فال روزانه : فال امروز ۲۳ مهر

فال روزانه : فال امروز ۲۳ مهر

فال روزانه ۲۳ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال شمع آنلاین  – فال ماه تولد

فروردین: امروز شما فکر می کنین که فقط باید به فکر خودتون باشین، اما افراد دیگری هم هستن که نیاز به توجه و محبت شما دارن. البته شما حس دلسوزی و ترحم خود رو از دست نداده اید؛ بلکه فقط بیشتر از اندازه حساس شدین. شما یکم هم فراموشکار شدین و همینکه کسی پیدا شه که نیازای افراد دیگه رو بهتون یادآوری کنه، موفقیتای زیادی رو حاصل می کنین.

اردیبهشت: امروز احساسات قلبی تون عوض شده، پس به کسائی که درک تون می کنن دقیقاً بگید که چه حسی دارین. اما سخنان شما مقصود واقعی تون رو مخفی می کنه. شما باید بفهمین که به چه دلیل بقیه سخنان رک و راست شما رو بد متوجه می شن، چون که ممکنه کم کم واقع بینی خود رو از دست بدین. یادتون نره که هیچکی از روی قصد نمی خواد براتون مشکل تراشی کنه و جلوی پیشرفتتون رو بگیره.

خرداد: شما امروز خیلی سریع به سمت فعالیتای اجتماعی کشیده میشین، چون که خیلی عاشق جست و خیز و فعالیتای گروهی که عضوش هستین شدین. علاوه بر این خیلی دوست دارین سوءتفاهمات رو برطرف کنین. اگه کسی بهتون گفت که شما آدم ضعیفی هستین چون خیلی زود از موضع خود پایین میاید، از اینکه افکار خود رو به اون بگید ترس نداشته باشین.

تیر: شما امروز به هویت خود و احساسات تون اطمینان و ایمان کامل دارین، اما گفتن این موضوع به بقیه اصلاً کار راحتی نیس. شما اصلا دوست ندارین نقاط ضعف خود رو رو کنین. ولی به خصوص وقتایی که در جمع دوستانتون هستین کمتر از اون چیزی که فکر می کردین توانایی دفاع کردن از خود رو دارین. لزومی نداره که درجمع زیاد حرف بزنین، اما دیواره های غیر لازمی که دور خود کشیده اید و شما رو از دوستانتون دور کرده رو فرو بریزین.

مرداد: امروز شانس تون ر امتحان کرده و در مسائلی که مربوط به سلامتی تون هستن تغییراتی بسازین. ماه در ششمین خونه شما قرار داره که مربوط به جزئیات هستش و حالا به شما پیشنهاد می شه به موضوعات کوچیکی که می تونن خیلی به درد بخور و سازنده باشن توجه کنین. تغییر دادن رژیم غذایی و تمرینات ورزشی تون و تلاش کردن واسه داشتن روزی متفاوت می تونه اثر خیلی زیادی بر زندگی شما داشته باشه.

شهریور: شما از یه طرف می دونین که باید مسئولیت پذیر باشین و کارای عاقلانه بکنین، اما از طرف طرف امروز تن تون می خارد واسه هیجان و خطر کردن!! باوجود اینکه الان هیچ خطری شما رو تهدید نمی کنه، ولی لازمه که قبل اینکه کاری بکنین که باعث پشیمونی تون شه حولوحوش و جزئیات هر کاری رو خوب بررسی کنین.

مهر: شما می دونین که چیزی در حال تغییر کردنه، اما هنوز نمی تونین بگید که اون چیز چیه. این وسط احساسات شما خیلی خشن شدن؛ امروز شما در موقعیت حساسی هستین، واسه اینکه نمی دونین که چیجوری باید احساسات خود رو بگید. به جای اینکه متکی به کلمات باشین، ضرب المثل « دو صد گفته چون نیم کردار نیس» رو همیشه در خاطر داشته باشین. بعد از این هر وقت که لازم شد می تونین مقصود خود رو بگید.

آبان: بعضی وقتا وقتی که شما در کاری موفق میشین براتون سخته که خودتون رو کنترل کرده و احساساتتون رو نگید، با اینحال وقتی که شما از نظر احساسی ضربه می خورید توانایی انجام این کار رو دارین. یادتون باشه حالا که احساسات شما شکننده و حساس هستن، اگه بیان بشن نمی تونن به این شکلی که الان هستن مدت زیادی دووم بیارن. در مورد خودتون با دید منفی قضاوت نکنین؛ شما خودتون می دونین که چه موقع احساسات خود رو بگید.

آذر:امروز واسه شما روز پرکار و پر مشغله ایه، به خصوص اگه دوستان و همکارانتون به شما کمک نکنن. حالا خوبیش اینه شما فرصتی دارین که شرایط رو به نفع خود تغییر بدین. به جای اینکه با نارضایتی در مورد شرایط جدیدتون صحبت کنین، به اون چیزی که در جهان عجیب مادی و الهی تون اتفاق افتاده شکل تازه ای بدین؛ این سخن به معنی این نیس که شما نیاز دارین که به دنبال ثروت بیشتری باشین، بلکه به معنی اینه که شما باید به خاطر نعمتایی که دارین شکرگزار باشین.

دی: امروز شما بر سر دوراهی قرار می گیرین. از یه طرف شما می خواین کار خاصی انجام بدین؛ شما کارای عقب افتاده زیادی واسه انجام دادن دارین و شور و هیجان شما می تونه تبدیل به عصبانیت شدید بشه. از طرف دیگه اگه کمی تلاش کنین محیط امن و آرومی واسه خود درست کنین، عجیب اینکه احساس می کنین بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتادین. اما الان نباید نگران این باشین که چه راهی رو انتخاب کنین؛ فقط ببینین که طالع شما چیه و سرنوشت شما رو به چه راهی هدایت می کنه.

بهمن:شما امروز نگرانی زیادی ندارین، اما نمی تونین خیلی راحت در مورد نگرانیای خود با بقیه صحبت کنین. دلیل این کارتون اینه که باوجود تموم مشکلاتی که هست نمی خواین مشکل جدیدی به وجود بیاد. با این حال شما اطلاعات با ارزشی دارین که باید گفته شن. یادتون نره حرفی که شما می خواین بزنین نمی تونه ایجاد آشوب و نا آرومی کنه، بلکه روش بیان شما ممکنه تاثیر نامناسبی برجا بزاره. بدون اینکه از کسی خجالت بکشین، از احساسات خود حرف بزنین.

اسفند: الان که ماه در دومین خونه شما یعنی خونه باورها و اعتقادات فعاله، شما روش جدیدی واسه نگاه کردن به خود کشف کردین! اگه تازگیا نسبت به جایگاه خود در جهان و ارزش خود به عنوان یه آدم شک و شبه س ای داشتین، الان وقت تغییر دادن نگرشتونه. دیگه احتیاجی نیس در تاریکی و ظلمات زندگی کنین؛ از آفتاب و روشنیای طبیعت استفاده کرده و اجازه بدین تو روزهایی که پیش رو دارین افکار مثبت وارد زندگی تون شن.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*