فال روزانه : فال امروز ۲۳ تیر

فال روزانه : فال امروز ۲۳ تیر

فال روزانه ۲۳ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز مشکلات زندگی شما بیشتر  و نسبت به همیشه پیچیده تر شده. ممکنه آدمایی شما رو تو منگنه بذارن اما شما باید بالاتر از تلاشهای مخفی اونا عمل کنین. اما شما نمی تونید دخالتهای مخفی اونا رو قبول کنین، پس تلاش کنین که مسائل رو از بخش کنترل اونا خارج کنین.

اردیبهشت: حالا خورشید به طرف هشتمین خونه شما که مربوط به روابط دوستانه تون می باشه در حال حرکته، و می تونه فعالیتهای شراکتی شما رو فعالتر سازه. شما معمولاً دوست دارین بفهمین که پشت هر مسئله چی نهفتهه. شناختن بقیه اول از راه خودشناسی حاصل می شه. از کلام استفاده کنین تا راه ورود رو پیدا کنین، اما بعد از احساستون استفاده کنین تا به جوهره واقعی تون برسین.

خرداد: ممکنه شما احساس کنین که دریافت و درک خود رو نسبت به جهان واقعی از دست داده اید و این موضوع شما رو بیشتر عصبانی می کنه. معمولی ترین وظایف روزمره شما امروز بسیار مشکل به نظر می رسند. شما امروز تمرکزی رو که واسه انجام دادن وظایف خسته کننده لازمه رو ندارین. به جای اینکه خودتون رو مجبور کنین کاری رو که هیچ فایده ای نداره انجام بدین، امروز رو به استراحت کردن بپردازید و به رویاهایتون اجازه بدید که آزادانه سیر و سفر کنن.

تیر: شما امروز می خواهید که همه چیز آسون الوصول، اما شاید به سمت گفتگوهای احساسی جهت داده شید که مشکلاتی رو که مربوط به افردی هستن که شما نسبت بهشون مسئولیت دارین شدید شدن کنه. شما شاید در مقابله گذشته تسلیم شده باشین، اما حالا می خواهید بخشی از قدرتهای از دست رفته تون رو دوباره به دست بیارید. به جای دست و پنجه نرم کردن با بقیه تلاش کنین با انجام دادن کارایی که از نظر اخلاقی درست هستن و بدون اینکه شخص دیگری رو ناراحت کنین پیشرفت کنین.

مرداد: امروز شما از نظر احساسی دچار اختلاف شده اید و ممکنه در مورد دور و بری ها خود دودلی داشته باشین و فکر کنین که رفتار وحرکات اونا از روی خودنمایی و واسه منافع خودشونه. واسه شما لازمه که یکم استراحت کرده و فکرخود رو آزاد نگه دارین تا بتونین واقع بینانه تر در مورد بقیه فکر کنین. واقعا بقیه اونطور که شما فکر می کنین متظاهر نیستن.

شهریور: تا وقتی که شکست ها و سرخوردگی هاتون شما رو به بقیه نسبت می بدید، شما واسه بیان کردن احساساتتون خیلی با مشکل مواجه می شید. در روزای آینده هنوز کارای زیادی واسه انجام دادن هست، اما اگه شما تواناییهایتون رو باور داشته باشین، می تونید کارایی رو که حتماً باید تموم کنین رو کلکشو بکنین. یه بار که شما تصمیم بگیرین چیزایی که در ذهنتون می گذره رو با بقیه در میان بذارین، تا یه مدت همه چیز عالی به نظر می رسد.

مهر: اگه امروز بخواین ایده هاتون رو واسه کس دیگه ای توجیه کنین، این کار بیشتر از اون چیزی که ارزش داره از شما انرژی می گیرد. اتفاقاتی که واسه شما می افتد به خودتون مربوط می شه نه به بقیه. حتی اگه دوست داشته باشین که بقیه رو در آروزهایتان سهیم کنین، شایدً اونا ارزش رویاهای شما رو درک نمی کنن، چون کلمات قادر نیستن تا نیرویی رو که واسه رسیدن به اونا در شما هست رو توضیح بدن.

آبان: امروز می تونه روز نشاط بیاری واسه شما باشه، درحالیکه خورشید و عطارد هر دو در نهمین خونه شما قرار دارن. وقتی که ماه هم امروز به اونا ملحق می شه، از اینکه پیامهای درهم و برهم دریافت می کنین پریشون نشید. از یه طرف شما می دونین که ایده های بزرگی دارین و اونا رو فراموش نمی کنین. اما از طرف دیگه شما نمی تونید تخمین بزنین که چقدر کار در پیش روتون واسه انجام دادن دارین. اگه شما یادتون نره که به طور مرتب زیاده خواهی ها رو کاهش کنین، بسیار پیشرفت می کنین.

آذر: شما حالا از مرحله راحتی و آسایش خارج می شید و وارد مرحله ای می شید که باید قوه ابتکار خود رو نشون بدید. شاید شما دقیقاً نمی دونین که به کجا می روید، اما شما هنوز این توانایی رو دارین که هدایت کننده باشین.کارای جدیدتون رو بی سر و صدا شروع نکنین. با دوستانتون رابطه داشته باشین و با اونا در مورد کاراتون صحبت کنین. در ماه های بعدی اتفاقات بهتری رخ میده.

دی: امروز فعالیت داشتن باعث تندرستی جسم و فکر شما هستش. تنها فکر کردن به فعالیتهای بدنی کافی نیس؛ باید به تمرینات روحی هم بپردازید. وقتی که شما در روزای آینده با مسائل استرس زا برخورد می کنین، شایدً اضطراب شما افزایش پیدا می کنه، پس بهترین راه اینه که قبل از رسیدن به نقطه بحرانی، سرگرمی پیدا کنین که انرژی مازاد شما رو تخلیه کنه.

بهمن: ممکنه شما فکر کنین که عصبانیتتون فروکش می کنه، اما واقعاً این جوری نمیشه، به خصوص اگه یکی از آدمایی که با شما رابطه ای دوستانه داره به جای اینکه از برنامه های شما پیروی کنه طبق برنامه ریزی خودش بکنه. لزومی نداره به دلیل اینکه شما می خواهید محیط دور و برتون رو تحتِ کنترل خود درآرین از کس دیگه ای انتقاد کنین. حتی اگه متوجه نشدید که چه دلیلی باعث متفاوت عمل کردن بقیه شده، بهشون اجازه بدین که هر اکری دلشون می خواهد بکنن.

اسفند: شاید شما دلتون می خواسته که آخر هفته تعطیلات بیشتری داشته باشین، اما شما باید صبر داشته باشین وگرنه یه روز خوب رو به طور کامل خراب می کنین. به جای صحبت کردن در مورد اتفاقات بدی که افتاده، به پیش آمدهای مثبت فکر کنین. به کارایی که می تونید واسه بهتر کردن زندگی تون انجام بدین فقط فکر نکنین، بلکه این کارا رو همین الان انجام بدین. اگه شما از مشکلاتی که براتون پیش اومده نکته مثبتی رو بیاموزید، میتونین که در روزای بعدی بیشتر لذت ببرین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*