فال روزانه : فال امروز ۲۴ بهمن

فال روزانه ۲۴ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال روز: فال تناسب اندام

فروردین: امروز احساس می کنین که باید از نظر احساسی کاهش شید و می خواین انرژی اضافی خود رو تخلیه کنین. اگه با همکارتون درگیر یه بحث جدی شید این بحث به نفع شخص شروع کننده تموم می شه و در عین حال وظایفی که قبلا خوب تعریف شدن ممکنه در نتیجه این بحث به سرعت روشنی خودرا از دست بدن. به جای اینکه تلاش کنین حق رو به طرف خودتون بدین و همیشه به دنبال تایید خود باشین؛ آروم بگیرین و از درگیر شدن تو یه جنگ لفظی دوری کنین.

اردیبهشت: با وجوداینکه می دونین امروز باید کاری انجام بدین اما شاید به درستی نمی دونین که اون کار دقیقا چیه. ممکنه امروز تمرکزتون رو از دست بدین اما زیاد هم نگران این نیستین که نتونین اونو دوباره بدست بیارین. به جای اینکه تلاش کنین رویاهایتون رو مناسب نشون بدین اجازه بدین اونا به شما نشون بدن که در دنیا چیکار باید بکنین. الان مسئله این نیس که اهداف جدیدتون تحقق پیدا می کنن یا نه! فقط اجازه بدین اونا زندگی تون رو به روش خودشون بسازن.

خرداد: شما بیشتر اجازه می دین که فلسفه بافی بر شعور عادی تون برتری پیدا کنه ولی این کار می تونه شما رو به دردسر بندازه. فکر و فکر می تونه به درد بخور و سازنده باشه اما امروز اونا ممکنه شما رو از مسیرتون منحرف کنن. فرقایی که با بقیه دارین رو تقویت کنین و به دنبال این نباشین که خود رو همرنگ جماعت کنین. حالا خوبیش اینه امیدها و آرزوهایی که واسه آینده ای روشن تر دارین واسه بقیه انگیزه ای می شه تا از خمودگی و افسردگی بیرون بیان. از طرف دیگه باعث می شه که شما خود رو باور کنین و اعتماد به نفس شما زیاد شه.

تیر: ممکنه بر این باور باشین که تموم عادات احساسی قابل تغییر هستن مخصوصا اگه شما مایل باشین که تو ذهن خود خیال کنین که در موقعیت الان به نتیجه و هدف خود رسیدین بدون اینکه واقعا در واقعیت به اون رسیده باشین. بدیش اینه درآینده ممکنه تبدیل به آدم پول دوستی شید و اگه کسی راه شما رو واسه رسیدن به منافع مالی سد کرد عصبی و پریشون شید. به خودتون قول بدین که از لحظه حال لذت ببرین؛ مهم نیس در آینده  چه پیش میاد!

مرداد: شاید امروز قادر نیستین بقیه رو به روشنی و به روشنی ببینین به خاطر اینکه شما به جهان با عینک خوش بینی نگاه می کنین. اگه بخواین به سختی به نظرات و عقاید خود بچسبید و از اونا در مقابل بقیه خشن پشتیبانی کنین فقط شرایط رو واسه خودتون سخت تر می کنین. واسه دفاع  از باورهای خود با این شدت با بقیه نجنگید. چند روز صبر کنین تا ببینین نظرات تون تغییر می کنن یا فقط شرایط رو واسه شما سخت تر می کنن!

شهریور: امروز براتون سخته که انرژی خود رو به حرکت وادارید چون که اتصال خورشید- نپتون امروز در نشون شما و در ششمین خونه از “کار” شما دیده می شه. حتی با وجود مسیرهای روشن سخته که دقیقا بدونین راهی که حالا در اون قرار دارین به کجا می رسه. اما الان زمان این نیس که انگیزه های خود رو زیر سئوال ببرین. با وجوداینکه فکر می کنین که می تونین بازم صبر کنین؛ الان یه حرکت مستقیم به طرف هدف لازم شماس!!

مهر: امروز برگشت ماه به نشون شما یادآور اینه که شما باید از نظر احساسی با منابعی که باعث الهام و وحی در شما می شن در تماس باشین. حتی اگه شما درباره عشق و عاشقی بسیار رویایی فکر می کنین و در گذشته ناامیدیا و شکستایی رو هم تجربه کردین؛ اما رعایت کردن راستی و درستی هنوزم باید واسه تون مهم باشه. تلاشی که در جهت راستی و صداقت باشه بسیار باارزشه.

آبان: شما ممکنه تحت تاثیر جادویی باشین که به روزای کودکی تون مربوط می شه. بدیش اینه سخته که بگیم کدوم یکی از خاطرات واقعیه و کدوم یکی از ضمیر ناخودآگاه شما سر بیرون آورده. اگه بخواین امروز نقش یه کاراگاه رو بازی کنین می تونه به شما کمک کنه تا  به حقیقت ماجرا پی ببرین و در آخر می فهمید که احساسات تون بسیار راحت تر از همیشه تحتِ کنترل تون درخواهند اومد.

آذر: اگه امروز در محل کارتون گامی استوار و محکم وردارین بهتر می تونین کارکنید؛ تا آنجایی که می ببینن تموم کاراتون رو زودتر از چیزی که توقع داشتین تموم کردین. قبل از شروع هر پروژه جدیدی خوبه که مطمئن شید تموم وسیله و لوازم رو آماده کردین. قبل اینکه شروع به کار کنین فکر کنین و مطمئن شید که همه حولوحوش کار رو در نظر گرفتین. اگه قبل از هر کاری اول وظایفی که در خونه دارین رو انجام بدین خود و بقیه رو از یه دردسر و گرفتاری بزرگ نجات دادین.

دی: امروز واسه گرفتن یه تصمیم مهم درباره مسائل مالی اصول اساسی  و لازم رو در اختیار ندارین اما به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که پنجره ای که واسه فرصتای جدید به روی شما باز شده فقط چند روز می تونه باز بمونه و دیگه منتظر شما نخواد موند. بسیار سخته که سریع عکس العمل نشون بدین چون که نبود اعتماد به نفس در شما حتی فکر کردن رو هم براتون رو هم سخت می کنه. نگران نباشین؛ خوش بینی شما برمی گرده. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین تا وقتی که احساس اطمینان نکردین از گرفتن تصیمات مهم و اساسی در مورد زندگی تون دوری کنین!

بهمن: امروز همون طوری که نپتون رویایی با خورشید الهام بخش در نشون “مبتکر و مخترع” شما اتصال پیدا می کنن شما  منبع نیرومندی از الهام و خیال دریافت می کنین. اگه بازم روی ابرها شناور باشین ممکنه بی پایه و سست عنصر جلوه کنین. حالا خوبیش اینه اعمال قهرمانانه مریخ واسه رهایی شما بدردتان می خوره. اگه هم انرژی فیزیکی شما سخت با هم هماهنگ می شه ولی تمرینای پرانرژی شما امروز فرق شما رو با بقیه آدمای روی زمین رو به بقیه نشون میده.

اسفند: سیاره حاکم شما نپتون کمک پرانرژی از اتصال با خورشید دریافت می کنه و از وقتی که این اتفاق در دوازدهمین خونه از اسرار شما میفته می تونه اسرار پشت پرده رو رو کنه. بقیه شاید این اتفاق جادویی رو درذهن شما درک نکنن. از این نترسین که رویاها و خیالات تون خودجوش هستن؛ خلاقیت و توانایی شما باعث می شه که بزودی همه اونا صورت واقعیت به خود بگیرن.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *