فال روزانه : فال امروز ۲۳ شهریور

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

 

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال هندی – فال موفقیت

فروردین: شما حتی اگه بخواین اتفاقات خوبی که اتفاق افتاده رو باور کنین، نمی تونین به احساس خود اطمینان کنین. حتی شاید با تغییرات جدیدی که در زندگی تون اتفاق افتاده مقابله کنین. این سخن معنیش این نیس که شما زندگی مناسب و منطقی رو دوست ندارین؛ بلکه شما چون هیجان رو تجربه کردین، چون هول و هراس دارین زندگی تون خسته کننده شه در جستجوی ثبات و یکنواختی نیستین. تلاش کنین بدون داشتن زندگی یکنواخت آرامش رو به زندگی تون برگردونین.

اردیبهشت: شاید امروز شما تلاش کنین یکی از پروژه های قدیمی که یه مدت اونو کنار گذاشته بودین شروع کنین و یا کاری بکنین که زندگی تون رو لذت بخش تر کنه، پس احساس خوبی پیدا خاوهید کرد. اما اگه شما به احساسات خود بیشتر توجه کنین، کورسوی امیدی از حقیقت رو در زندگی خود مشاهده می کنین. حواستون جمع باشه واسه رسیدن به اهداف نادرست به خودتون سخت نگیرید.

خرداد: شما امروز می دونین که چه کارایی باید بکنین، اما این سخن معنیش این نیس که اون کارا رو انجام میدید. شما هنوز آمادگی این رو ندارین که از بازی و تفریح که ً این روزا هرجا می رید دنبالتون می کنن صرف نظر کنین. ولی تلاش نکنین از احساسات خود بیزار شید، چون که اونا کلید خوشبختی شما در آینده هستن. با بیان کردن ذات حقیقی وجود خود عزت نفستون رو نشون بدین.

تیر: شما به طرف تغییری شدید و هیجان انگیر پیش می رید، اما باوجود اینکه واسه خطر کردن آمادگی دارین، به خاطر ترس ممکنه از اون دوری کنین. شما باور دارین که همه چیز خیلی سریع اتفاق میفته، تا جایی که از کنترلتان خارجه. از فراموش کردن آینده ترس نداشته باشین، چراکه شما رو واسه به آینده آماده می کنه.

مرداد: احساسات شما در طول روز شدید تر می شن و هیچ راهی واسه فرار کردن از شور و هیجان وجود نداره. حالا خوبیش اینه شما از ناراحتیای کوچیک دوستانه فرار نمی کنین، به خصوص اگه این مشکل موضوع خیلی مهمی درباره گذشته تون رو به شما یادآوری کنه. یادآوری یه خاطره قدیمی به شما انگیزه میده تا تغییری اساسی در زندگی خود بسازین.

شهریور: امروز موج جدیدی از انرژی به زندگی تون راه پیدا کرده، حالا مشکل شما اینه که چه راهی رو انتخاب کنین. متأسفانه نگاه کردن به دوستان و همکاران هیچ کمکی بهتون نمی کنه، چراکه برنامه های اونا با برنامه هاتون به طور کاملً فرق داره. با اینحال نقطه نظرات افراد دیگه می تونه شما رو با دیدگاه های بیشتری آشنا کنه.

مهر: شما امروز می خواین خودتون رو از بقیه مخفی کنین، اما این کارتون از روی ترس نیس. الان انجام دادن وظایفتون و یا کارای خونه براتون اهمیت زیادی داره، پس شما می تونین به سمت اهداف بزرگتری برید. حتی اگه انگار هیچ پیشرفتی نداشتین بازم به کارتون ادامه بدین. اعتماد کردن به راهنمای داخلی خود شاید کار آسونی نباشه، اما الان لازمه که این کار رو بکنین.

آبان: شما امروز نمی تونین به وقت خود اطمینان کنین. این سخن معنیش این نیس که نمی تونین کارایی که شروع کردین رو کلکشو بکنین. بلکه رویاهای شما براتون اسباب دردسر شده و نمی ذاره به چیزایی که می خواین برسین. خودتون رو مقید کنین که به قرار ملاقات هاتون برسین و وقتی با کسی قراری می ذارین قرار قبلی تون رو کنسل نکنین. هروقت که کاراتون رو تموم کردین، اون وقت می تونین به رویاها و آروزهای خود توجه کنین.

آذر: امروز از اون روزهاییه که شما دوست دارین در خونه بمونین و وقتتون رو با خونواده و یا تعداد کمی از دوستانتون بگذرونین. امروز شما زیاد حس خوبی ندارین، چراکه احساسات شما با منطقتان اختلاف داره. حتی اگه کارای مهمی واسه انجام دادن داشته باشین، نمی دونین که با چه روشی اونا رو انجام بدین. با اینحال بدون تلاش کردن هیچ چیزی به دست نمیاد. به دنبال برقرار کردن تعادلی منطقی و درست بین کار و استراحت باشین.

دی: شما امروز خیلی احساس ناامنی می کنین، مخصوصا اگه یکی از دوستان نزدیکتان و یا شریکتون با بهتر نشون دادن چیزایی که خیلی هم خوب نیستن شما رو خوب راهنمایی نکنه. با اینکه شمام حالا می تونین به روشنی ببینین که یکی از دور وبریا تون تلاش می کنه شما رو بفریبد، اما امکان داره دلیل این عصبانیت گذشته شما بیشتر ترسای خودتون باشه نه رفتار اونا، پس قبل اینکه با عجله تصمیم بگیرین، تموم حقایق رو بررسی کنین.

بهمن: شما اصلاً تلاش نمی کنین در برنامه های قدیمی خود تغییراتی بدین، اما امروز بهتره که اصرار رو کنار گذاشته، تغییراتی در زندگی خود داده و واسه آینده خود برنامه ریزی کنین. شما می تونین نظریه های خوبی در مورد زندگی تون داشته باشین و باوجود چندین سیاره در نهمین خونه شما یعنی خونه اهداف بزرگ نمی تونین کارای راحت رو انتخاب کنین. پس عزمتون رو جزم کنین و دست به کار شید.

اسفند: امروز ماه وارد نشونه تون شده و شما رو مجبور می کنه که احساسات خود رو بگید. حالا شما دوست دارین همه بدونن که شما چه احساسی دارین، چراکه فکر می کنین کمتر احساس تنهایی می کنین. اما بدیش اینه ممکنه شما با لحن بد خود بقیه رو اذیت کنین، پس یا باید لحن خود رو تغییر بدین و یا اصلاً حرفی نزنین.

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *