فال روزانه : فال امروز ۲۳ فروردین

فال روزانه ۲۳ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما امروز به دنبال این هستین که حرف خود رو به کرسی بشونین به خاطر اینکه ممکنه در شروع به طور جدی به مطلب خود به طور کامل مسلط باشین ولی قبل اینکه شروع بکار کنین بقیه رو فراری می بدید. بعد، همون طوری که خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار می کنین تا شکست خود رو جبران کنین، بسیار آسون گیر و بی قید جلوه می کنین که انگار واسه اولین بار موضوع رو مطرح می کنین. حتی اگه احساس می کنین تحت فشار هستین و توسط عطارد حقه باز به جلو رانده می شید، می تونید موثر باشین؛ پس باید از وقت خود خوب استفاده کرده و قبل اینکه شروع به صحبت کنین درباره چیزی که می خواهید بگید خوب فکر کنین.

اردیبهشت: امروز واقعا واسه تون سخته که در مورد گذشته با بقیه صحبت کنین. بعضی وقتا، شرایط اونقدر تغییر می کنن که شما احساس ناامنی می کنین، و حتی اگه بتونین جربزه این رو پیدا کنین تا بحث ناتمامی رو دوباره شروع کنین، سریع مجبور می شید که برنامه ریزی خود رو رها کنین. به قضاوت زودتر از موعد متعارف خود اطمینان نکنین، شاید زمان بیشتر چیزیه که شما نیاز دارین تا فرصت های بوجود اومده رو خوب بررسی کرده وآنها رو از دست ندین.

خرداد: شاید امروز به دنبال این باشین که با یکی از بهترین دوستان تون برنامه ای واسه تفریح و خوش گذرانی بریزین. شما آماده داشتن اوقات خوش هستین و اونقدر عاقلید که واسه دست زدن به یه ماجراجویی کوچیک و لذت بخش اونقدر از راه تون منحرف شید که به کارتون صدمه ای وارد نکنه. درسته که باید خودتون در این مورد کار صورت بدید، اما بخشی از خوشی و شادی از بودن با بقیه ممکن می شه، پس ارتباطات خود رو گسترش بدید و مهمانی رو شروع کنین!

تیر: یه صبح با تنبلی واسه تون ایده آل به نظر می رسد و ممکنه حتی بدنبال استراحت در تموم روز باشین. اما شرایط به شما اجازه نمی بدن تا ان اوقاتی رو که آرزویش رو دارین داشته باشین. اونقدر کاردر لیست روزانه تون هست که باعث می شه شما از فکر در خونه موندن و استراحت بیخیال شین. حالا خوبیش اینه، زمانیکه از به درد بخور و موثر بودن دست بکشین، میتونین که حتی زمانیکه کارتون رو انجام می بدید تفریح کنین.

مرداد: شما می تونید به خودتون خوش بگذرونین حتی اگه امروز انرژی واسه این کار نداشته باشین. اگه تا کنون در مورد بیان یه موضوع سخت خانوادگی در درگیری بودین، ممکنه در آخر راهی پیدا کنین که امروز این کار رو بکنین. راه و روش خوش بینانه و جدید شما به زندگی مانند خورشیدیه که امروز دنیا رو واسه تون روشن تر و باحال تر می کنه. در مورد استرسا و فشارهای کاری آینده نگران نباشین؛ تلاش کنین روحیه خوب خود رو حفظ کنین!

شهریور: با وجود اینکه ممکنه بخواین که روی وظایف خاصی که لازمه اونا رو همین امروز به پایان برسونین متمرکز بمونین، اما از اقبال بد شما همون طوری که از روز می گذره شما گیج و پریشون می شید. ممکنه بقیه حتی به شما توجه هم نکنن که از راه خود منحرف شدین به خاطر اینکه شما به روشنی علاقه تون رو به سیر و سفر در غباری از بهره وری و کارایی مخفی کردین. با این حال، شما می دونین که توانایی انجام دادن کارا و نابود کردن ناامیدیرو دارین!

مهر: حالا زمان اون هستش که گامای خود رو در زندگی آهسته کنین. به جای نگران بودن درباره اینکه چیجوری به چیزایی که نیاز دارین برسین، مطمئن شید که کاری که امروز انجام دادین اون طور که به نظر می رسد مهم و حیاتی بوده. شکی نیس که کارای زیادی واسه انجام دادن دارین، اما برنامه ریزی کردن واسه آینده و استراحت ممکنه حالا مهمتر از اینه که خودتون رو خسته کنین. انرژی خود رو واسه وقتی ذخیره کنین که واقعا به اون نیاز پیدا می کنین.

آبان: برگشت ماه به نشون شما امروز می تونه امروز شما رو پریشون کنه همون طوری که شما رو با پیغام های عاطفی مختلفی در برمی گیرد که می تونه به طور کامل با هم در اختلاف باشه. در مقابل وسوسه هایی که شما رو غرق خود کردن ایستادگی کنین؛ عوضش فقط از تغییرات خلقی خود و تجربیاتی که از اونا بدست می بیارید لذت ببرین. اگرتاکنون با شیطنت و بدجنسی در مقابل تمایلات خود وایس تاده بودین، حالا زمان اون هستش که بدنبال اونا برید. شما هنوز میتونین که زمانیکه بقیه به شما تکیه می کنن مسئولیت شون رو رو دوش بگیرین.

آذر: پوسته محافظ شما شکسته س و ممکنه اون جور که دوست دارین احساس آرامش و امنیت نکنین. ممکنه بدلیل بعضی مشکلات پیش بینی نشده مجبور شید برنامه ریزی تون رو  تغییر بدید. شاید امروز چیزی یاد بگیرین که واسه همیشه روشی که خودتون رو در دنیا می دیدید عوض کنه. مهم نیس امروز چه اتفاقی می افتد؛ شما خواهان این هستین که راه خود رو که تغییر یافته بدرستی درک کنین. به خودتون اجازه بدید مسیرهای جدیدی که سر راه شما بوجود می آیند رو تجربه کنین.

دی: شما امروز اونقدر بر خود مسلط هستین که فکری رو که در مورد عزیزی دارین قبول کرده و به خود بقبولونید که این مرحله در حال پایانه. حالا زمان خوبی واسه پیشرفت نیس، اما اونقدر زود هم نیس که پیش خود تصور کنین اون چیزی که از یه باور یا عادت قدیمی ایجاد شده قابل تغییر نیس. قدرت تصور شما اونقدر قویه که شما رو قادر می سازه تا یه رویا و خیال رو به واقعیت تبدیل کنین، حتی اگه چند روزی طول بکشه.

بهمن: ممکنه شما واقعا قادر باشین که یه تغییر یهویی رو که امروز اتفاق می افتد پیش بینی کنین و در این زمونه که مقاومت در برابر یه تغییر ناچارا رو رها می کنین. اگه تازگیا ترس از شکست داشتین، بدونین که ممکنه اونا شما رو از دیدن جنبه های مثبت اتفاقات روزمره و کاری بازمی دارن. اما این نیروی خوبیه واسه سیر در نامعلوم ها و راهی که شما بدون وسیله آینده خود رو تصور می کنین تاثیر زیادی بر خلاقیت شما داره.

اسفند: شما از بی هدفی و تنبلی در روزای تعطیل لذت می برید، اما امروز روزی به طور کامل فرق داره چون که شما مسئولیت اجتماعی ای دارین که باید به پا خیزید و رهبری گروهی رو رو دوش بگیرین. خواه شما نقشی در جامعه داشته باشین یا کلیسا، یا خونواده، بقیه به شما به عنوان فردی خلاق و مدبر می نگرند. اونا رو ناامید نکنین؛ تمرکز خود رو بر عالی ترین خوبی ها جمع کنین،و به جای اینکه نگران باشین که ممکنه روش تون اشتباه باشه، به این بندیشید که ممکنه این بهترین هدیه ای باشه که شما به دیگری می بدید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *