فال روزانه : فال امروز ۲۵ آبان

فال روزانه : فال امروز ۲۵ آبان

فال روزانه ۲۵ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: شمعابجد

فروردین: تنشا و فشارهای عصبی که شما در روابط خود با اونا مواجه شدین باعث شده شروع به عیاشی و خوشگذرونی کنین، اما قبل اینکه اعلام کنین همه چیز عالی و خوب هست چند روزی صبر کرده تا ببینین چه اتفاقی میفته. شما امروز زیاد منطقی نیستین، ولی این معنیش این نیس که در افکار خود اصلاً به واقعیت فکر نمی کنین. تجسم کردن یه سناریوی عالی با جزئیات کامل می تونه بهتون کمک کنه تا رویاهای خود رو به طور کامل رو کنین.

اردیبهشت: شما در مورد کارایی که می خواین هفته آینده در محل کار انجام بدین برنامه های غیرممکنی تو سرتونه، اما این برنامه ها الان ممکنه قابل اجرا به نظر برسن. شاید شما فکر می کنین که منطقی و واقع بین هستین، اما در واقع اینجور نیس و شما در آسمونا پرواز می کنین!! به جای اینکه از رویا پردازی دست وردارین بهتره رویاهایتون رو بشناسین و اونا رو با واقعیت هماهنگ کنین.

خرداد: حالا که ماه به نشونه شما برگشته شمام خیلی احساساتی شدین، اما علاوه بر این احساسات شما افکارتون رو هدایت می کنه. شاید شما تلاش می کنین کنترل و تعادل خود رو حفظ کنین، اما از اتفاقات غیر منتظره ای که پیش میاد حیرت زده میشین. به جای اینکه تلاش کنین راه خود رو از این مخصمصه بیرون بکشین، به حس ششم ذاتی خود اطمینان کنین؛ چراکه این حس شما رو به راه درستی هدایت می کنه.

تیر: شما با داشتن عکس العملای احساسی قوی در موقعیتای شخصی به طور کاملً آشنایی دارین، اما امروز صحبت کردن در مورد افکارتون با یه نفر دیگه براتون تبدیل به یه مشکل شده. شما واسه سنت شکنی کردن و شکستن قالبا آمادگی دارین، اما نمی خواین به قیمت خراب کردن همه چیز صاحب آزادی شید. در عین حالا که برنامه های بزرگی واسه خود تو سرتونه اول باید حرکت خود رو آروم تر کنین.

مرداد: امروز تحقیق کردن و جستجو کردن آرزوهاتون عجیبپ به نظر می رسه، اما شما به طور کاملً واسه این کار آماده شدین. شما خیلی راحت می تونین در شرایط احساسی قرار بگیرین. با اینحال اگه نتونستید درست فکر کنین نگران نشید، چون که الان فعالیتای اجتماعی در اولویت قرار دارن و اصلاً وقتی واسه تفکر کردن باقی نمونده.

شهریور: خیلی خوبه که قبل اینکه پروژه جدیدی رو شروع کرده و قدم جدیدی وردارین، زمان کافی واسه فکر کردن روی گزینه هایی که می تونین انتخاب کنین اختصاص بدین. شما باید به دقت تصمیمات خود رو سبک و سنگین کنین، عمل کردن از روی غریزه و بدون تفکر شما رو به جایی نمیرسونه. اگه لازم شد تصمیم فوری و عجله ای بگیرین، حتماً قبل از اون تموم نظرات مخالف و موافق رو بررسی کرده و خوب مورد آزمایش بذارین.

مهر: وقتی که خورشید فردا وارد نشونه شما می شه، دنیای شمام قراره عوض شه. اما اول باید بتونین کارایی که الان انجام می دین رو کنترل کنین و یا از تلف کردن وقت خود جلوگیری کنین. اگه شما می خواین کاری انجام بدین که سخت کوشی تون رو نشون بدین باید به جای کارای بی فایده برنامه ریزیای دقیق تری واسه خود داشته باشین. ایده های بزرگ به خودی خود مهم نیستن، مگه اینکه شما بخواین تلاشی دوبرابر داشته باشین.

آبان: امروز روز خوبی واسه بازنگری کردن تمرینات معنویه، شما می تونین واسه نیایش و عبادت به مکانای مذهبی برید، به طبیعت پناه ببرین و یا حتی وقتتون رو در خونه بدون پریشونی و با آرامش سپری کنین. شاید در اول وسوسه شید از تموم تواناییای خود استفاده کنین، اما وقتی شما وظایفی رو خارج از برنامه کاری خود قبول می کنین لازمه بعد از اون حتماً استراحت کنین. نگران غرق شدن در رویاهایتون نشید، این یه سفر امن و امانه و شما وقتی از این سفر برگردین احساس خیلی بهتری دارین!!

آذر: شما به همون سرعتی که بهبودی خودتون رو باز پیدا کرده این، زبون شوخ و بذله گوی خود رو هم بازیافته اید. حالا خوبیش اینه شما هنوز به اندازه کافی جذابیت دارین و می تونین از طعنه و ریشخند دور بمونین. واقع بینی شما می تونه بر افکارتون اثر بزاره و قضاوتاتون هم از این قانون مستثنی نیس. پس کمتر حرف بزنین و بیشتر کار کنین.

دی: امروز شما میل دارین کاری کنین که بقیه رو سرکار بذارین و توجه اونا رو به طرف خود جلب کنین. اما در عین حالا که تلاش می کنین توجه دیگرن رو جلب کنین، اگه این تموم کاری باشه که از عهده اش بر میاید ناامید میشین. با تغییر دادن فکرتون در مورد ستاره بودن و درخشیدن در وسط جمع می تونین روز بهتری داشته باشین.

بهمن: شما امروز می توایند به سرعت عاشق شخصی یا چیزی بشوید، اما چیزی که در ظاهر به نظر می رسه عشق نیس. با در نظر گرفتن نپتون که امروز زیادتر از اندازه فعاله، این می تونه مثل یه برخورد عاشقانه باشه، اما تغییر دادن رویاهایتون به طرف واقعیت بالاتر از بخش تواناییای گذشته شماس.

اسفند: شاید شما ندونین که انگیزه هاتون شما رو به کدوم سو می برن، اما شما رو تشویق می کنن که بیشتر به سمت معنویات مایل شید. از اونجایی که شما می خواین شناختتان نسبت به خود و نسبت به نظام عالم رو بیشتر کنین، نمی تونین خیلی راحت از تکالیف مذهبی خود جدا شید. اگه یه فرد رازدار رو وارد زندگی تون کنین براتون به درد بخور هستش، پس شما کسی رو دارین که می تونین در مورد ایده های خام و شکل نگرفته خود با اون صحبت کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*