فال روزانه : فال امروز ۲۴ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: ممکنه شما امروز ترجیح بدید که کیفیت  روش کار خود رو در طول روز تقویت بخشید، به یان صورت که  با شتاب و به سختی وظیفه ای رو انجام بدین تا به وظیفه و مسئولیت دیگری هم  برسین. بدیش اینه، به اتمام رسوندن کارا به این معنی نیس که شما اون کار رو خوب انجام دادین. اگه الان وقتی واسه این نذارین که برگردین و کارایی که تاحالا انجام دادین رو بررسی کنین، ممکنه زمانیکه بعدا ایراد  اون رو فهمیده باشین ناامید شید که مجبورین به عقب برگردین و کاری رو که قبلا به پایان رسوندین دوباره انجام بدین.

اردیبهشت: پیدا کردن قدمی مطمئن باعث می شه شما در مسابقه امروز برنده شید، اما باید از افتادن در دامی که شما رو به این فکر می اندازد که بقیه در مورد شما قضاوت می کنن دوری کنین. اون کیفیت کار شما نیس که شما نگرانش باشین؛ ممکنه احساس کنین که بقیه از شما می خواهند که سریع تر کار کنین. اما الان باید جربزه و جربزه این رو پیدا کنین که واسه خودتون وایسید و اجازه بدید همه بدونن که شما هر چی در توان داشتین انجام دادین و بهترین کار ممکن رو انتخاب کردین. حالا خوبیش اینه، اونا در آخر زمانیکه به اهداف تون برسین متوجه می شن که شما چقدر به درد بخور و فعال هستین.

خرداد: تو یه تسلسل موندن می تونه امروز واسه شما ایجاد دردسر و مشکل کنه، به خاطر اینکه ذهن تون سرگردان شده و واسه تون دقیق شدن و فوکوس کردن روی یه کار خیلی سخت هستش. اما شما فشاری که بقیه روی شما وارد می کنن رو حس می کنین و تموم تلاش تون رو می کنین تا این مشکل رو حل کرده و این فشار رو از روی دوش خود وردارین. با وجوداین، کوتاه ترین راه می تونه شما رو به طور کامل از مسیرتون منحرف کنه. اگه تمرکزتون کم شده زیاد به خودتون سخت نگیرید و زمان رو تلف نکنین، فقط تلاش کنین تا تمرکز خود رو روی کارتون برگردونین و به جلو حرکت کنین تا ببینه چه پیش میاد.

تیر: زمانیکه بقیه تلاش می کنن تا شما رو در فشار بذارن تا سخت تر کار کنین شما احساس به طور کامل ناخوشایندی دارین.  اما نمی تونید کاری بکنین؛ شما بیشتر ترجیح می بدید تا زیر کنترل بقیه باشین تااینکه خودتون با اختیار خودتون کار کنین. بدیش اینه،  شاید نیاز دارین که فعلا سرکشی های درون تون رو سرکوب کنین و بهترین کاری که می تونید واسه تموم کردن وظایف تون انجام بدین. حالا خوبیش اینه، تلاش ناتموم شما امروز از نظرها دور نمی موند و به هدف تون هم می رسین.

مرداد: معمولا واسه شما سخته که بخواین احساسات خود رو کنترل کنین و اونا رو تحتِ کنترل داشته باشین. حتی با وجود اینکه شما در ارائه بهترین کاری که می تونید توانا هستین و بسیار خوب عمل می کنین، امروز شاید زیاد در ظاهر سازی موفق نمی شید. قلب تون رو با کارایی  و بازده در کار نپوشانید. شما می تونید همونطور که با احساسات خود روراست هستین کارتون رو هم به راه احسنت انجام بدین.

شهریور: درک و احساس شما ممکنه حالا بسیار دقیق باشه، اما این به معنی این نیس که شما می تونید براساس  استنتاج و نتیجه گیری های خود عمل کنین، مشکل اینجاس که شما می تونید عیب و ایرادها رو ببینین، هم در خودتون و هم در بقیه، بهتر از این که بتونین ببینین چی درسته. اما امروز مشاهدات شما ممکنه اون طور که فکر می کنین متعادل نباشن. یه سیاست زیرکانه می تونه ادامه گر یه مشاهده باشه، اما قبل اینکه هر نوع تصمیمی بگیرین چند روزی صبر کنین و بذارین امور بهتر به نظر برسن.

مهر: بیان افکارتون به بقیه در مرحله اول ایده خوبی به نظر می رسد، اما وقتی که ظاهر می شه می ببینن بسیار مشکل تر از اون هستش که فکرش رو می کردین. شاید اگه به همکاران تون بگید که چقدر عالی کار می کنن و اینکه چقدر از کار کردن با اونا لذت می برید راحت تر باشه. هیچ راه حل دیگری خوب نیس، اما هنوز شما همیشه به دنبال پیدا کردن راه های جانشین هستین. اگه کارکردن رو تا فردا به تاخیر بندازید، می تونید کمی از این فشار رو از خود دور کنین.

آبان: شما شاید باید برنامه هاتون رو لغو کنین اون طور که در طول روز هم مشخص می شه به خاطر اینکه دستور کارای شما تغییر می پیدا کنن. به خودتون اجازه انعطاف پذیری بیشتری بدین واسه اینکه اگه می ببینن تعهدات قبلی تون دیگه به پیشبرد اهداف دراز مدت شما کمکی نمی کنن اونا رو کنسل کنین. اگه بقیه از تغییر روش شما ناامید به نظر می رسند نگران نشید. فقط اون کاری رو بکنین که دل تون می گوید درسته، حتی اگه کسی رو نا امید می کنه. به نیازای خود توجه کنین که باعث گسترده شدن روابط شما با بقیه در دراز مدت می شه.

آذر: اگه شما به این نیاز دارین که امروز  به فرضیه ای بچسبید، اون رو زیاد طولانی نکنین. تلاش کنین  فقط تا حدی باشه که بدونین آگاهی و اطلاعات لازم واسه کار رو جفت و جور کردین. اگه قبل اینکه به همه حقایق برسین افکار خود رو با بقیه درمیون بذارین، غیر حرفه ای به نظر می رسید یا حتی بدتر؛ ممکنه احمق جلوه کنین. اگه فرصت لازم واسه پیدا کردن حقیقت رو نداشتید، اون وقت می تونید موضوع رو با رییس تون یا همکاران تون در میان بذارین.

دی: اعتماد کردن به درک مستقیم خود یا بینش تون امروز بسیار مهم به نظر می رسد، به خاطر اینکه ممکنه حقایق بسیار پیچیده به نظر برسن و فهمیدن اینکه کدوم یکی درست و کدوم غلط کمی سخت باشه. اگه طبق روال هر روز پیش برید و بخواین اون طور مسایل رو موشکافی کنین شاید در دریایی از جزییات گیج کننده غرق میشین. و ممکنه حتی به بهترین راه حل موجود هم نرسید. اطلاعات رو بررسی کنین و بعد اون رو درکناری بذارین. آخرین تلاش شما شاید درآخر بهترین جواب مشکل شما هستش.

بهمن: سخته که بفهمین به اندازه کافی واسه یادگرفتن اون چیزی که لازمه جستجو کردین یا نه؛ تا به عمق حقیقت برسین. به هر حال، بعضی وقتا، بهتره تا دست از بررسی های خود بکشین و چیزی که رو که تا حالا یاد گرفتین رو به عمل درآرین و ازش استفاده کنین. یه باره شما می پذیرید که رسیدگی ها و تحقیقات شما یه چاله حد نداره، و می خواهید چرخ های فکری خود رو از چرخیدن بازدارید و به کار برگردین، و ارزش اطلاعات و آگاهی رو در حل مشکل درک می کنین.

اسفند: حتی اگه شما تازگیا با مسئولیت تازه ای دست و پنجه نرم می کنین، می خواهید قل از اینکه کنترل شرایط از دست شما خارج شه اون رو به طور کامل به پایان برسونین. مشکل اینه که ممکنه فردی در مقابل کاری که الان دارین انجام می بدید قضاوت نادرست و غیر عادلانه ای داشته باشه. به جای اینکه تلاش کنین تا بقیه رو تغییر بدید، کاری بکنین تا خودتون رو سرگرم و خشنودکند. اگه درباره تلاش های اخیرتون احساس خوبی دارین، به خاطر اینه که تازگیا واسه کاری که خوب انجام دادین مورد تایید قرار گرفتین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *