فال روزانه : فال امروز ۲۴ خرداد

فال روزانه ۲۴ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز هیجدهم رمضان

فروردین: شایدً شما موفق شده اید که خودتون رو از یه هچل نجات بدید، پس نگاهی مثبت به شرایط سخت داشتن واسه شما کار سختی نیس. فقط مطمئن باشین که اشتباهیً رفتار غیر طبیعی نداشته باشین. واسه اینکه توانایی شما در دیدن جنبه مثبت هر موضوعی هم اینکه می تونه شما رو به سمت منکر شدن جهت بده. موقع صحبت کردن مطمئن باشین که حرفهایتون نه فقط براساس تخیلاتتان بلکه براساس واقعیت پی ریزی شده باشن.

اردیبهشت: حتی اگه می تونید به روشنی حقیقت رو ببینین -یا دست کم برداشتی از اون دارین- تصور نکنین که برداشت هر کس دیگه ای از واقعیت هم باید مشابه برداشت شما باشه. شما با دیدی درون گرایانه به جهان می نگرید که می تونه به اندازه خود جهان خیالی باشه، پس نسبت به شخصی که ممکنه به نتیجه ای مخالف با نتیجه شما رسیده باشه، کمی بی توجه باشین.

خرداد: زندگی امروز واسه شما مثل نفس کشیدن در هوای تازه می باشه و افکار شما مثل پرنده ها آزادانه در سرتاسر آسمون پرواز می کنن. اما همه چیز اون طور که به نظر می رسد آرامش بخش نیس. بری اینکه پشت این تصویر قشنگتر احساسات غیر قابل حل به آرومی در حال ظهور کردن هستن. تلاش کنین که به خودتون نگرانی راه ندین، واسه اینکه ممکنه شما در این چند روز توانایی سرکوب کردن اونا رو پیدا کنین، اما بهتره به جای اینکه صبر کنین که احساساتتون سرریز شن، اونا رو پردازش کنین.

تیر: با وجود اینکه ممکنه این جوری به نظر برسه که شما در برابر زور تسلیم شده اید، ولی زیاد راضی نیستین که فقط به خاطر پیدا کردن یه نگاه مثبت، احساسات عمیق ترتان رو از ذهنتون پاک کنین. اما شما حالا یا می تونید از تخیلتان واسه تقویت کردن روحیه خودتون استفاده کنین یا اینکه هیچ کاری نکنین. انتخاب با شماس هر کدوم از این دو راه رو که انتخاب کنین شاید مجبور شید که بعداً در طول روز وقتی که ماه وارد برج عقرب شد دوباره جلوی احساسات خود رو بگیرین. یادتون باشه که حساس بودن نسبت به دنیای درونتون به این معنی نیس که واجبه به خاطرش خودتون رو اذیت کنین.

مرداد: امروز شما وقتی که با شرایط جدید روبرو می شید، به خصوص بعد از اینکه چند اتفاق عجیب باعث ناراحتی شما شده ان، احساس خوبی دارید. اما نباید خیلی هم احساس راحتی کنین، واسه اینکه همه چیز در حال تغییر کردنه. حتی اگه استرسها تموم شده باشن، شاید شما امروز قادر نباشین که به هرچیزی که می خواهید برسین. حالا خوبیش اینه شخصی که قبلاً نسبت به شما لجوج بوده، حالا واسه اینکه با شمام پیمان شه می تونه روش اش رو عوض کنه. پس بی جهت به توانایی های این حامی حسادت نداشته باشین.

شهریور: به جای اینکه هر موضوعی رو بارها موشکافی کنین، تلاش کنین که با یه روش خوب شروع به فعالیت کرده و بعد ببینین که چه اتفاقی می افتد. افکارتون فقط می تونن شما رو به دوردستها ببرن و واقعاً به هیچ روشی نمی تونن به شما بگن که بقیه حالا در مقابل عمل شما چه واکنشی نشون میدن. بهترین یافته های ممکن رو تو ذهن تصور کنین؛ فقط زمان می تونه به شما نشون بده که نقشه های شما مؤثر بوده یا نه.

مهر: مثل اینکه درهای خوشبختی به روی شما بسته شده ان، پس حالا قبل اینکه زمان رو از دست بدین کاری مثبت بکنین. این کار هم دردسرهایی داره، واسه اینکه خیلی سریع عکس العمل نشون دادن هم مشکلات خودشو داره. اگه شما به طور کاملً به خودتون مطمئنید دوباره فکر کنین و ببینین که در چند ساعت آینده چه احساسی دارید. اگه کم کم در حالیکه روز به جلو می رود شما این اطمینانتان رو از دست دادین، فقط باید به مسائل مهم فکر کنین. به موضوعاتی که شما نسبت به اونا آگاهی ندارین باید بیشتر از کارایی که می خواهید انجام بدین توجه کنین.

آبان: امروز شما این توانایی رو دارین که حجم خیلی از اطلاعات رو زیر و رو کرده و می تونید از راه شهودی بفهمین که کدوم یکی از همه مهم تره. به غریزه های خودتون اطمینان داشته باشه، واسه اینکه شما می تونید گرفتاری احساسی پیچیده ای رو خوب بفهمین. حالا خوبیش اینه شما به سمت بحثهایی که از قبل در موردشون اطلاعات دارین نمی روید. شما می دونین که چیجوری می تونید یه راز رو مخفی نگه دارین و می دونین که بهتره بعضی از حرفه ها رو نگفته بمونه.

آذر: امروز واسه شما سخته که رویاهایتون رو پیش خود نگه دارین، واسه اینکه به همون اندازه که شما دوست دارین افکارتون رو با دوستانتون در میان بذارین اونا هم علاقه مندن که بفهمن تو ذهن شما چه می گذره. بخشی از حرفه های شما بقیه رو شوکه می کنه، اما قصد شما غافلگیر کردن بقیه نیس. صحبت های شما جادویی هستن و باعث می شن که دور وبریا تون شما رو تشویق کنن.

دی: تعلق خاطر شما به سنت امروز در مورد کاری می تونه باعث موفقیت شما بشه. درک کردن این موضوع که یه سابقه بد چیجوری می تونه مانع شما بشه، شما رو قادر می کنه که بتونین با استعدادهایتان بر شرایط سخت مسلط بشوید. به دلیل توجه کردن به خود از روشی که درپیش گرفته اید خارج نشید. حالا واسه شما وقتیه که عضوی از یه گروه باشین نه ً یه راهنما.

بهمن: ممکنه که امروز رقابت کردن نسبت به قبل براتون اهمیت بیشتری داشته باشه، اما نه اونقدر مهم که فقط به خاطر شرکت کردن تو یه مسابقه استراحت بعداز ظهرتان در خونه رو از دست بدین. اما هنوزم کامل کردن خوشی هاتون با خندیدن و تفریح کردن با برنامه های قبلیتون ایده جالبیه. شاید برنده شدن در همه کارایی که انجام می بدید، مهم باشه، اما نباید به خاطر جلو افتادن تو یه مسابقه شانس لذت بردن رو از دست بدین.

اسفند: شما امروز بین آرزویتان واسه انگیزه داخلی و نیازاتون واسه یه استراحت آروم و ساده احساس پریشونی می کنین. اما حتی وقتی که تنها هستین واسه اینکه کتابی رو ورداشته و در مورد موضوعی که مورد علاقه تونه چیزی بیاموزید، دودلی به خود راه ندین. به دست آوردن اطلاعات جدید از طریق مطالعه و صحبت کردن با بقیه هم اینکه می تونه بذرهای هوشمندی رو در شما بارور کنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *