فال روزانه : فال امروز ۲۵ آذر

فال روزانه : فال امروز ۲۵ آذر

فال روزانه ۲۵ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال مسافرتفال گروه خونی B

فروردین: بهرام یعنی سیاره بختتون، روشنایی و سرسبزی رو به زندگی تون وارد می کنه، اما محل تلاقی بسته شده! اگه صبر و حوصله ندارین، باید به نشونه ها ایمان آورده و شروع به کار کنین، چیزی که پیش روتون می ببینن اهمیتی نداره، بلکه بازم ممکنه قضاوت های نادرستی وجود داشته باشه. البته توقف کردن و دست از کار کشیدن هم ایده خوبیه. با همه این احوال حرکت آگاهانه شما باید به گونه ای باشه که راه پیش روتون رو روشن کنه.

اردیبهشت: امروز رفتن به سر کار اصلاً براتون جذابیت نداره، به خصوص اگه مسئولیت هاتون انقدر زیاد باشه که نتوایند واسه خودتون وقت خالی داشته باشین. حتی اگه به حدی عصبانی هستین که نمی تونید وظایفتون رو انجام بدین، چاره ای ندارین جز اینکه خشم خود رو فرو بشونین. امکان داره رئیستان شور و هیجان شما رو سوءتعبیر کنه و در نتیجه مسئولیت های بیشتری رو بهتون بسپرد! پس شور و اشتیاق خود رو نشون ندین و توجه خود رو روی نیازای خودتون متمرکز کنین.

خرداد: این که شما می خواهید چقدر کار کنین، اهمیتی نداره چیزی که مهمه اینه که مشلاتی جلوی راهتون سبز می شه که شما قادر نیستین کنترلشان کنین. بهترین کاری که می تونید بکنین اینه که محدودیت ها و توانایی های خود رو خوب بشناسین. اگه خوب خودتون رو شناخته باشین شرایط عالی می شه. اما اگه خیلی روی خودشناسی کار نکرده باشین، آسونترین شغل ها هم عذابتان میدن. آهسته و پیوسته حرکت کنین؛ اما خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کنین و به خاطر کارایی که قادر به انجامشون نیستین معذرت خواهی نکنین!

تیر: شما امروز سود می کنین! چراکه شما می دونین وقتی که لازمه از شلوغی ها دوری کنین چه کاری باید انجام داد. امروز همکارانتون خواسته های غیرمعقولی ازتون دارن. حتی اگه مجبور شدید برخلاف خواسته خود عمل کنین، بهشون نگید که برنامه هاشون مشکل داره. واسه اینکه الان وقت این رسیده که کاراتون رو کنار گذاشته و به اونا کمک کنین تا خودشون رو بشناسن.

مرداد: ماه به نشونه آینده نگر شما برگشته و بدون توجه به اینکه کارتون درسته یا نه، شما وسوسه شده اید که بقیه رو در احساسات داخلی تون سهیم کنین. شما تلاش می کنین سفره دل خود رو واسه بقیه باز کنین! چون که بی صبرانه منتظر اینجور لحظه ای بودین. اما استراحت کردن بهتون ثابت می کنه هنوز وقتش نرسیده! با شکستن این سکوت شرایط رو از اینی که هست پییچده تر نکنین. پس یه نفس عمیق بکشین و تا موقعی که وقت و مکان مناسب واسه گفتن قصه زندگی خود پیدا نکرده اید! چند روز دیگه هم صبر کنین.

شهریور: از اواخر پاییز و از وقتی که سیاره کیوان وارد برج سنبله شده، خصوصیات اخلاقی شما هم ثابت مونده. حالا بهرام واکنشی سریع نشون می دهد و شما تلاش می کنین واسه اینکه دررویه رفتاری خود تغییراتی بدین خیلی تند و سریع عکس العمل نشون بدید. اما این کار رو نکنین؛ این روش حیله ای بیش نیس. شما فقط می تونید کارتون رو انجام بدین، اما باید انرژی تون رو واسه وقت هایی که بهش احتیاج دارین ذخیره کنین.

مهر: امروز شما بر سر دوراهی قرار می گیرین. از یه طرف شما می خواهید کار خاصی انجام بدین؛ شما کارای عقب افتاده زیادی واسه انجام دادن دارین و شور و هیجان شما می تونه تبدیل به عصبانیت شدید بشه. از طرف دیگه اگه کمی تلاش کنین محیط امن و آرومی واسه خود درست کنین، عجیب اینکه احساس می کنین بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتاده اید. اما الان نباید نگران این باشین که چه راهی رو انتخاب کنین؛ فقط ببینین که طالع شما چیه و سرنوشت شما رو به چه راهی هدایت می کنه.

آبان: شما امروز فقط احساس سرحال بودن می کنین، اما غلطه هرآنچه که در فکرتون دارین رو با بقیه در میان بذارین. مثل اینکه شما یه مدت برنامه هاتون رو معوق گذاشته بودین، ولی حالا که شروع کرده اید اونا رو اجرا کنین، مشکلات یکی پس از دیگری ظاهر می شن. آرامش داشته باشین و به دنبال راهی باشین که در بین کار کردن تا جایی که می تونید از کارتون لذت ببرین.

آذر: باوجود اینکه شما منتظرید که اتفاقی بیفته، ولی امروز خیلی کنه می گذره. شما نمی خواهید خودتون رو با رویا پردازیای قشنگتر و مربوط به آینده سرگرم کنین، بلکه می خواهید کاری بزرگ بکنین. ولی اگه تا ظهر دست به کار نشید، ممکنه کم کم انگیزه های خود رو از دست داده و قبل از تلاش کردن برنامه های خود رو به یه یا دو روز بعد بندازین.

دی: اینکه شما به چه سختی در حال جستجو و جستجو هستین اصلا اهمیتی نداره، احتمال داره که نتونین به کنه اتفاقاتی که افتاده پی ببرین. شاید انگیزه های افراد دیگه براتون روشن شه، ولی اونا بیشتر از اون چیزی که شما فکر می کنین مرموز و نامعلوم هستن. به جای اینکه تلاش کنین منبع الهام افراد دیگه رو بشناسین و وقت با ارزش تون رو تلف کنین، فقط چیزایی که جلوی چشم خود می ببینن رو قبول کنین. شما بعداً هم می تونید به این عملیات کارآگاهی خود بپردازید!!

بهمن: اگه امروز با افراد دیگه به مشکل برخورده اید، بهتره که خودتون رو از گروه کنار کشیده و به تنهایی کاری رو انجام بدین. این سخن به این معنا نیس که شما همیشه فرد تنهایی هستین؛ بلکه معنیش اینه که شاید امروز افراد دیگه بخوان کاری بکنن که زیاد مورد علاقه شما نباشه. از تعیین کردن مرزهایی واسه خود ترس نداشته باشین و اجازه بدین بقیه هم بفهمن که شما چه کارایی رو دوست دارین انجام بدین.

اسفند: درگیری داشتن با همکاران و یا بحث و جنگ کردن با رئیستان از نظر شما حتماً کار پسندیده ای نیس. با اینحال اگه یه نفر تلاش کنه جلوی پاتون سنگ انداخته و مانع رسیدن به اهدافتون شه شما باید از اعتقادات خود دفاع کرده و در برابرش وایسید. هم اینکه بهتره دلیل لجبازی و مقاومت این افراد رو بفهمین. روش عاقلانه ای که باید در پیش بگیرین اینه که با آرامش و به آهستگی کاراتون رو بکنین، پس اونا دیگه کمتر از شما می ترسند!

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*