فال روزانه : فال امروز ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

فال روزانه ۲۴ مرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز شما نمی تونید خیلی راحت فکرتون رو روی کار متمرکز کنین، چون که خیلی دوست دارین راه های مختلفی رو امتحان کنین. شما تلاش می کنین خودتون رو عالی مطرح کنین، اما آمیزه ای از موقعیت ها که ذهن شما رو به سمت کار قبلی تون منحرف می کنن مانع از این کار شما می شن و به خاطر همین زمان زیادی واسه شما باقی نمی موند که بتونین با رضایت این کار رو دنبال کنین. ذهنتون رو روی چیزایی که می تونن وجود داشته باشن متمرکز نکنین؛ بلکه به چیزایی که الان وجود دارن فکر کنین.

اردیبهشت: باوجود اینکه شما به یاد روزهایی افتاده اید که نسبت به الان بیشتر آزادی عمل داشتین، ولی شرایط و موقعیت های امروز باعث می شه که این رویاپردازی شما قطع شه. حالا خوبیش اینه تا وقتی که عنصر سازندگی و خلاقیت در وجود شما هست، شما این آزادی عمل رو دارین که بتونین در جنبه های جور واجور خودتون رو خوب نشون بدین. پس صبور باشین؛ اگه شما کارتون رو خوب انجام بدین، آزادی های بیشتر هم به دنبالش میاد.

خرداد: شما خیلی اصرار دارین که مشکل خانوادگی تون که تازگیاً به وجود اومده رو خودتون حل کنین، ولی شاید نتونین که جلوی دعوا و شلوغی رو بگیرین. امروز به اندازه کافی مشکل و پریشونی هست و بهتره که مسائل جدی تر رو به روزای بعدی بندازین. واسه اینکه خیلی سخت هستش که یکی دو روزه همه اونا رو حل کنین؛ فقط نباید وجودشون رو رد کنین.

تیر: فشارهای دوستانتون روی شما بازم ادامه داره؛ به خصوص اگه شما خودتون با احساسات خود صادق نباشین. شما امروز می تونید مرحله ای از کارتون رو که نسبت به اون چیزی که شما برنامه ریزی کرده بودین سخت تره رو در ذهتان مجسم کنین، ولی بازم استرس های فروخورده تون ظاهر می شن. متأسفانه شما خودتون رو به اشتباه می اندازید، اما اگه بتونین چند روز بیشتر صبر کنین، می بینید که چه اتفاقاتی می افتد.

مرداد: امروز صبر شما تموم شده. مشکلی که به وجود اومده به نظر خیلی راحت هم حل می شه، اما این راه حل هنوز به فکرتون نرسیده. اما امروز این کار براتون سخت تر هم شده، چون که شما فکر می کنین بقیه شما رو همونجوریکه واقعاً هستین نمی خواهند و به خاطر همین نمی تونید با خودتون رو راست باشین. حتی اگه نا امید هم شده باشین، لزومی نداره بیخودی خطر کنین، چراکه زمان کافی ندارین.

شهریور: اگه شما امروز بخواین سازش داشته باشین، این سازش یا خیلی کم و یا خیلی زیاد به نظر می رسد. مهم نیس که شما چقدر خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار می کنین، هرکاری کنین نمی تونید این مشکل رو حل کنین. یکی از دلایل به وجود اومدن این مشکل اینه که شما در مورد خود اون طور که واقعاً هستین صحبت نمی کنین و همه چیز رو نمی گویید. اگه شما همه چیز رو واسه بقیه رو کنین، زندگی تون به توازن منطقی تری می رسه.

مهر: شما امروز احساس می کنین که یه نفر با شما مخالفه و برضد شما عمل می کنه، اما نمی تونید همین الان منشأ این مشکل رو پیدا کنین. اگه دلیل این کار رفتار خودتون بوده باشه، شما دوست دارین اونا به جای اینکه زندگی شما رو سخت کنن جلو بیان و با شما حرف بزنن. راحت ترین راه حلی که به ذهنتون میاد شاید موثر نباشه. پس شما قبل اینکه جواب خود رو پیدا کنین، باید خود رو واسه یه رقابت سخت آماده کنین.

آبان: امروز شما نمی تونید خیلی راحت بفهمین که دور و برتان چه خبره. واسه اینکه کسائی که شما رو در فهم واقعیت کمک می کردن، امروز خیلی قابل اطمینان نیستن. به دلیل اینکه یکی از افراد صمیمی خانوده تون و یا یکی از دوستانتون به شما نمی گوید دقیقاً چه اتفاقاتی افتاده، نگرانی بی موردی وارد زندگی شما شده. متأسفانه بقیه در تجربیات و دیدگاه های شما سهیم نمی شن. پس به جای حرف های اونا بیشتر به صدای درونتون گوش بدین.

آذر: هدف های بزرگ در سر داشتن امروز باعث به وجود اومدن مشکلاتی واسه شما شده، چون که شما قبلاً زیاد به جزئیات توجه نکرده اید. مثلا اگه شما بخواین یه خونه بسازین فقط توجه کردن به زیر بنای خونه کافی نیس. به جای اینکه وقتان رو تلف کنین و انرژی تون رو روی چیزایی که دارین متمرکز کنین، چند روز دیگه هم صبر کنین و دوباره از صفر شروع کنین.

دی: به نظر می رسد شما از قبل واسه همه چیز برنامه ریزی کرده اید، ولی با اینحال امروز ممکنه ناامید بشوید، چون که شما می خواهید همین الان نتیجه کارتون رو ببینین. اگه شما در نظر دارین در رشته تحصیلی جدیدی شروع به درس خوندن بکنین و یا واسه تعطیلات تابستونی به مسافرت برید، نباید عجله کنین و قبل از موقع دست به کار شید. حتی اگه از صبر کردن به خاطر رسیدن زمان مناسب خسته شده اید، ارزشش رو داره که چند روز دیگه هم صبر کنین.

بهمن: اگه شما امروز وقت تون رو الکی تلف نکنین، می تونید به همه تعهدات خود عمل کنین. متأسفانه شما خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار می کنین، فقط واسه اینکه بفهمین چه کارای دیگری هم می تونستید انجام بدین. لزومی نداره اونقدر به گذشته  خود برگردین، نگاه کردن به گذشته هیچ مشکلی رو حل نمی کنه. فقط باید در زمان حال حضور داشته باشین و خودتون رو واسه تغییراتی که در پیش روه آماده کنین.

اسفند: اگه شما امروز می خواهید به کارایی که باید انجام بدین تا موفقیت آینده شما تضمین شه فکر کنین، پس الان وقتشه که که در زمان حال زندگی کنین. شما کارای زیادی واسه انجام دادن دارین، پس حواستون نباید پرت شه. به صحبت های بقیه زیاد گوش ندین، واسه اینکه اونا از شما انتظارات غیر منطقی دارن. عمل کردن طبق استانداردهای خودتون مهم تر از تأمین کردن رضایت بقیه می باشه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *