فال روزانه : فال امروز ۲۴ اردیبهشت

فال روزانه ۲۴ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما بین دو احساس سردرگم شدین، قلب تون به شما می گوید بله این کار رو بکنه اما ذهن و منطق تون به شما می گوید نه این کار رو نباید اینجام بدین و شما رو دچار یه  سردر گمی گرده ان. شما اگه  تصمیمات و انتخاب های دیگری رو بگیرین و به ﺁنها هم عمل کنین، هیچ اتفاق ناگواری براتون رخ نمی دهد، بهتره زندگی تون رو از یه نواختی که دچار ﺁن شده خارج کنین.بعضی وقتا هم کارای هیجان انگیز انجام بدین تا روحیه تون عوض شه.

اردیبهشت: شما تازگیا واسه به دست ﺁوردن تمایلات تون راه تون رو خیلی دور می کنین شما خیلی راحت می تونید به تمایلات تون برسین  این همه تلاش زیادی لازم نیس.واسه اینکه  صحبت ها و رفتارای خودتون رو به بقیه بقبولونید، معمولا سریع با ﺁنها وارد جنگ می شید اما بهتره به جای این کار با ﺁنها به صحبت بشینین چون همه ادما از این کارا راضی نمی باشن و ممکنه در مقابل شما واکنشی نشون بدن که منتهی به نزاع بین شما و ﺁنها شه.

خرداد: شما در این روزا چشمون تون رو بیشتر باز کردین و به زندگی تون دقیق تر می نگرید، تا جزییات زندگی رو هم دریابید.باید تلاش کنین بین زندگی شخصی و روحیات تون یه تعادلی برقرار کنین چون روحیه شما با زندگی گه  الان تجربه می کنین سنخیتی ندارن به خاطر همین کمی براتون مشکل به نطر می رسد.هر انتخابی که انجامی می بدید خودتون در درستی ﺁن مطمئن شید و بعد ﺁن رو انجام بدین چون بعضی وقتا افراد دیگه واسه شما تصمیم می گیرند و  انتخاب هایی رو انجام میدن که شما راضی به اجرای ﺁنها نیستین.

تیر: کشتی زندگی شما الان در کنار یه بندر لنگر انداخته، یعنی این که زندگی شما تو یه حالت سکون و ﺁرامش  به سر می برد  واسه اینکه زندگی تون زا از این حالت خارج کنین باید تلاش و صبر رو پیشه راه خود کنین تا کشتی زندگی تون حرکتی رو ﺁغاز کنه.البته افراد و اعضای خونواده تون به شما کمک ها و راهنمایی زیای رو انتقال میدن تا زندگی تون از این حالت خارج شه، بهتره از تموم نصایح ﺁنها استفاده کنین.

مرداد: یه نیروی مثبت تازه ای وارد زندگی شما شده، به خاطر همین شما سلامتی، شادی قبلی خود رو باز پیدا کرده این.شما کارا و فعالیت هایی که انجام می بدید به طور کامل درست و براساس منطق می باشه، اما فرد یا آدمایی با شیطنت ها و بد جنسی هاشون شما رو از راه درستی که انتخاب کردین منحرف می کنن  پیشنهاد می کنیم که راه خود رو تا انتها بدون تغییر ادامه بدین.

شهریور: شما تو روزهایی ﺁینده کارا و فعالیت های تازه ای رو ﺁغاز می کنین که نگاه تون به زندگی تغییر می کنه و زندگی رو از دید جدیدی می بینید.هوشیاری شما در تموم طول زندگی تون به دلیل صبر و حساسیتی بوده که به تموم جزییات زندگی هم با دقت نگاه می کردین.شما می تونید خوشبخت زندگی کنین پس افکار منفی رو از ذهن تون دور کنین.

مهر: شما خود و فعالیت هاتون رو بسیار محدود کردین، مانند قبلی با دوستان تون رابطه ندارین.به خاطر همین احساس تنهایی می کنین.واسه خونواده یا دور و بری ها تون احساس دل نگرانی و نگران دارین اما بهتره نگرانی رو کنار بذارین چون هر شخصی مسئول زندکی خودشه و هر شخص باید به تنهایی زندگی خود رو بسازه، چون شما قدرت لازم رو ندارین که در ﺁن واحد به چندین نفر کمک کنین و این کارتون باعث می شه از زندگی خودتون هم باز بمونین.

ﺁبان: در این روزا به صحبت ها و انتقادهایی که در مورد خودتون از دهن دور و بری ها تون می شنوید اهمیت زیادی می بدید، اگر واسه این مسائل نباید اصلا ارزشی قائل شید.چون هر شخصی با صحبت هاش شخصیت خود رو نشون می بدید و اگه بخواین واسه هر موضوعی که بقیه می می گن خود رو ناراحت کنین دیگه قدرت و توان ادامه زندگی رو دارید.به خاطر بقیه هیجانات قلبی تون رو کور نکنین.چون شما انسانی زنده هستین و تموم آدم های با هیجانات شون زنده هستن.

ﺁذر: مهربانی و عطوفت زیادتر از اندازه شما در برابر مسائل و صحبت هایی که پیش می ﺁید براتون درد سر می شه.محبت خود رو کم کنین و ﺁن رو محدود کنین.مهربون بودن لطف بزرگیه که شما به دور و بری ها تون دارین اما هرکی و شخصی لیاقت این همه محبت شما رو نداره.محبت تون رو خرج هر شخصی نکنین.تا بقیه از شما نظری رو نپرسیده ان در ﺁن رابطه نظر خود رو مطرح نسازید چون بعدا خواهند گفت که شما ایده ها و عقاید شخصی تون رو به ﺁنها تحمیل کرده اید.

دی: در مورد هر موضوع ای با شفافیت کامل صحبت نکنین چون رک گویی شما بعضی وقتا براتون مشکل ساز می شه.تلاش کنین افراد رو در حسرت شنیدن صحبت هاتون بذارین نه این که در مورد هر مسائله ای هر چیزی رو که در دلتون دارین بازگو می کنین.در مورد مشکلات تون زیادتر از اندازه احساسی عمل می کنین بهتره این کار رو ترک کنین.چون وگرنه دیگه نمی تونید جلوی احساسات تون رو بگیرین.

بهمن: بهتره پروژه و طرح هایی که در قبلی داشته اید و هنوز تموم نشده هستن رو کلکشو بکنین و بعدا واسه کارای جدیدتون تصمیمات جدیدی رو بگیرین.چون وگرنه به دلیل حجم بالای فعالیت های اخیرتون زحماتی رو که واسه پروژه های قبلی انجام داده اید و سختی هایی رو که متحمل ﺁنها شده اید همه بی جواب می مانند.تصمیماتی رو که اتخاذ می کنین سریعتر جامه عمل بپوشونین تا هر چی سریعتر به خواسته های قلبی تون برسین.

اسفند: شما تخیلات قشنگتر و قشنگی رو واسه ﺁینده تون دارین و به بیشتر ﺁنها در ﺁینده ای نه خیلی  دور می رسین فقط باید تلاش کنین.شانس تون رو تا از دست نرفته در تموم زمینه های زندگی تون امتحان کنین از خطر کردن ترسی نداشته باشین.اجازه ندین ندای داخلی تون به شما ترس و اظطراب وارد کنه که از انجام کاراتون باز بمونین.به جای این کارا کمی به ﺁینده تون امیدوار باشین تا موفق شید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *