فال روزانه : فال امروز ۲۵ اردیبهشت

فال روزانه ۲۵ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما قدرت خود باوری و اعتماد به نفس تون در این روزای گذشته خیلی کم شده، شاید به دلیل صحبت های دوستان تون باشه یا شاید هم به دلیل اتفاقات ناگواری باشه که براتون پیش ﺁمدهه و باعث شده که شما اعتماد به نفس تون رو از دست بدین. شما تازگیا دوست دارین به قلب تون گوش بدید تا این که با عقل تون رفتار کنین چون عقل تون بعضی وقتا پیشنهادهایی رو به شما می دهد که تمایلی به انجام ﺁنها ندارین. راه خود رو تو یه خط ادامه ندین، تلاش کنین تغییر و تحولی در زندگی تون به وجود ﺁورید، چون زندگی تون دچار یکنواختی شده.

اردیبهشت: شما در این روزا احساس می کنین فاصله ای بین شما و کسی که اون رو دوست دارین  افتاده به خاطر همین بسیار ناراحت هستین اما ناراحت و نگران نباشین چون دلیل این فاصله ای که بین شما دو نفر رخ داده به زودی مشخص می شه، بهتره در این روزا تصمیمات مهم و خطیر رو نگیرید، چون شما دارای قدرت فکری مناسبی نیستین و ممکنه به خاطر راهی که انتخاب می کنین به بیراه س برید. راه زندگی شما کمی باریک شده و باید خیلی با احتیاط از پرتگاه ها و درهای زندگی عبور کنین.

خرداد: شما بسیار از این که از بقیه نقد کنین و ﺁنها رو مورد موشکافی بذارین خوشحال می شید، اما لازمه بدونین این کار باعث می شه تا شما وجهه مثبت خود رو از دست بدید. با دیدی مثبت  به همه چیز نگاه می کنین و در دنیایی که خودتون واسه خودتون ساخته اید به سر می برید بهتره از این دنیا خارج شده و آدمایی رو که در دور و بر شما هستن یا وقایعی رو که رخ می بدید ببینین.

تیر: وقایع منفی که در گذشته براتون رخ داده، اثر منفی روی شما گذاشته و شما بعد از این همه مدت نتونسته اید این اتفاقات رو از یاد ببرین. شما در کشاکش زندگی واقع شده بودین اما بهتره راه خود رو در این دعوا و جنگ  پیدا کنین، چون اگه راه تون رو پیدا نکنین دچار نا امیدی می شید. به صحبت هایی که می شنوید و یا خواسته هایی که بقیه از شما دارن سریع جواب مثبت ندین.

مرداد: شما باید کارا و فعالیت های تازه ای رو ﺁغاز کنین، فرصت ها و اتفاقات تازه ای براتون پیش می ﺁید که چشم شما رو بیشتر به روی دنیا باز می کنه. مراقب باشین چون نرمش زیادتر از اندازه تو کاراتون به ضرر شما می شه. هر پیش ﺁمد یا اتفاقی براتون رخ می دهد نباید راه شما رو عوض کنه، در زندگی تون پیگیر باشین. اینقدر به مسائل با دیدی منفی نگاه نکنین، چون باعث می شه که به سلامتی شما ﺁسیب برسه. واقع بین باشین تا موفق شید.

شهریور: شما زمان خود رو به پوچی می گذرونین، بهتره کارایی انجام بدین که واسه شما به درد بخور باشه نه این که از توانایی هاتون استفاده نکنین و همه استعدادهای شما کشف نشده بمونه. قضاوت های نادرستی رو در مورد افراد انجام می بدید، مهم تر از ﺁن همه این کارا رو در زندگی تون اجرا می کنین به خاطر همین باعث شده که زندگی شما در گذشته گره های بسیاری داشته باشه. بهتره تا قدرت و توان کار کردن رو دارین از همین امروز شروع به کار کردن کنین تا ذخیره و اندوخته ای واسه ﺁینده خود داشته باشین.

مهر: شما در این روزا زیادتر از اندازه به یه تعطیلات یا استراحت کوتاه احتیاج دارین. چون زیادتر از اندازه واسه ﺁینده خود تلاش کرده اید و به خاطر همین حالا خسته شده اید و دیگه توانی واسه ادامه راه ندارین. شما به خیالات خود زیادتر از اندازه پر و بال می بدید، رویا واسه شما لازمه اما در نه در این حد که باعث سقوط شما شه. حالا زمان ﺁن شده که شما یه پرش واسه ﺁینده داشته باشین.

ﺁبان: شما خیلی راحت نمی تونید هیجانات و صحبت های خود رو کنترل کنین، شاید به نظرتون این صحبت ها کوچیک باشه و ناچیز به نظر برسه اما باید به صحبت های خود دقت کنین چون ممکنه از همین صحبت هاتون بر علیه شما استفاده شه. شما زیادی بی احتیاط هستین و تو کاراتون با بی دقتی کامل عمل می کنین اما باید حواستون باشه.

ﺁذر: شما در بهترین موقعیت قرار دارین، بهتره از این فرصت خود استفاده کنین، و تا جایی که می تونید از زمین بالاترین درجه بگیرین. شما زیادتر از اندازه مثبت بین هستین نباید در زندگی تا این حد مثبت بین باشین چون حوادث و اتفاقات بد زیادی براتون رخ می دهد، چون شما همه چیز رو با دیدی خوب می نگرید. به مسائلی که اهمیتی ندارن زیادی فکر می کنین بهتره تا این حد فکر و خیال نداشته باشین. اجازه بدید دور و بری ها تون هم تو کاراتون به شما کمک کنن چون زندگی تون ساده تر می شه.

دی: با اتفاقاتی که براتون پیش می ﺁید زیادی جدی و سخت بر خورد می کنین چون خیلی از این اتفاقات ساده و معمولی هستن، نیازمند این همه تحقیق رو ندارن، با این کارای اضافی فقط خودتون رو خسته می کنین. اجازه بدید به شما خوش بگذره و به وقایعی که پیش می ﺁید لبخند بزنین. شما خطر های بزرگی رو در زندگی تون انجام می بدید.

بهمن: احساس می کنین با زندگی که الان دارین کمی بیگانه شده اید و نمی دونین چه نقشی رو در زندگی حاضر دارین. به خاطر همین دچار پریشونی و گیجی شده اید، پیشنهاد می شه اول و در اول خود رو پیدا کنین و بعد قدم در کارای جور واجور بذارین. اتفاقات تازه ای در زندگی شما رخ می دهد، که باعث می شه دید تازه ای پیدا کنین و انرژی فوق العاده زیادی رو از این اتفاق به دست بیارین.

اسفند: شما با دیدی کلی به زندگی می نگرید به خاطر همین خیلی از پیشامدهایی که رخ می دهد رو نمی ببینن یا این که با بی تفاوتی از کنار ﺁنها رد می شید. شما درک صحیحی از مسائل زندگی دارین و بیشتر اوقات حدس هایی که در مورد جریانات زندگی می زنید درست هستن. همیشه منتظر شنیدن خبرهای بد نباشین. ذهن خود رو عادت بدید که با اراده کردن های منطقی پیش بره.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *