فال روزانه : فال امروز ۲۴ شهریور

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

 

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال تاروت – فال ازدواج ابجد

فروردین: با اینکه شما در جمع دوستان خوبی قرار گرفتین که می تونن به آسونی حواس شما رو پرت کنن، ولی بازم احساس می کنین واسه انجام دادن کارای تموم نشده خود تحت فشار قرار گرفتین و باید قبل از تفریح کردن اونا رو تموم کنین. اگه شما دنبال راهی واسه فرار می گردید، غلطه که قوانین منظم روزانه تون رو بشکنید. دلخوری هاتون رو واسه خودتون نگه دارین، به کارتون فکر کنین و بعداً وقتی رو هم به تفریح اختصاص بدین.

اردیبهشت: شما ایده خیلی خاصی واسه کارایی که می خواین امروز بکنین دارین. شاید شما فکر می کنین که منحرف شدن از برنامه هاتون باعث ناراحتی شما شه، اما هیچ چیزی نمی تونه بالاتر از حقیقت باشه. دیدگاه شما در مورد واقعیت الان می تونه کمی دستکاری شده باشه، پس اگه امروز آنطوری که شما تصور می کردین روز متفاوتی نبود، نگران نشید.

خرداد: با اینکه شما امروز ً خیلی حس خوبی دارین، ولی وقتی مشکلات افراد خونواده تون آسایش و راحتی تون رو دچار مشکل می کنه ناراحت میشین. شما مجبور نیستین به بقیه اجازه بدین ناراحتی اونا شما رو به دردسر بندازه. در آخرً می تونین از اوقات خود لذت ببرین و در عین حال از نظر عاطفی کسائی که دوستشون دارین رو پشتیبانی کنین.

تیر: شاید شما واسه گذروندن یه روز لذت بخش در خونه آمادگی داشته باشین، اما شایدً شما نمی تونین در برابر درگیر شدن با پروژه ای که می خواد محیط دور و بر تون رو قشنگ تر بسازه مقاومت کنین. این کار می تونه به اندازه یه گردگیری کار ساده ای باشه و یا شاید هم به اندازه تغییر دکوراسیون یه اتاق کار سختی باشه. به هرحال فرقی نمی کنه، شما نباید همه کارا رو یه دفعه انجام بدین. در بین کار کردن تلاش کنین از کارتون لذت ببرین.

مرداد: شاید لازم باشه که شما اندازه وابستگی تون به یه دوست صمیمی و یا به همکارتون رو کم کنین، به خصوص وقتی که پای پول وسط میاد. شما باید تموم جزئیات مربوط به مدیریتای مالی که می تونن به خاطر از دست دادن اطلاعات کافی یا کژفهمی افراد دیگه باعث ناامیدی تون شن رو حل و فصل کنین. حتی اگه شما دوست دارین که کار رو تعطیل کنین، ولی الان چاره ای ندارین که این مسائل رو رو کنین.

شهریور: در حالیکه ماه در نشونه شما به نپتون تیره و تار برخورد می کنه، شک و دودلی شما نسبت به زندگی خود می تونه در اعتماد به نفستون هم تاثیر بزاره. اما شما می تونین تموم ناراحتیای خود رو مخفی کنین، چون که سیاره بخت شما یعنی عطارد به ونوس دوست داشتنی ملحق شده. حالا خوبیش اینه شما می تونین چیزایی که به خاطر فکر و خیالات احمقانه تون از دست داده بودین، مثل خلاقیت و جذابیتای اجتماعی، رو دوباره به دست بیارین.

مهر: امروز عطارد باهوش با سیاره بخت شما یعنی ونوس تو یه امتداد قرار گرفتن و باعث شدن شما امروز خیلی منطقی و واقع بین باشین، پس امروز شما هر چیزی بخواین حتماً اونو به دست می بیارین. اما باید تلاش کنین اطلاعات خود رو هم زیاد کنین، چون که اندازه تواناییاتون کمتر شده. تلاش کنین هنگام دعا کردن و آروز کردن گزینشی عمل کنین، واسه اینکه هر قدر بیشتر به جزئیات توجه کنین شانس رسیدن به آرزوهاتون هم بیشتر هستش.

آبان: امروز شایدً شما منظور بقیه رو اشتباه متوجه میشین و مسائل خیلی بی اهمیت رو جدی میگیرین. شاید دلیل این مشکلتون این باشه که دیدگاهاتون از راه اصلی منحرف شدن و شما نمی تونین اندازه اهمیت چیزایی که یاد گرفتین رو سبک سنگین کنین. پس بهتره قبل اینکه نسبت به چیزایی که دیدین عکس العمل نشون بدین یه یا دو روز صبر کنین.

آذر: ناراحتیای جدید شما از اینجا ناشی شده که بقیه از شما توقع دارن بیشتر از اطلاعاتی که دارین به اونا جواب پس بدین. البته شما نمی تونین در برابر وسوسه داستان سر هم کردن مقاومت کنین و اونا این موضوع رو به روشنی متوجه می شن. فقط راستگویی و درستکاری رو پیشه خود کنین و هر چیزی که رو می دونین به بقیه هم بگید و به محدودیتای علم خود اعتراف کنین.

دی: امروز شما دوست ندارین کسی بدونه که چه احساسی دارین، چراکه ممکنه برنامه هاتون به هم بخوره. اگه شما بخواین فرد مرموزی شید، اونا هم ممکنه تفکرات خودشون رو به شما نگویند. مخفی کاری در عنوان کردن حقیقت به اونا هم سرایت می کنه، رد و بدل کردن نظر کردن هم همین گونه س. پس وقتی که شما افکار خودرا با اونا در میان می ذارین اونا هم به شما ملحق می شن.

بهمن: شما می تونین در مقابل فردی که تلاش می کنه شما رو عوض کنه به طور کاملً مقاومت کنین، اما خودتون پنهونی در حال انجام دادن کارایی هستین و در جستجوی انگیزه های خود هستین. اگرنمی خواهید بقیه دلیل ترس شما رو بدونن و یا دلیل مقاومت تون در برابر درگیر شدن با ماجراهای عاطفی رو بفهمن کار اشتباهی نمی کنین، چون مجبور نیستین به اونا همه چیز رو بگید. همون طوری که از شرکت کردن در بحثای علنی دوری می کنین، کارایی انجام بدین که احساس آرامش کنین.

اسفند: حتی اگه شما به گفتگوهایی که تازگیاً داشتین به طور کاملً مطمئنین، اما امروز ً باید جوابای خود رو که جواب پایانی هم نبوده ان رو دوباره بررسی کنین. حالا باید حواستون رو خوب جمع کنین که زیاد به حس ششم خود اطمینان نکنین، چون که امکان داره شما رو از راه درست منحرف کنه. حتی اگه فکر می کنین که همه چیز رو به روشنی می ببینن، لازمه یافته های خود رو با همسر خود و یا با یکی از دوستان صمیمی تون چک کنین.

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *