فال روزانه : فال امروز ۲۴ آبان

فال روزانه ۲۴ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: هفتگیهندی

فروردین:  شما امروز مخصوصا اگه از کارایی که در حال انجام دادنشون هستین خسته شده باشین، توانایی خیلی زیادی واسه تمرکز کردن دارین. اما بیشتر به دنبال این هستین که روال کارا رو به نفع خودتون تغییر بدین. فقط تلاش کنین طوری از انرژی تون بهره بگیرین که بتونین از اشتباه یا بحث جلوگیری به عمل بیارین.

اردیبهشت: شما شاید امروز احساس کنین از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار ندارین، اما این حس آنقدرها هم بد نیس و می تونه شما رو از خریدن چیزایی که واقعاً نیاز دارین باز داره. پس بهتره به جای خرج کردن بیشتر از اندازه روی کارای دیگری که می تونین انجام بدین فکر کنین. یادتون باشه که خوشحالی فقط با خرید کردن به دست نمیاد.

خرداد: امروز حتی اگه به فکر توجیه کردن رفتارتون باشین، بازم امکان داره افراد دیگه پریشونی شما رو ببینن. شاید دلیل پریشانیتان این باشه که می خواید کارای زیادی رو با هم انجام بدین و کسی هم به غیر از خودتون نمی تونه رابطه اونا رو با هم درک کنه. با اینحال شما با انجام دادن کارای بی اهمیت و زیاد خودتون رو به دردسر میندازین، مگه اینکه بتونین علایقتان رو مشخص کرده و فعالیتهای غیر مربوطه رو خط بزنین.

تیر: شما با راز داری نا آشنا نیستین، اما حالا مهمه که بدونین کی ساکت بمونین و کی حرف بزنین. وقتی شما سفره دلتون رو باز می کنین، براتون سخته که مسائلی رو نگفته باقی بذارین. اما یادتون باشه که احتیاط واقعاً بهترین بخش شجاعته و بهتره امروز بعضی مسائل نگفته بمونه.

مرداد: شما امروز نسبت به همیشه اجتماعی تر شدین، اما شاید این کار روش شما واسه مخفی کردن احساساتتون باشه. البته دلیلی واسه مخفی کاری وجود نداره؛ شما مجبور نیستین چیزایی که فکر می کنین خوب نیستن رو با دوستانتون در میان بذارین. خیلی خوبه که محدودیتهایتان ر ابرای اونا توضیح بدین و بعد مرزهایی که واسه خود تعیین کردین رو رها نکنین.

شهریور: شما امروز دوست دارین که به بقیه کمک کنین، اما ممکنه توانایی تاثیرگذاری لازم رو نداشته باشین. شما به نقطه ای می رسید که خودتون رامدام در حال کمک کردن می بینین و آرزو می کنین که ای کاش قادر بودین از اون موقعیت خارج شید. ولی خودتون رو در موقعیتی قرار دادین که دیگه امکانی واسه عقب نشینی وجود نداره. پس به پیش برید و به کارتون ادامه بدین. این دوران آنقدرها هم که شما فکر می کنین طول نخواد کشید، ولی بعد از اون حس خوبی نسبت به خودتون پیدا می کنین.

مهر: شما دلتون می خواد که به مدت کوتاهی همه چیز رو رها کنین، اما متوجه میشین نمی تونین خیلی راحت کاری کنین که این اتفاق بیفته. پس ممکنه از خودتون ناامید شید. اما این واقعا مشکل شما نیس، صبر داشته باشین و ببینین که چیجوری مسئولیتهایتان در طول این روزا کم تر می شه و بعد برگردین به اینکه وقت فراقتی واسه خود در برنامه زندگیتون بذارین.

آبان: شما امروز حتی اگه از قبل تصمیم گرفته باشین که احساساتتون رو پیش کسی معلوم نکنین، طبیعیه که درباره اونا صحبت کنین. اما  شاید راحتی تون زیاد طول نکشد، مخصوصاً اگه شما مشکلی درست کنین که حتی واسه افراد دیگه  هم سخت باشه. با اینکه این بحث ساده ای نیس، ولی بهتره واسه شفاف تر کردن رابطه تون تلاش کنین. پس تا دیر نشده عجله کنین.

آذر:شما ممکنه به خاطر یه دوست نزدیک یا شریکی که در مورد موضوع مهمی که واسه شما اهمیت داشته احساس تعهد نکرده، پریشون شده باشین، ولی وقتی که مشکلی بروز می کنه شرایط سخت تر می شه. شاید اگه قبول کنین اون بعضی وقتا شخص نامتعادلی می شه، باعث آرامش یادتون شه. هم اینکه وقتی که می دونین بقیه مخالفت نمی کنن، تسلیم شدن براتون راحت تره. اگه بتونین دو طرف این قضیه رو ببینین نه فقط  از دیدگاه خودتون، می تونین از مقابله و بحث دوری کنین.

دی: شما ممکنه امروز کارای زیادی واسه انجام دادن داشته باشین و نمی دونین از کجا باید شروع کنین.  شما وقتی که بفهمین کار دیگری هم دارین که باید اونو انجام بدین، هر کاری انجام بدین به مشکل برمی خورین. اگه خودتون رو مقصر می دونین، دیگه واقعا نمی تونین بیشتر از اون چیزی که قبلا قول داده بودین کاری بکنین. کمتر کردن مزان توقعتان کمکتون می کنه دنیای متفاوتی واسه خودتون بسازین.

بهمن:باوجود اینکه امروز جنبه های تفریحی زیادی در زندگی تون هست، ولی نمی تونین خیلی راحت واسه خود هم بازی و همراه پیدا کنین! شاید بتونین فردی رو پیدا کنین که در این اوقات خوش با شما همراه باشه، اما این به معنی اون نیس که اون بتونه دوستی اش رو با شما ادامه بده. وقتتون رو روی کسی که به شما علاقه مند نیس تلف نکنین.

اسفند: شما ممکنه از فکر کردن درباره تعطیلاتی که به وقوع نخواد ملحق شد خسته شده باشین. شما امروز آماده مسافرت رفتن هستین، اما شاید اصلا نتونین جایی برید. شما تعهداتی در دوستی تون دارین که باید بهشون عمل کنین و اونا بر رویای سفرتون ارجحیت دارن. برنامه های بلند مدتتان رو از یاد ببرین؛ عوضش روی لحظه حال تمرکز کنین و ببینین که چه پیش میاد.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *