فال روزانه : فال امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه : فال امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه ۲۳ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز هفدهم رمضان

فروردین: امکان داره که شما امروز حرفه هایی رو بزنین که واقعاً قصد نداشتید اونا رو به زبون بیارین، اما وقتی که شما این سخنان نگفته رو رو می کنین، می خواین که نسبت به همیشه خطر پذیر تر باشین. متأسفانه احتمال داره که شما به چیزی که می خواین نرسید، مگه اینکه شما دوباره واسه این کار وقتی رو اختصاص داده و به آرومی به این مورد بپردازید. یادتون باشه که این تنها روش واسه شماس، پس در حالی که که به نیازای خودتون می پردازید باید از نیازای بقیه هم آگاهی داشته باشین.

اردیبهشت: سیاره اورانوس با اختلاف سطح بالا در حالی که شما رو به راهی بی هدف و بی نظم میکشونه با ونوس ستاره بخت شما درگیر می شه. وقتی که آرزوهای شما بی اساسی اطلاعاتتون رو شنان میدن، راهبردهای عاقلانه شما نسبت به زندگی خیلی راحت فراموش می شن. یادتون باشه که به واقعیت تبدیل کردن خیالاتتان حالا واسه شما از مسائل دیگه مهم تر نیس. هم اینکه این موضوع در مورد آزاد گذاشتن زیادتر از اندازه تخیلتان هم صدق می کنه.

خرداد: شما امروزر در حالی که واسه بیان کردن عقاید خود از راه هایی استفاده می کنین که افراد دیگه فقط می تونن این روش ها رو در ذهنشون تصور کنن، در همه جا مطرح هستین. حالا خوبیش اینه شما حالا از پیروی کردن از قوانین معاف شدین، درحالیکه شما پیشرفت می کنین دست به کار شدین که خودتون قوانینی رو وضع کنین. سریع عکس العمل نشون دادن به خصوص وقتی که همه چیز طبق برنامه شما پیش میره، می تونه نشاط آور باشه. تا جایی که می تونین از این موضوع لذت ببرین.

تیر: حالا شما باید از تنهایی بیرون بیایید، واسه اینکه نسبت به همیشه بیشتر می تونین از بیان وجود کردن قصر در برید. امکان داره که شما هنوزم به خاطر دودلی تون استرس داشته باشین، به خصوص اگه بقیه واسه بازبینی واقعیت به شما تکیه کردن. ً شما علاقه ندارین که فعالیتهای سنگینی داشته باشین، با وجود اینکه این فعلایتها باعث می شن که شما به جای اینکه با دلتنگی در مورد گذشته صحبت کنین، خود جوش تر شید.

مرداد: اگه شما حالا زمان زیادی رو واسه رسیدن به هدفهایتان اختصاص ندین، نارضایتی شما می تونه حتی بهترین شرایطتان رو باطل کنه. گذشت زمان به سود شما تموم می شه و این امکان رو به شما میده که منتظر بمونین تا بهترین زمان واسه شروع فعالیت فرا برسه. درضمن چشمها و قلبتون رو به روی هدفهایتان باز نگه دارین.

شهریور: این روزا روزای خوب واسه شما نیس، تمایل شما واسه درست انجام دادن کارا می تونه روزتون رو عوض کنه. به این فکر نکنین که چیجوری می تونین به بقیه واسه وارد شدن به گروهتان کمک کنین. عوضش توجهتون رو به سمت با انگیزه کردن خودتون معطوف کرده تا در حرفه تون بهتر عمل کنین. در آخر با در نظر گرفتن گفته های بقیه در مورد شما قضاوت نمیشه، اما کارآیی شما به تنهایی مورد قضاوت واقع می شه.

مهر: امروز خود انگیخته بودن واسه شما کار سختیه، واسه اینکه شما حتی در میان آشفتگیای غیر منتظره احساس آرامش نامتعارفی دارین. حالا عقب انداختن برنامه هاتون واسه شما آسون ترین راه س، اما این روش جلوی پیشرفت کردن شما رو میگیره. این احساس آرامش مدت زیادی دووم نخواد داشت، پس هدفهایتان رو نشونه گرفته و وارد جهان دور و برتون بشوید.

آبان: امروز وقتی که می خواین در جایی سرمایه گذاری کنین باید حواستون جمع باشه، واسه اینکه مکنه خیلی بیشتر از تواناییتان پول خرج کنین. البته اگه شما پول زیادی هم نداشته باشین، معامله گذشته چند روز به تاخیر نمیفته. ممکنه که شما تشویق شده باشین که با عملی از پیش تعیین شده که هوشمندی رو از بی فکری جدا می کنه، در مقابل محدودیهای عادی عکس العمل نشون بدید. با وجود اینکه صبر داشتن عملی منطقیه؛ اگه این موضوع براتون واقعاً مهمه، صبر کردن می تونه بدترین کار باشه.

آذر: سطح اشتیاق شما امروز بسیار بالا هستش، اما فهمیدن اینکه با آروزهای خلاف عرفتان چیکار باید بکنین، کار سختیه. رد کردن نیازاتون باعث نمی شه که از دستشون خلاص بشوید. اما اگه رک و بی پرده صحبت کنین می تونین یه رابطه خویشاوندی محکم رو خراب کنین. حالا واسه شما زمان مناسبیه که بدون تعلق خاطر داشتن به اتفاقاتی که در آینده اتفاق می افته، از ستعدادهایتان استفاده کنین.

دی: امروز تبدیل شدن به فردی محافظه کار و مسئولیت پذیر در گروهی که عضو اون هستین براتون کار آسونیه. شما تازگیاً می خواستین که خصوصیات جدید خودتون رو کشف کنین، اما حالا شما تشویق شدین که به پیشرفتی بزرگ نائل بشوید. شروع کنین افکارتون رو با بقیه در میان بذارین، اگه فکر می کنین که هرچقدر بیشتر این کار رو انجام بدین از هدفهایتان دور میشین، پس برنامه هاتون رو به راهی مستقیم هدایت کنین.

بهمن: امروز شما روابط اجتماعی زیاد خوبی ندارین، مخصوصا اگه نتونین اراده کردن کنین. شما به جای اینکه یه تصمیم قطعی بگیرین بیشتر دوست دارین که هر دو گزینه رو انتخاب کنین. این موضوع می تونه مثل یه روش هدف دار افراطی به نظر برسه، در این هنگام در مورد چیزایی که دوست دارین جدی تر میشین. به خاطر جانبداری کردن از هر دو گزینه قصد خود رو مخفی نکنین. ممکنه که شما این توانایی رو پیدا کنین که خودتون رو زا اون خلاص کنین.

اسفند: یه عصبانیت غیر عادی که بالاتر از نگرانیای رایجه، امروز به سختی می تونه  آرامش رو بر هم بزد. امروز شما احساس رهایی می کنین و واسه بر انگیختن کوچیکترین محرکها آمادگی دارین. اما اگه از کوره در برید، احساس بدتری یپدا می کنین. حالا عاقلانه صحبت کردن در مورد احساسهایتان نسبت به اینکه اونا رو ندیده گرفته و آرزو کنین که روزی تحقق پیدا کنن، در شما احساس بهتری بوجود میاره.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*