فال روزانه : فال امروز ۲۵ تیر

فال روزانه ۲۵ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز در حالی که عطارد سیاره بخت شما تشویقتان می کنه که تفکراتتون رو بگید، عملکردهای شما به روشنی نشون دهنده تفکرات شما هستن و با صدای بلندتری حرف دلتون رو ادا می کنین. شما می تونید به خودشناسی برسین، واسه اینکه تصیم ندارین خیلی زود در مورد چیزایی که به ذهتان می آیند صحبت کنین. حتی اگه از کارایی که می خواهید در آینده انجام بدین مطمئن نیستین، عقب نشینی نکنین و تلاش نکنین پیش آمدهایی که قبلاً اتفاق افتاده رو تغییر بدید.

اردیبهشت: امروز شما نسبت به حرفه های بقیه در محل کار زیادتر از اندازه حساس شده اید، ولی بهترین کار اینه که زیاد این جور مسائل رو جدی نگیرید. شما یه گفتگوی معمولی رو می شنوید و در ذهنتون اون رو به صورت یه عیب جویی تعبیر می کنین. به جای فکر کردن به اشتباهاتی که انجام داده اید و موشکافی کردن کارایی که باید در آینده انجام بدین، در لحظه حال زندگی کنین و فقط کارایی رو انجام بدین که بتونه به شما کمک کنه تا مشکلاتی که براتون پیش اومده رو حل کنه.

خرداد: روابط دوطرفه شما با یکی از دور وبریا تون تا موقعی که تبدیل به یه مشکل واقعی شه می تونه در طول روز گسترش پیدا کنه. با اینکه شما تلاش می کنین از این مشکلات دوری کنین، ولی شما وسوسه می شید که دست به عمل دوطرفه بزنین. اما باید بدونین که درگیری و دعوا کردن اصلاً واسه شما خوب نیس و بهتربن کار اینه که از هر بحث ای دوری کنین.

تیر: حتی اگه شما می دونین که احساسهایتان در مورد یه موضوع مهم چیجوری ان، ولی هیچ راهنمایی ندارین که بتونین احساساتتون رو تبدیل به دیدگاهی کرده که تا مدتها اثر گذار باشه. نگه داشتن نقطه نظرهایتان پیش خود شاید به این روند کمک کنه. اما دوباره اگه شما واسه چیزایی که می خواهید درخواست کمک نکنین، احتمال اینکه داشته های قبلی تون رو از دست بدین بیشتر می شه.

مرداد: مهم نیس که شما در میدون عشق چقدر موفق بوده اید و خوش درخشیده اید، مهم اینه که شما هنوز فکر می کنین باید احساسات شخصی تون رو مخفی کنین. البته این سخن به این معنی نیس که شما از گفتن احساساتتون به بقیه خجالت می کشید. شما فقط نمی دونین که در چه جاهایی نباید این کار رو بکنین. یادتون نره شما موقعی می تونید زیاد صحبت کیند که از اتفاقاتی که بعداً پیش میاد بدونین.

شهریور: در حالیکه عطارد به شما کمک می کنه که به چیزایی که می خواهید برسین زندگی شما روز به روز روشنتر می شه. ً خورشید و نپتون هم یه سری انتخابهای مشکل پیش روی شما قرار میدن. بهتره که همین الان اولین قدم رو وردارین، واسه اینکه اگه بخواین به همه اونا با هم بپردازید، هر چیز کوچیکی می تونه مشکل ساز شه.

مهر: توانایی های شما نسبت به اون چیزی که بقیه فکر می کنن بیشتره. شما وقتی در سخت ترین مراحل زندگی خود بودین این توانایی رو داشتین که فکر خود رو روی موضوع یا شخص خاصی متمرکز کنین. حالا هم شما دارین تلاش می کنین که راه درست خود رو پیدا کنین. اما تا موقعی که به طور کاملً مطمئن نشده اید که این راه درسته هیچ تصمیمی نگیرید.

آبان: شما از اینکه اونقدر منتظر یه اتفاق بودین که به نظر می رسد هیچ وقت هم اتفاق نیفتد خسته شده اید. و هنوزم تا موقعی که خودتون رو واسه وارد عمل شدن تحت فشار قرار ندین، نمی تونید بر این مشکل مسلط شید. حالا خوبیش اینه اگه شما بخواین می تونید بدون اینکه با مسائل غیرقابل حل مواجه بشوید وقت آزادی پیدا کنین تا در مورد آینده خود فکر کنین.

آذر: امروز اصلاً اهمیتی نداره که قصد و قصد شما خوبه، به خاطر اینکه مرزهایی که واسه خودتون تعیین کرده اید خیلی قابل تغییر هستن، و موقعیت سختی واسه شما پیش آمده. شما محدودیتهای خودتون رو می شناسید اما ممکنه که بازم از دست بقیه عصبانی شید. از جلو رفتن و اقدام کردن ترس نداشته باشین و به بقیه اجازه بدین که جایگاه شما رو بشناسن.

دی: تموم کردن کارای نیمه کاره قبلی تون شاید امروز بیشتر از هر چیز دیگری رضایت شما رو جلب کنه. اگه لازم بود یه لیست از کارای ناتمامتان جفت و جور کنین و اونا رابر پایه اولویت و درجه اهمیت طبقه بندی کنین. اول از کارایی شروع کنین که انجام دادنشون خیلی واجب و حیاتیه و بعد سراغ کارای دیگه برید. یادتون باشه که لازم نیس از نقشه خود جلو بیفتید، اول تصمیم بگیرین و بعد طبق اون پیش برید.

بهمن: امروز نباید پیرو امیال آنی خود باشین، واسه اینکه الان سریع عکس العمل نشون دادن به نظر نمی رسد که واسه شما مناسب ترین رفتار باشه. یادتون باشه که ادراکهای شما ضعیف تر شده ان، پس به جای اینکه با در نظر گرفتن احساساتتون تصمیم گیری کنین، به حقایق توجه کنین. قبل اینکه عملی انجام بدین که شما رو به دردسر بندازید، به اندازه کافی در مورد یافته های عملکردتون فکر کنین.

اسفند: سیاره بخت شما یعنی نپتون امروز در حالی که با خورشید و عطارد برخوردهای ناخوشایندی داره، کمی هم تحت فشار و استرس قرار داره. شما به خاطر حیرت زدگی ها و انتخابات عجیبی که پیش روتون قرار داره تعجب می کنن اید، اما نمی دونین که کدوم راه رو باید انتخاب کنین. حالا خوبیش اینه وقتی که دست از موشکافی کردن بر می دارین و شروع به فعالیت می کنین، شما خود به خود در راه درست قدم می ذارین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *