن بیشتر از اندازه در مورد موفقیتهای مربوط به گذشته که از دستشون دادین باعث می شه که نتونین خوب از چیزی که پیش روتون قرار داره بهره بگیرین. پیگیری کردن مهم ترین هدفهایتان خیلی با اهمیته، اما پیشرفت دادن امکانات دیگه هم خیلی خیلی مهمه. یادتون باشه که رویاهای شما می تونن پتانسیل نامعلوم ای که در موقعیت گذشته مخفی بودن رو احیا کنن.

بهمن: حتی اگه شما عادت داشتین که افراد جدیدی رو وارد زندگی خود کنین، اما امروز ممکنه که شما شخصی رو وارد زندگی خود کنین که به واسطه حس ششم اون رو شناخته اید. با اینکه شاید بار اولی باشه که اون رو ملاقات می کنین، اما انگار مدت زیادیه که اون رو می شناسید. مراقب باشین، واسه اینکه ممکنه وسوسه شید که قبل اینکه حتی تشخیص بدین که اون چه کسیه، با اون رابطه نزدیک برقرار کنین.

اسفند: یه روش عملی واسه رابطه برقرار کردن حالا باعث شده که شما کمی آروم تر حرکت کنین، اما واقعیت زندگی فقط تفریح کردن و سرگرمی نیس. شما امروز باید رفتاری جدی داشته باشین و خیلی با اهمیته که با هر کسی که به شما نزدیک می شه رو راست باشین. فرضیه پردازی نکنین؛ اگه شما از اینکه بتونین روی شخص دیگری حساب کنین اطمینان کافی ندارین، فقط عقاید خود رو با اون در میان گذاشته و ببینین که بحث به کدوم سمت هدایت می شه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*