فال روزانه : فال امروز ۲۴ فروردین

فال روزانه ۲۴ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما امروز موجی از هیجان رو درون خود حس می کنین، اما مسئولیت های قبلی تون مانع از این می شه که دست به عمل بزنین. حتی در برابر فشارهای سخت برعهده گرفتن مسئولیت هاتون، دوری گزیدن از خیال پردازی کمکتون می کنه که زودتر از موقع کارا رو انجام بدین. اما مشکلاتی هم هست که نمی تونید تغییرشون بدید، پس سرنوشت خود رو قبول کرده و مشغول شید. نگران نباشین؛ تفریح و سرگرمی هم بعد از کار به سراغتون میاد.

اردیبهشت: امروز آروم گرفتن تبدیل به رقابت شده، چراکه عطارد در نشونه شما با بهرام نگران تو یه دام گرفتاره شدن. به جز اینکه شما در طول روز به تموم افکارتون با دقت گوش می بدید، ممکنه از برخوردهای زبانی افراد دیگه عصبانی شید، چراکه فکر می کنین مورد تهدید قرار گرفتین. به هرجهت حالا صحبت هایی که بدون فکر قبلی به زبون می آیند به درد بخور نیستن. واسه به دست آوردن دیدگاه های متفاوت به جای صحبت کردن تلاش کنین بیشتر گوش بدید.

خرداد: سیاره بخت شما یعنی عطارد امروز شما رو به دردسر می اندازد، مخصوصا اگه فکر کنین بیشتر از افراد دیگه می دونین. شما به اندازه کافی باهوش هستین، اما اگه بخواین به طور دائم و به شکل طعنه آمیزی هوشتون رو به نمایش بگذراید، کار خیلی نامناسبی انجام دادین. افراد دیگه مطمئنا از قدرت طلبی و خشونت زبانی و بی رحمانه شما خسته می شن. اونا همین که از صحبت های تند و تیز شما ناراحت شن، خیلی راحت می تونن با ترک کردن محل به گفتگو پایان بدن. راه حل خیلی ساده س!؛ اگه نمی خواهید تنها باشین باید با بقیه به مهربانی رفتار کنین.

تیر: اگه تنها کسی باشین که مسئولیت های افراد دیگه رو بهشون یادآوری می کنین اعصابتان به هم می ریزد!! شما امروز می خواهید به اندازه هر کس دیگه ای تفریح و سرگرمی داشته باشین، پس دوست ندارین در موضع قدرت واقع شید. با اینکه وسوسه شده بودین که قاطعانه دست به عمل بزنین، اما شاید ناراحتی و ناراحتی تون رو بروز نداده و همونطوری که ازتون انتظار می رفت رفتار می کنین. دلسرد نشید؛ شما بعدا در طول هفته واسه تفریح کردن هم وقت دارید.

مرداد: باوجود اینکه می دونین هر فکری که در سرتون دارین رو باید همین الان اجرا کنین، درباره یه مسئولیتی که نمی تونید حفظش کنین با احتیاط عمل می کنین. اعتماد به نفس شما با واقع بینی همراه شده و همین بهتون اجازه نمی دهد خیلی خیال پردازی کنین! اما خیلی هم جدی نشید، وگرنه فرصت خیلی خوبی که همین الان جلوی روتون قرار داره رو از دست می بدید! یادتون باشه واسه اینکه بتونین به اهداف عالی خود برسین باید بالاتر از آسایش و راحتی خود قدم وردارین.

شهریور: امروز ثابت قدم بودن واسه شما خیلی راحت نیس، واسه اینکه فکرتون بی قرار شده و واسه رسیدن به رضایت به دوردستها پرواز می کنه. اما شاید اهدافتون بالاتر از دسترس شما باقی می مانند. وقتی که به مقصد نزدیک می شید، عمدا اونو به جای دیگه و حتی دورتر منتقل می کنین. این روش هدف دار واسه اندازه گیری کردن اندازه سازندگی شما نیس. بلکه تنها راه ساده ایه که بهتون انگیزه می دهد تا محدوده های جدید بیشتری رو تحت پوشش بذارین.

مهر: شما احساس می کنین که در محل کار باید بر مقاومت افراد دیگه مسلط شید. شما آماده هستین که واسه عضو شدن در تیم هر کاری رو انجام بدین، اما یه نفر بدون هیچ دلیل واضحی با شما مخالفت می کنه. به جای تلاش واسه ایجاد کردن رابطه عاطفی، تلاش کنین فقط کمی تغییر جهت بدین. اگه فرد اشاره شده انصراف شما رو ببینه، خودش فضایی رو واسه صحبت کردن با شما جفت و جور می کنه.

آبان: شما امروز واسه رسیدن به جواب حاضر نیستین خیلی به خودتون زحمت بدین، اما شاید مجبور باشین هرچیز بی اهمیت تری از جواب “مثبت” رو قبول کنین. با اینکه شما امید دارین که به جوابی قطعی برسین، اما هنوز خاکستری های زیادی بین رنگ سفید و مشکی هست! یادتون نره رسیدن به نتیجه ای روشن به حدی که بتونین برنامه ریزی های دیگری هم داشته باشین، چند روزی طول می کشد. واسه رسیدن به موفقیت عجله نکنین؛ درغیر این صورت امکان داره در راه نادرستی قرار گرفته و بیشتر از وقتی که لازم دارین رو تلف کنین.

آذر: امروز دونستن اینکه دقیقا چه می خواهید واسه شما رقابت برانگیز شده! اول هر چیزی خوب به نظر می رسد، اما بعد می فهمید که تصور نادرستی داشتین و دلیل آوردن هاتون هم نادرست به نظرمی آیند. حتی اشتباهات افراد دیگه هم می تونه شما رو به دردسر بندازه. به جای بدتر کردن شرایط، همون کاری رو بکنین که وقتی شکست می خورید باید انجام بدین: توقف!! تاموقعی که شرایط خود رو دوباره به دست نیاورده اید هیچ قدمی ورندارید. اگه لازم بود می تونید در انتخاب راه از کسی کمک بگیرین؛ بعد و فقط بعد از این کار! می تونید راهی که انتخاب کردین رو ادامه بدید.

دی: شما دلتون می خواهد همه چیز کنه تر پیش بره، و قبل از شروع کردن یه کار جدید کار دیگه رو تموم کنین. بدیش اینه شرایط جدید شاید انقدر موافق نباشه و شاید مجبور شید قبل از به دست اوردن آمادگی لازم پروژه بعدی رو شروع کنین. شما نمی تونید چیزی که رو که باید براساس اعتقادات تون انجام بدین رو پیش داروی کنین. معوق گذاشتن داوری عاقلانه س، اما لازمه که دست کم حدس و فکر بزنین. اگه خودتون انتخاب کنین، می تونید تا هفته بعد روش های قدیمی خود رو برگردونین.

بهمن: ملاک قرار دادن رویاهایتون واسه زندگی حالا واسه شما یه نعمت به حساب میاد. از یه سو اونا شدیدا الهام بخش هستن، خصوصا وقتی که ایده های خود در مورد آینده رو با یکی از دوستای خود مطرح می کنین. ولی از طرف دیگه شما امروز می تونید اونقدر غیر واقع بین باشین که خودتون رو در دام شکست بندازید. واسه به دست آوردن بهترین نتیجه با به کار گیری عقل سلیم بین رویاهایتون تعادل برقرار کنین. سرتون رو بالای ابرها نگه دارین، اما پاهاتون رو محکم روی زمین بچسبونین!!

اسفند: امروز در حالیکه آدرنالین تون بالا رفته و نیاز فوری به چیزایی که نیاز داری پیدا می کنین، شما خیلی عجله دارین و آماده اید که مشکلات رو از سر راه وردارین. شما در فکر این هستین کاری رو انجام بدین که تموم کسائی که فکر می کنن شما رو خوب می شناسد رو حیرت زده کنین. الان وقت اینه که تموم فرضیه ها در مورد خودتون رو باطل کرده و پیش داوری هایی که تنبل جلوه تون میدن رو از بین ببرین. حالا خوبیش اینه خودتون هم می دونین که تا موقعی که وقت موعود فرا نرسیده نباید دست به عمل بزنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *