فال روزانه : فال امروز ۲۳ اسفند

فال روزانه : فال امروز ۲۳ اسفند

فال روزانه ۲۳ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: ممکنه احساس کنین که نیازه در مورد کاری که تازگیا انجام داده اید توضیحی بدین اما قبل اینکه احساس پشیمونی و تاسف کنین انگیزه خود رو از  این کار مشخص کنین. اگه واقعا از حدو حدود خود خارج شده اید معذرت خواهی لازمه. اما کاری انجام ندین که بعد وانمود کنین از انجام اون متاسف هستین. یادتون باشه شما مسئول  این نیستین که بقیه چیجوری به راه و روش مستقیم شما عکس العمل نشون میدن.

اردیبهشت: حتی اگه شما تازگیا در محل کارتون اوقات سختی رو تجربه کرده باشین امروز شاید در مورد اون چه اتفاق افتاده احساس بهتری دارین. بدیش اینه تغییر احساسات داخلی شما ممکنه بوسیله این افکار شما که از اشتباه دوری کنین تاثیر گرفته باشه. مطمئن شید که به اشتباه رد و تکذیب دچار نشید و اینجوری می تونین تموم روز خود رو از نگرانی و اضطراب رهایی بخشید. بهتره که کنترل فشارها و استرس های خود رو در دست بگیرین و به جای اینکه وانمود کنین همه چیز مرتبه این وضعیت رو مدیریت کنین.

خرداد: شما در مورد اون چیزی که امروز می خواهید یه ذهن خالی از پیش داوری دارین که این احساس شما رو قادر می سازه که همه چیز رو بسیار مطبوع ترو راحت تر از همیشه ببینین. اما شما آرزو دارین که واسه کسائی که دوستشون دارین هر چیز مطبوع و مورد پسند رو بخواین. از واقف شدن بر احساسات تون نترسین حتی اگه نتونین واسه اون چیزی که احساس می کنین دلیل و منطق بیارین. با وجود اینکه منطقی بودن و زندگی در قلمرو عقل و منطق واسه شما آسون تره اما خیلی بهتره که اونا رو از احساسات تون جدا کنین. گوش دادن به ندای قلب تون می تونه کار سختی باشه ولی مطمئن باشین ارزشش رو داره!

تیر: امروز شما دید دیگری نسبت به زندگی دارین و این دیدگاه شما به زندگی بسیار متفاوت تر از همیشه س. یه توجه عمیق می تونه شمارو به اولین قدم واسه یه سفر باورنکردنی و عجیب راهنمایی کنه اما شما شاید هنوز نمی دونین که کجا می خواهید برید. اگه نتواسنتید یه چشم انداز روشن واسه خود بسازین نگران نشید. حالا هر حرکتی که بکنین خوبه؛ در واقع بهتر از اینه که اصلا حرکت نکنین. مقصد شما به موقع خودش واسه شما رو می شه.

مرداد: تلاش واسه ایجاد تعادل  بین دنیای داخلی و خارجی تون می تونه امروز تبدیل به یه سناریوی عالی شه. راه شغلی شما ممکنه  حالا عوض شه اما شما ترجیح می بدید تا به اهداف دراز مدت و قدیمی خود وفادار بمونین. در زمان تعطیلات آخر هفته شما از جنگیدن و مقاومت در برابر تغییرات خسته میشین. تسلیم شدن در برابر امواج قوی تر حالا شما رو قادر می سازه که با موفقیت حرکت کنین به جای اینکه در دقیقه آخر مجبور باشین واسه حرکت کردن به خودتون فشار بیارین.

شهریور: شما از کار کردن روی مسائل هیجان آور و عجیب خسته شدین و آرزو می کنین که ای کاش به وقتی برگردین که زندگی و کارتون یه محیط ثابت و پایدار داشت. حالا خوبیش اینه این قدم های سریع و پرشتاب در اواخر هفته آهسته می شه. بعد از اون هر اون چه لازمه انجام بدین اما خودتون رو خسته نکنین. ممکنه نتونین احساسات شخص دیگری رو کنترل کنین؛ اما می تونید روش خود رو در روبرو شدن با اتفاقات پیش بینی نشده تغییر بدید. تمرین کنین تا استوار باشین؛ این بهترین سیاستیه که می تونید در زمان حال داشته باشین.

مهر: احساسات شما حالا شدن یافته و هر چی بیشتر شما تلاش کنین تا اونا رو کنترل کنین کمتر می تونید اونا رو تحت اختیار خود درآرین. به جای تلاش واسه سرکوب کردن تغییرات خلقی تون فقط تلاش کنین با این جریان پیش برید. هر اون چیزی که در اون لحظه احساس میکنین به زبون بیارید. یادتون باشه امروز احتیاجی به عکس العمل نشون دادن در برابر هر چیزی ندارین. همون طوری که عکس العمل های شدید شما در اواخر هفته کاهش می شن شما درباره اون چیزی که بدرستی احساس می کنین آگاه تر می شید.

آبان: با وجوداینکه بقیه امروز تلاش می کنن تا با ایجاد فشار بر شما ذهن تون رو سروسامون ببخشند این نیاز اونا رو نشون می دهد نه شما! برنامه و روش شخص دیگری رو واسه خودتون قبول نکنین به خاطراینکه باعث می شه که شما تصمیم احمقانه ای بگیرین. زمان خود رو از دست ندین و درباره انتخاب های ممکن فکرکنید. زمانیکه ماه وارد نشون مرموز شما می شه شما تازه راه خود رو روشن و وضوح می ببینن. قبل اینکه قدم بعدی رو وردارین تا اون زمان صبر کنین.

آذر: شما در رابطه باآینده خود ذهنی خالی از هر گونه پیش داوری و قضاوت دارین با این حال نمی دونین جریان باد شما رو به کجا می برد. دیدگاه شما  در مورد گذشته به طور کامل برعکس آینده س و اون قدرها در مورد اون آسون گیر نیستین. نظرات و تمایلات محکم و قوی شما براساس تاریخ شخص شما طراحی می شه. مخصوصا اگه هیچ داستانی در مورد دوران کودکی خود نگید. نگاه کردن به گذشته یه تمرین رها سازیه تازمانیکه تلاش نکنین تا حقایق رو دوباره بنویسین تا خیالات تون رو تقویت کنه.

دی: در محل کار اراده کردن خیلی سخته به خاطر اینکه شما دو جنبه از مسائل رو می ببینن و به اون توجه دارین. اما فقط به خاطر اینکه شما نظرات چندگانه ای در مورد موضوع دارین به این معنی نیس که همه اونا خوب هستن. به سبک و سنگین کردن و فکر کردن در باره این انتخاب ها ادامه بدید اما جواب پایانی خود رو به بعد از ظهر بندازین که ماه به برج عقرب وارد می شه. بعد از اون باید بدونین که کدوم رو رو می خواهید برید!

بهمن: شما هنوز بر اثر ضربه هایی که باد بر صورت شما زده گیج هستین پس بیهوده س که فکر کنین که دارین در جهت رسیده به هدف هاتون قدم بر می دارین. اما شما هنوز می تونید کار عجیبی انجام بدین تا زمانیکه انرژی خود رو واسه جنگیدن در برابر جریانات غالب تلف نکنین. همه چیز سریع تغییر میکنه و شما باید عاقل باشین که در لحظه حال بر اتفاقات لازم تمرکز کنین  به جای اینکه در باره آینده فکرکنید. با محدود کردن توجه تون می توانی نیروی بیشتری واسه بیان وجود پیدا کنین.

اسفند: با وجوداینکه اتفاقات بسیاری در زندگی شما در حال وقوعه ممکنه شما بخواین که از کنار همه اینا بگذرید. البته شما نیاز دارید که در مورد کارتون موضع مشخصی در پیش بگیرین اما شما به طور ذاتی می دونین که بهتره انرژی خود رو تلف نکنین و اون رو واسه مواقع لازم نگاه دارین. شماانرژی زیادی رو لازم دارید زمانیکه ماه وارد نشون شما مریخ می شه که در تموم طول تعطیلات اونجا به استراحت می پردازه. هفته آینده روزهایی به طور کامل متفاوت دارید پس بهتره تا اون زمان کمی استراحت کنین و نیروی خود رو ذخیره کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*