فال روزانه : فال امروز ۲۳ دی

فال روزانه : فال امروز ۲۳ دی

فال روزانه ۲۳ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: درست وقتی همه چیز روبراهه، مانع جدیدی جلوی پای شما ظاهر می شه. شاید بخش مهمی از اطلاعاتی که بهتون داده شده رو ندیده گرفته اید، یا فقط بخشی از وظایف کاریتون رو انجام نداده اید. حالا دلیلش هرچی باشه، دیگه نباید غر بزنین؛ اگه حواستون رو جمع کنین می تونید جبران کنین. به جای اینکه انرژی تون رو سر صحبت کردن در مورد این موضوع هدر بدین، فقط فکر کنین ببینین که الان چه کاری لازمه انجام بدین.

اردیبهشت: شما دوست ندارین بقیه فکر کنن فرد سبکسری هستین، به خاطر همین بیشتر ترجیح می بدید که با کسی حرف نزنین تا در مورد شما بد قضاوت نکنن. شاید هم احساس می کنین که همه حرف هاتون رو زده اید، اما بیشتر به زمان نیاز دارین تا بفهمین که چیجوری می تونید بهتر خودتون رو مطرح کنین. به چه دلیل انقدر خودتون رو به خاطر حرف بقیه ناراحت می کنین؟ اگه شما واقعیت رو همونطور که می ببینن انتقال بدید، دیگه کسی نمی تونه موقع صحبت کردن از شما ایراد بگیره.

خرداد: امروز وقتی یه مشکل خانوادگی قدمی دوباره ظاهر می شه تا شما رو آزار دهد، نمی تونین دست از فکر و خیال کردن وردارین. در حالیکه خاطرات گذشته به خاطر وجود ردی در زمان حال دوباره یادآوری می شه، شاید شما ترکیب عجیبی از واقع بینی و یاد گذشته رو با هم تجربه کنین. تلاش واسه کنار کشیدن خود از یه بحث پچیده شاید با موفقیت همراه نباشه. به جای اینکه انرژی تون رو به خاطر فرار کردن از حیققت هدر بدید، از بحث های رو راست استقبال کنین.

تیر: امروز بقیه شما رو فردی بسیار منفی باف می بینن، در حالیکه خود شما اصلاً هم اینکه حسی ندارین. دلیلش فقط اینه که شما می تونید ضعف و لرزش رو در گفته های اونا ببینین و به خاطر همین از ایده های سطحی و آبکی پشتیبانی نمی کنین. به جای اینکه تلاش کنین احساستون رو تغیر بدید، فقط روش بیانتان رو بهتر کنین. تا وقتی که شما از افراد دیگه عیب جویی نمی کنین می تونید تا حد نیاز جدی باشین.

مرداد: امروز وقتی که مسائل خانوادگی باعث می شه در موقعیتی استرس زا قرار بگیرین قوه تشخیص شما می تونه به درد بخور واقع شه. حالا خوبیش اینه شما حالا می تونید واسه این مشکلی که مدتها باعث ناراحتی شما شده راه حلی پیدا کنین. اما وقتی که شما تشخیص دادین زمان با سرعت در حال گذره و نباید برنامه های خود رو به تاخیر بندازید، این بحرانها کمتر و کمتر می شن.

شهریور: به طور کاملً روشنه که وقتی شما کارای خیلی زیادی واسه انجام دادن دارین و می خواهید همه رو با هم انجام بدین، نمی تونید هیچ کدوم رو به درستی تموم کنین. از طرف دیگه اگه شما قبل اینکه کار بعدی تون رو شروع کنین فقط روی تموم کردن یکی از وظایفتون تمرکز کنین، کارای زیادی تموم نشده باقی می مانند. با اینکه این موضوع شما رو ناراحت می کنه، ولی الان کیفیت کاراتون نسبت به کمیت اونا از اهمیت بیشتری برخورداره.

مهر: شما نمی تونید آروم بشینین؛ اگه خوشی و لذت در نزدیکی شما باشه وسوسه می شید که به هر طریقی که شده بهش برسین. امروز آرزوهای شما غیر قابل انکارند. هرچقدر بیشتر میل و تمایل نشون می بدید، آرزوهاتون هم بزرگتر می شن. وقتی به یکی از خواسته هاتون می رسید، یه آرزوی دیگه دوباره تو ذهن شما پرورانده می شه. اما یادتون نره که نباید رضایت رو در دنیای بیرون از خودتون جستجو کنین. درعوض خودشناسی در متعادل کردن نیازاتون بهتون کمک می کنه.

آبان: شاید شما هنوز واسه اینکه بقیه احساسات شما رو بفهمن آمادگی نداشته باشین. اما یادتون نره دوری کردن نمی تونه برنامه دراز مدت موندگاری واسه ثبات بخشیدن به روابط تون باشه. اگه شما واسه اینکه می خواهید اول تصمیم خود رو بگیرین، بحث های مهم رو به تاخیر انداخته اید، باید اول این دیواره ها رو خراب کنین و بعد تصمیم گیری کنین. با اینحال شما فقط پشت گوش می اندازید و امروز و فردا می کنین؛ ولی واسه رد و بدل کردن نظر کردن امروز بهتر از فردا هستش.

آذر: با ایجاد شدن کسوف ماه در سومین خونه شما – یعنی خونه ارتباطات – نسبت به همیشه سرتون شلوغ تر شده. حتی اگه بقیه خواستن با شما در مورد ایده ها و تفکراتشون صحبت کنن، شما باید به نیازای خودتون هم توجه کنین. وقت بیشتری رو به فعالیت های لذت بخش، مثل کار کردن در باغ و یا باغچه خونه تون و یا تغییر دکوراسیون یکی از اتاق های خونه تون، اختصاص بدین تا زندگی تون رو قشنگ تر کنین.

دی: اگه شما زیاد به جزئیات توجه نکنین، اعتماد بیشتر از اندازه تون به بقیه می تونه شما رو به اشتباه بندازه. با اینکه شما احساس می کنین که فرد پولداری هستین، ولی چون ماه در دومین خونه شما که با مسائل مالی رابطه داره کسوف کرده، عاقلانه س که در برابر وسوسه پول خرج کردن مقاومت کنین. هم اینکه نزدیکی و نزدیکی با نپتون پوشیده در مه افکار شما رو مغشوش می کنه و شما رو وسوسه می کنه تصمیم اشتباهی گرفته و چیزی رو بخرین که واقعاً بدون نیاز ندارین. چند روزی صبر کنین و بعد دوباره اختیارات خود رو ارزش گذاری کنین.

بهمن: امروز کسوف کامل ماه در نشونه تون باعث شده احساسات شما به بالاترین درجه خود برسه. از یه طرف شما می دونین چه می خواهید و باور دارین که به طور کاملً هم استحقاقش رو دارید. از طرف دیگه نظرات یه نفر دیگه در مورد زندگی شما می تونه زندگی تون رو پریشون و پریشون کنه. حواستون باشه که بر مشکلات ناراحت کننده سرپوش نذارین تا روابط تون تیره و تار نشه. برملا کردن و بر زبون آوردن همه چیز، روش هدف دار معقولی واسه برطرف کردن استرس های پنهانیه.

اسفند: صحبت کردن در مورد نیازاتون با افراد دیگه واسه شما کار سختیه، واسه اینکه شما می ترسید که نکنه اونا شما رو درک نکنن. شاید شما فکر می کنین کسی که واقعاً دوستتون داره باید قبل اینکه شما شروع به حرف زدن کنین خودش بفهمه که شما چه نیازهایی دارین، اما حتماً نباید انتظار همچین چیزی رو داشت. اگه شما واقعاً می خواهید رضایتی کامل داشته باشین باید جرأت و جربزه به خرج داده و احساسات خود رو بگید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*