فال روزانه : فال امروز ۲۳ بهمن

فال روزانه : فال امروز ۲۳ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز ناامیدیتون به نقطه جوش می رسه! و شما باید حتما راه فراری پیدا کنین وگرنه منفجر میشین!! باوجود اینکه شما مسئولیتای مختلفی دارین، ولی وسوسه شدین قبل اینکه همه شون رو تموم کنین فعلا بی خیالشون بشوید! شما خیلی راحت می تونین خودتون رو راضی کنین که همه چیز خوب پیش میره. شاید این اتفاق بیفته، اما شما می تونین با عمل کردن به موقع به قول هاتون به جای فرار کردن از اونا، احتمال نتیجه مثبت رو زیاد کنین.

اردیبهشت: امروز فشارهایی که روی شما ایجاد می شه می تونه در ایستادگی کردن در برابر مشکلات کمک تون دهد، اما شما هنوز احساس درموندگی می کنین و چشمه خلاقیت تون خشک شده! حالا خوبیش اینه یهویی پیامایی دریافت می کنین که خودتون هم حیرت زده میشین و در نتیجه راه های بیان وجود کردن رو پیدا می کنین! تسلیم نشید؛ چون که یکدفعه نمی تونین به همه چیز برسین. یواش یواش پیش برید، یهو اتفاقی رخ میده که حتی بیشتر از انتظارات شما هستش!!

خرداد: شما امروز باید به یه موضوع عاطفی رسیدگی کنین، اما شاید شما تلاش می کنین از هر تاکتیکی که در کتاب در مورد انصراف کردن گفته شده استفاده کنین. با اینکه روبرو شدن با شرایط کار ناخوشایندیه، اما شما قادر هستین که در روش خود منطق و عقل رو انتخاب کنین. اما لازمه یکم احتیاط کنین، واسه اینکه ممکنه به خاطر چیزی که اصلا هم اتفاق نمی افته عصبانی شید. کمی صبوری داشتن در میان راه بهتون کمتان می کنه.

تیر: امروز امکان داره یه دوست صمیمی و یا یکی از اعضای خونواده تون در کارتون دخالت کنه! در این صورت کنار اومدن با احساساتتون کار کسل کننده ای هستش. یه نفس عمیق بکشین و بعد فکر کنین ببینین که به این فرد چه می خواین بگید، به خاطر اینکه ممکنه حرف اضافی یا نادرستی از دهنتون بیرون بیاد! باوجود اینکه ترجیح می دین ساکت بمونین، اما وقتی شروع به حرف زدن کنین دیگه نمی تونین ساکت شید! به خاطر همین الان بهتره به جای زیاد حرف زدن، طرف احتیاط رو نگاه داشته و خیلی کم حرف بزنین.

مرداد: شما پول کافی واسه خریدن چیزی که دوستش دارین و عشق کافی واسه راضی کردن دلتون ندارین! اما الان در این شرایط نااراحت کننده درس و اندرز مهمی نهفتهه. شما دارین یاد می گیرین که می تونین با کمتر از اینم به طور کامل راضی و خشنود باشین. همین الان محدودیتایی که خودتون واسه خود ایجاد کردین رو شکسته و تلاش کنین که خیلی راحت نگاه خود رو تغییر بدین.

شهریور: امروز وقتی که ماه در نشونه شما به بهرام می رسه، شما زیاد خوشحال نیستین. بااین حال توانایی مقاومت کردن در این شرایط سخت می تونه هدیه ای در داخل کاغذ کادویی عجیب باشه! حتی اگه این هدیه چیزی نیس که شما می خواستین، تا موقعی که بصیرت لازم واسه آزاد شدن از این نارضایتی تازه رو به دست نیاورده اید، این کاغد کادو که محتویات درونش رو می پوشونه رو کنار زده و ازش استفاده کنین.

مهر: باوجود اینکه ماه در دوازدهمین خونه تون یعنی خونه “رویاها” به بهرام محدود کننده ملحق می شه، دیدن نتیجه مثبت از عشق ورزی هاتون واسه شما تبدیل به رقابت شده! حالا خوبیش اینه ماه با اورانوس غیرعادی تو یه امتداد قرار میگیره و انتظار میره به همونجوریکه این شرایط ادامه پیدا می کنه، شمام به شکل باحالی حیرت زده بشوید! یادتون باشه اگه به خودتون اجازه بدین که در افکار منفی غوطه ور شید، پتانسیلای بالا و عالیتان هیچ وقت امکان ظهور پیدا نمی کنن.

آبان: امروز شما باید مثل کرگدن پوست کلفت باشین!! واسه اینکه دوستانتون بیخودی و بدون هیچ دلیل واضحی حسابی بهتون سخت گیری می کنن. حالا خوبیش اینه اسلحه جادویی شما اینجا موثر واقع می شه و آنهم توانایی شما در استفاده بهینه از انرژی تونه و این شما رو از اعتراضایی که در آخر اصلا هم هیچ کاری از پیش نمی برن محفوظ میسازه. شاید وسوسه شید که با جنگیدن از درستکاری و بی عیب بودن کارتون دفاع کنین، اما باید بدونین که درگیر شدن اصلا شما رو به راه حل مشکل نزدیک تر نمی کنه.

آذر: شما امسال خیلی تلاش کردین که موقعیت خود رو از نظر حرفه ای بالاتر ببرین. با اینحال امروز از این همه کار سخت خسته شدین. به احساسات خود خیلی توجه کنین، چون که شما اصلا از ناامیدیکه در حال رشد کردن و بزرگ شدنه آگاه نیستین. این ناامیدی در آخر راه می تونه مشکلتون خیلی زیادی رو به وجود آورد. مخفی کردن ناامیدی تون شاید به مدت کوتاهی جواب بده، اما در دراز مدت ممکنه باعث خشم و عقدهای فروخورده و یا حتی ناراحتیای عاطفی شه. سهیم کردن یه دوست در احساسات تون بهتون کمک می کنه تا فشاری که روی خود احساس می کنین رو کم کنین.

دی: اگه شما آرزوهای بلند پروازانه ای واسه آینده خود دارین، امروز در حالیکه برنامه های بزرگتون نقش بر آب می شن، اعتماد به نفستون هم سست می شه. اما یادتون باشه که پایان هر شب سیه سفیده! شما معمولا خیلی تمایل ندارین راه خود رو خیلی سریع عوض کنین و همین کمکتون می کنه فرق بین شادی و ناراحتی رو خوب درک کنین. از زمانیکه امکان وارد کردن پروژه های جدید و ایده های بهتر رو به زندگی تون بسازین، نابود کردن تعلقات و وابستگیا به برنامه های قبلی تون می تونه واسه شما کاری روح افزا و نشاط آور باشه.

بهمن: اگه در زندگی کاری و یا زندگی شخصی خود نیازمند کمک بقیه هستین و اگه امروز کسی از این درخواست شما استقبال نکنه، ممکنه با موقعیت ناراحت کننده و نامطبوعی روبرو شید. حالا خوبیش اینه شما فرشته نجاتی دارین که می تونه نجاتتون بده!! اجازه ندین ناامیدیچشم تون رو به روی خبرهای خوبی که این دور و بر کمین کردن ببنده!!

اسفند: در فکر و خیال بودن معنیش این نیس که شما در رویا و خیالات خود غرق شدین، اما حالا به اندازه کافی وسوسه تون می کنه! وقتی همیشه جلوی پاتون سنگ انداخته می شه، نگهداشتن نگاه های مثبت کار سختیه. حتی ممکنه فکر کنین واسه پیروز شدن در برابر کسائی که با شما مخالفت می کنن و بر ضدتان هستن باید سخت تر کار کنین. با همه این احوال اگه اجازه ندین جوابای منفی حرکتتان رو کندتر کنه و اگه تموم حواس خود رو روی نگاه پایانی تون متمرکز کنین، هر چیزی ممکن می شه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*