فال روزانه : فال امروز ۲۳ مرداد

فال روزانه : فال امروز ۲۳ مرداد

فال امروز ۲۳ مرداد – ۱۳ aug

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

فروردین:  شما امروز از کمک کردن به افراد دیگه دست کشیده اید، واسه اینکه می خواین  پیام خود رو بلندتر و روشن تر به گوش اونا برسونین. یا شاید هم می خواین خودتون رو از قید پروژه ای که فکر می کنین به بیراه س رفته آزاد کنین. در هر دو مورد شما باید به انگیزه هاتون اهمیت بدین، چراکه اگه ترس انگیزه اصلی شما باشه، هیچ کدوم از کاراتون فایده ای نداره. ذخیره کردن انرژی تون کار عاقلانه ایه، اما نذارین یه نفر دیگه تاوان اشتباه شما رو پس بده.

اردیبهشت: سیاره بخت شما، یعنی ونوس، مجبوره در برابر سلطه کیوان سخت گیر تسلیم شه. با اینکه ممکنه شما اول مقاومت کنین، اما تسلیم شدن و مقاومت نکردن خیلی زود شرایط سخت رو تبدیل به خوشی و شادی می کنه. واسه موندگاری داشتن عشقی که آرزویش رو دارین، کمی بی تفاوتی بهاییه که شما باید در دراز مدت در ازای اون بپردازید.

خرداد:  اگه شما شونِه خالی کردن از زیر بار مسئولیتهایتان رو تمرین می کنین، امروز انتخاب خیلی سختی پیش رو دارین. شما می تونین به خاطر نیازتون به رابطه برقرار کردن دلیل راضی کننده ای مطرح کنین، اما هنوزم وقتی فردی از نظر احساسی به شما نزدیک می شه، عقب نشینی می کنین. اگه وقت مناسبی واسه ایجاد کردن جربزه در خود وجود داشته باشه، زمانش همین الانه. لازم نیس که از ترس آسیب دیدن از همون الگوهای قدیمی استفاده کنین.

تیر: شما یه دوست و یا یه هواخواه دارین که می تونین بهش تکیه کنین، پس لزومی نداره که در تنهایی و تنهایی به سر ببرین. هنوز تصور این موضوع که این شخص به خاطر شما الان اینجا حضور داره سخته. پس شما خیلی راحت نمی تونین خطر کنین. به جای اینکه در همین موقعیت جدید خود باقی بمونین، به سمت گرفتاریا و شرایط سخت مایل شید تا ببینین یه رابطه دوستی قابل اطمینان چه فوایدی داره.

مرداد: الان شما با مشکل مالی کم اهمیتی روبرو شدین، حالا وقت اینه که در مورد اینکه چجوری باید پولهایتان رو خرج کنین و چجوری خرج نکنین تصمیمی جدی بگیرین. اما این موضوع فقط یه مشکل مالی معمولی نیس، بلکه با اعتماد به نفستون هم رابطه داره. وقتی که شما ارزش خودتون رو فهمیدین، اون موقع توانایی این رو هم دارین که به حرفه های بقیه گوش بدین. پس با دست کم گرفتن خود نسبت به اون چیزی که واقعاً هستین خودتون رو توی مشکل نندازین.

شهریور: شما امروز زیاد تمایل ندارین انرژی تون رو با صحبت کردن در مورد احساساتتون هدر بدین، چون که امروز نسبت به همیشه منطقی تر شدین. شما در مقابل قطع کردن خوشیای پوچ و بی ارزش خیلی منطقی عمل می کنین. وقتی که شما به منبع محدودیتهایتان رسیدگی می کنین، اون موقع گفتگوها هم براتون اهمیت پیدا می کنن، اما یادتون نره که هیچ محدودیتی در عشق وجود نداره. پس وقتی براتون اتفاق ازش دوری نکنین.

مهر: امروز اصلاً لازم نیس که شما در تنهایی غصه بخورین، و اگه با یه مشکل قدیمی دوباره روبرو شدین، اصلاً لزومی نداره که غصه بخورین. این گوشه گیری شما بیشتر از اون چیزی که خودتون فکر می کنین اختیاریه. گوشه گیریتان به خاطر اتفاقاتی که در گذشته پیش اومده نیس، بلکه به خاطر واکنشهاییه که شما نسبت به مسائل احساسی از خود نشون دادین. واقع بین بودن بهتر از بدبینیه.

آبان: اگردوستانتان شما رو از خودشون ناامید کردن و هیچ کاری نمی کنن، وقتشه که شما نقش خودتون رو به درستی اجرا کنین. اما اگه به خاطر احساس ضعف و بی عرضگی دیدی منفی پیدا کرده باشین، واسه دوری کردن از تفریح و لذت خیلی دیر شده. به جای اینکه از روی ناآگاهی شکسته های خودتون رو به گردن بقیه بندازین، بدون اینکه خجالت بکشین در مورد اونا صحبت کنین.

آذر: اگه از نظر کاری به اندازه ای که حقتونه و سزاوارش هستین به شما احترام و توجه نشه، شاید آسیب ببینین. متأسفانه شما خودتون هم خود رو دست انداختین!! چون که هر روز فکر می کنین بقیه باید بیشتر شما رو تشویق کنن. به این وسوسها اهمیت ندین و وقتتون رو به خاطر معروفیت و محبوبیت تلف نکنین. فقط کاری رو که فکر می کنین خوبه بکنین . مطئناً نتیجه کارتون رو می بینین.

دی: امروز کیوان «یعنی سیاره بخت شما» با ونوس قشنگتر روبرو می شه و با خوشیا و لذتای زودگذر شما رو به بازی میگیره. اما تسلیم شدن در برابر خواسته های لذت گرایانه جزو برنامه شما نبوده. با شکایت کردن از چیزایی که از دستشون دادین وقتتون رو تلف نکنین. درعوض به جای اینکه با سرعت به سمت هدفتون پیش برید، از راهی که در پیش گرفتین هم لذت ببرین.

بهمن: اگه شما به طور کاملً از شریک کاریتون احساس رضایت می کنین، پس دلیلی واسه نگرانی و اضطراب وجود نداره. هم اینکه از کسی که دوستش دارین به خاطر اینکه فکر می کنین هیچ هدف مشترکی ندارین، جدا نشید. شما می خواین مثل کبک سرتون رو زیر برف فرو کنین، ولی این کار مشکل شما رو حل نمی کنه. روبرو شدن با ضعفها و مشکلات یه رابطه، شما رو از احساسات خودتون هم آگاه می کنه.

اسفند: امروز شاید آتیش خوشی و لذت کمی فروکش کرده باشه، اما به طور کاملً خاموش نشده. حتی اگه انگار تلاش و تلاشتون الکی س اما بازم تسلیم خوشیای زندگی نشید. عوضش از اون به عنوان یه راه عبور تأمل برانگیز استفاده کنین تا بفهمین که دقیقاً از زندگی چه می خواین. جفت و جور کردن یه فهرست اولین قدم واسه مشخص کردن آرزوهاتونه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*