فال روزانه : فال امروز ۲۳ آذر

فال روزانه ۲۳ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال چینیفال هفته

فروردین: شما امروز احساس می کنین قدرت جسمی تون ته کشیده، در حالیکه با استراحت کردن می تونید تضمین کنین که انرژی تون برمیگرده. وقتی که اصلا دوست ندارین هیچ کاری انجام بدین، به جای اینکه به خودتون سخت گرفته و الکی سرتون رو شلوغ کنین، به چیزی که بدنتون بهتون می گوید گوش بدید! اگه قبول کنین استراحت کردن کار خوبیه، بیشتر از گذشته لذت میبرین. بعضی وقتا وقتها حتی برج ثور بسیار فعال هم احتیاج داره که زنگ تفریحی داشته باشه!!.

اردیبهشت: شما دلتون می خواهد سبک و روش خود رو داشته باشه و الان صبرتون تموم شده. شما احساس می کنین خیلی سخت مقابله کرده اید و فقط یافته های پیچیده ای واسه نشون دادن تلاش هاتون حاصل شده. تسلیم شدن بهتر از ادامه دادن این جنگ پوچ و بی فایده س، اما حواستون باشه شکست خوردن باعث بیدار شدن خشم و عصبانیت در وجودتون نشه. اگه هنوز فرد ناموفقی هستین، دوباره شروع کنین، آستین هاتون رو بالا زده و گذشته رو از یاد ببرین.

خرداد: شما باید از چند نفر معذرت خواهی کنین! و یا دست کم باید قول هایی که بهشون عمل نکرده اید رو اجرا کنین. حتی اگه قبلاً قصد و قصد خوبی داشتین، ولی به خاطر مشکلات بسیار زیاد از راه اصلی خود خارج شده اید. ولی در آخر این ایام هم می گذره. تا می تونید وقت گذاشته و موقعیت خود رو در دوستی های جدیدتون مشخص کنین و واسه بهتر کردنشون برنامه ریزی کنین.

تیر: حالا که ماه دوباره به نشونه اشک بار شما برگشته، شما بیشتر از اندازه حساس شده اید. اما تا موقعی که می تونید احساسات خود رو مدیریت کنین، لزومی نداره برنامه های خود رو به تاخیر بندازید. اهمیت دادن به احساسات خود بدون اینکه تسلیمشان بشوید با رد کردن اونا به طور کاملً فرق می کنه. مخفی کردن حقیقت از خود خوشبختی نمی آورد، این کار فقط نشون دهنده جهل و نادانی نیس.

مرداد: رویاهای شما امروز نسبت به همیشه خوش آب و رنگ تر شده ان، اما اونقدر دور از واقعیت به نظر می رسند که بعید می دونین بهشون برسین. این اتفاق موجب ناامیدی تون شده، البته این ناامیدی وقتی به سراغتون میاد که نسبت به اولویت هاتون انتظارات غیرمعقولی داشته باشین. اگه امروز نتونستید به اندازه ای که دوست داشتین سازنده باشین، خودتون رو ناراحت نکنین. حتی اگه روند پیشرفتتون خیلی آرومه، بازم در واسه رسیدن به اهدافتون کار کنین.

شهریور: شما امروز احساس آسودگی و خیال راحت می کنین، به خصوص اگه دوستان و همکارانتون پشتیبانی های مخصوص شون رو از شما افسوس نکنن. شاید قبول کردن کمک بقیه به نظر شما کار زشتی باشه! اما “بله” گفتن می تونه اولین قدم باشه. نشون دادن ضعف هاتون مرزبندی های بیخود رو از بین می برد و صمیمت بین شما رو بیشتر می کنه.

مهر: شما امروز مثل اردک مادر که جوجه هاش پشت سرش رژه می روند شده اید و بقیه ازتون پیروی می کنن!! باوجود اینکه شما قصد کرده اید از کسائی که دوستشون دارین پشتیبانی کنین و هوای اونا رو داشته باشین، اما بهترین کار اینه که مرزهایی هم واسه خود مشخص کنین، پس تموم وقت تون رو واسه سرویس دادن به بقیه تلف نکنین. وقتی رو مشخص کنین که نیازای خود رو به دقت تعریف کرده و استقلال خود رو نشون بدید.

آبان: شما معمولاً وقتی که به آینده دور فکر می کنین، باتوجه به کلیات و اصول مبهم کار می کنین. با اینحال امروز به خاطر وجود ماه برج سرطان شما وسوسه می شید که حتی اگه مسأله خیالی مطرح بود بیشتر به جزئیات و ریزه کاری ها توجه کنین. حتی اگه برنامه ای ندارین که به خاطرش از خونه بیرون برید، به تخیل خود اجازه بدین که راهنمای سفرتون باشه! فکر کردن واقعاً بهترین روش واسه مسافرت رفتنه!!

آذر: حالا که وجود ماه نورانی برج سرطان باعث شده اعتماد شما از این رو به اونو شه، وقت این رسیده که در برنامه های بزرگ خود تجدید نظر کنین. به جای اینکه با شجاعتی دروغین و بدون توجه به احساسات تون کار کنین، تفکر و تفکر داخلی داشته باشین و بدون اینکه وانمود کنین که می دونین واقعاً چه اتفاقاتی افتاده، در مورد تغییر دیدگاه هاتون درباره موضوعات اساسی با یکی از دوستانتون صحبت کنین. شاید اونا چیزی که بهش نیاز دارین رو بهتون بدن.

دی: امروز دوستان و خونواده تون خیلی بهتون نیاز دارن و شما اونقدر صبور نیستین که بتونین با رفتاری سیاست مدارانه احتیاجات اونا رو برآورده کنین. اما به جای اینکه رفتار تندی از خود نشون بدید، ناراحتی خود از احساسات محبت آمیز رو اعلام کنین. اگه به طور طبیعی ناراحتی های خود رو بگید از اندازه فشارهایی که روی دوش شماس کاسته می شه.

بهمن: الان ماه وارد برج سرطان احساسی می شه و شدت می گیرد. این سخن به این معنی نیس که تموم متولدین برج دلو ناراحت و عصبانی می شن! بلکه به خاطر کمتر شدن تقابل ونوس و بهرام اندازه تفریح و خوشی ای که حق خودتون می دونستید محدودتر می شه. سخن گفتن در مورد دین و مذهب و هم اینکه آیین های مذهبی در کل این هفته چیزی فوق العاده مهمه.

اسفند: باوجود ماه در پنجمین خونه تون- یعنی خونه تفریح و بازی- شما امروز می تونید بدون اینکه چیز زیادی بگید انگار باشین! شما به سمت فعالیت های لذت بخش همراه با بچه ها گرایش پیدا کرده اید و هم فعالیت های دیگری که احتیاجی به زیاد صحبت کردن ندارن. وقت هایی که به طبیعت می روید و یا وقتی که داخل خونه آرامش دارین، از تفکر کردن بیشتر از کارکرد مستقیم چیز یاد می گیرید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *