فال روزانه : فال امروز ۲۳ اردیبهشت

فال روزانه : فال امروز ۲۳ اردیبهشت

فال روزانه ۲۳ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما در این اواخر کاراتون رو بدون هیچ گونه تفکر و تعمقی انجام می بدید به خاطر همین خیلی از کاراتون نتیجه مطلوبی رو که می خواهید رو نمی بدن. دلایلی که در قبلی واسه ادامه زندگی تون داشتین امروز کم رنگ شدن و جز سرابی واسه شما چیزی باقی نمونده. بهتره انگیزه های خود رو تقویت کنین تا بتونین ساده تر به ﺁرزو هاتون دست پیدا کنین. شما در این افکار هستین که از این به بعد تو کاراتون کلک بیشتری رو اعمال کنین اما به شما پیشنهاد می کنیم که این کار رو انجام ندین.

اردیبهشت: شما با احساسات تون تصمیم می گیرید و با ﺁنها پیش می روید، به خاطر همین در این روزا با شکست های عشقی یا شکست های شغلی مواجه شدین اما به شما پیشنهاد می کنیم به جای این که با احساسات تون تصمیم بگیرین با فکر و عقل خود پیش برید. واسه این که کاراتون نتیجه خوبی داشته باشه و از عواقب اونا مطمئن باشین لازمه با شخص دیگری هم مشورت کنین. نگران کندی موفقیت هاتون هم نباشین چون وقتی که زمان موعود فرا رسد شما دسته ای از موفقیت هایی رو در ﺁغوش میگیرین.

خرداد: شمادر این روزا کمی نگرانین و نگرانی هاتون بیشتر از روزای قبل می باشه چون اتفاقات جدیدی در زندگی شما رخ داده به خاطر همین در قلب تون استرس های زیادی رو احساس می کنین. قدم هاتون رو کمی ﺁهسته تر بر می دارین، چون احساس می کنین باید حولوحوش احتیاط رو بیشتر در نظر بگیرین، شما به طور کامل درست فکر می کنین، چون با این افکارتون و انجام این کارا شانس بیشتری رو واسه خود ذخیره می کنین.

تیر: شما در این روزا خود رو از روابط اجتماعی که در قبلی داشتین دور کردین و با آدمایی که در قبلی به ﺁنها علاقه داشتین کمتر رابطه دارین، این همه محدودیت به چه دلیله.آدم ها واسه باقی موندن زندگی شون به همدیگه نیازمند هستن بهتره روابط تون رو مانند قبلی از سر بگیرین.به کارا و فعالیت های اجتماعی تون بیشتر اهمیت بدین، چون ممکنه به دلیل نبود احساس مسئولیت لازم از این کار اخراح شید.

مرداد: شما بیشتر در مورد فعالیت هایی که قصد انجام شون رو دارین صحبت می کنین و وقتی که زمان عمل و اجرا فرا می رسد، شما توانایی لازم رو نشون نمی بدید.شما تا حدودی در مورد مسائلی که براتون پیش می ﺁید گمراه شدین، و نمی دونین راه درست کدامه.اول بهتره خود و اهداف تون رو بشناسین بعد واسه رسیدن به ﺁنها دست به کار شین.

شهریور: روی مسائلی که جزیی و تا حدودی فرعی هستن زیادتر از اندازه تامل می کنین و این کار شما باعث می شه که از توجه به مسائلی که اساسی هستن غافل شید.لازمه در اول به مسائلی که مهم تر هستن دقت کنین و تموم توجه تون رو به مسائل فرعی منعطف نکنین.به مسائلی که براتون پیش می ﺁید با دید مثبتی نمی نگرید، تا حدودی به تموم اتفاقات با دیدی منفی نگاه می کنین.کمی بد بینی لازمه اما نه در حد دیدی که  شما دارین.

مهر: شما در خونواده تون و در زندگی شخصی تون دچار مشکلات بسیار زیاد ای هستین اما با صبر و حوصله می تونید به همه این مشکلات فائق بیایید. بر مشکلات خود مشکل تازه ای نیفزایید، منظور از مشکل تازه نا امیدیه که ممکنه در طول راه بر شما غلبه کنه.درباره مسائل شغلی و اجتماعی تون با افراد دیگه صحبت نکنین چون ﺁنها با پیشنهاد های غلط خود، شما رو به راه های انحراف کننده می کشونن.

ﺁبان: شما در این روزا احساس می کنین که انرژی فوق  العاده ای واسه انجام کاراتون دارین به خاطر همین کاراتون با سرعت بیشتری نسبت به گذشته پیش می رود.این انرژی فوق العاده به خاطر پیش ﺁمدن اتفاقی خاص در زندگی تون رخ داده.حالا که دارای این انرژی هستین پیشنهاد می کنیم که به اهداف بزرگ تری بپردازید و در فکر این موضوع  باشین که این انرژی رو بر خلاف مشکلاتی که ممکنه براتون پیش بیاد حفظ کنین.

ﺁذر: در این اواخر از دید مسائل مالی دارای مشکلات زیادی هستین و تموم توجهتون به مسائل مالی تونه و از مسائل دیگری که باید به ﺁنها هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین غافل شدین. شما زیادتر از اندازه پول رو وارد زندگی تون کردین، خدا به شما نعمت ها و نعمت هایی بیشتر و مهم تر از پول توجه کرده به ﺁنها هم حواستون باشه.

دی: شما تازگیا مسئول کار مهمی شدین که فکر می کنین شاید از پس این کار بر نیایید به خاطر همین هنوز کار رو شروع نگرده اید اما بهتره امید داشته باشین چون شما توانایی لازم واسه انجام هر کاری رو دارین مهم باور خودتونه.در اول به این مسئله فکر کنین و بعد واسه پیشبرد این کار وارد اجرا شید تا لذت های بسیاری رو که در انتطار شماس رو ببینین.

بهمن: راه حل و فعالیت های تازه ای به ذهن شما وارد شدن، بهتره واسه انجام تموم ﺁنها یه برنامه زمان بندی شده طولانی یه مدت رو داشته باشین چون تک تک برنامه هایی رو که تو ذهن می پرورانید در ﺁینده جواب های قطعی رو به شما میدن.قبل از شروع این کارا انرژی لازم رو در خود بیدار کنین و بعد واسه شروع کار پیش برید.البته اکر با فرد معتمدی هم مشورت کنین باعث می شه هر چی سریعتر به اهداف تون دست پیدا کنین.

اسفند: شما زیادتر از اندازه واقع بین هستین، بهتره واسه پیشبرد افکارتون بعضی وقتا ایده ﺁل گرا هم باشین.شما اصلا به رویاهایتون اجازه نمی بدید که وارد ذهن شما شن اما واسه این که انگیزه ای واسه پیشرفت مقاصدتان داشته باشین به رویا پردازی احتیاج پیدا می کنین.شما بیشتر به فکر امروزتان هستین باید واسه ﺁینده تون هم برنامه ریزی داشته باشین.کیفیت رو فدای کمیت در زندگی تون می کنین اما این روش درستی نمی باشه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*