فال روزانه : فال امروز ۲ آذر

فال روزانه ۲ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال قهوهفال هفته

فروردین: اگه قبلاً شخصی با شما مخالفت می کرده، امروز در حالی که تغییراتی در برنامه ها به وجود می آورد، در آخر دیدگاه های شما رو درک می کنه. با اینحال فکر نکنین که دوستانتون رفتار خودسرانه شما رو تشویق می کنن. بلکه اونا آخر تلاش شون رو می کنن که شما رو همونطوری که هستین قبول کنن. اگه به بقیه فشار بیارید که از راحتی و آسایش خود صرف نظر کنن هیچ سودی عایدتان نمی شه.

اردیبهشت: شما امروز بین ایده های بلند پروازانه خود و تکالیف و مسئولیت های جدیدتون گیر افتاده اید. اگه کاراتون که روی هم تلنبار شده رو به امان خدا ول کنین، دیگه نمی تونید لذت ببرین. با غر زدن کاری از پیش نمی برید!! پس کار امروز رو به فردا نندازین؛ فقط تمرکز کرده و تا جایی که براتون امکان داره به کاراتون برسین.

خرداد: ذهن شما از الان واسه تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی می کنه، اما شما تا موقعی که نتونسته اید سوءتفاهمات رو واسه خود حل کنین، اصلا نمی تونید خوش بگذرونین! اگه به اونا توجه کنین این آزادی رو پیدا می کنین که امشب و فردا شب از بودن در کنار دوستانتون لذت ببرین! اما ندیده گرفتن وظایفتون هم در آینده براتون مشکلاتی به همراه داره.

تیر: شما امروز می خواهید با ایجاد کردن یه پوسته سخت دور خود رفتار یه فرد متولد برج سرطان رو نشون بدین. یکی از راه ها واسه انجام دادن این کار اینه که فقط با آدمایی که واقعا دوستشون دارین و کسائی که ازتون پشتیبانی کرده و از بودن با اونا احساس امنیت می کنین، وقتتون رو بگذرونین. اگه می تونید داخل خونه بمونین؛ با اینکه شاید مجبور شید واسه یه کار لازم از خونه بیرون برید، ولی امروز یه روز عالی واسه استراحت کردن و خوابی گرم و نرمه!

مرداد: شما می خواهید تموم روز کار کنین، اما این به معنی انجام دادن تموم کاراتون تو یه روز نیس. اگه شما با هدف ایجاد تعادل تو کاراتون برنامه ریزی کنین، به بهترین راه میتونین هم به کاراتون برسین و هم تفریح کنین. با تلاشی دوبرابر و کمی خلاقیت می تونید در روزای آینده به این هدفتون برسین. فقط در آخر وقتی که تصمیم به تفریح کردن گرفتید زیاده روی نکنین؛ میونه روی و میونه روی کلید رسیدن به موفقیته.

شهریور: شما معمولا در بحث اقتصاد و پول خرج کردن فردی منطقی هستین و تلاش می کنین در برابر وسوسه خریدن جنسی قشنگتر که بدون نیاز ندارین مقاومت کنین. اما امروز هستشثنا هستش؛ شما قادر نیستین در برابر خریدن شی ای که حس زیبایی شناسی تون رو تحریک می کنین مقاومت کنین! برخلاف همیشه امروز زیبایی یه شِی بیشتر از سودمندی اون واسه شما اهمیت داره. پس بهتره قبل اینکه تصمیم پایانی بگیرین چند روز صبر کنین.

مهر: برگشت ماه به نشونه شما شاید در سازمان دهی ذهنتون بهتون کمک نمی کنه. واقعا امروز یکی از روزهاییه که نمی تونید درخصوص مواردی که براتون استرس ایجاد می کنن تصمیم بگیرین. عجیب اینکه گزینه هایی که شما پیش روتون دارین تا چند روز آینده اهمیت خود رو از دست میدن، پس بهتره به جای اینکه یهویی مسیرتون رو عوض کنین به تصمیماتی که از قبل گرفته اید اکتفا کنین.

آبان: شما امروز از نظر احساسی در آرامش کامل به سر می برید! شاید قبلا به اندازه کافی نگران بوده اید و الان وقت اینه که ناراحتی هاتون رو از یاد ببرین. حتی اگه به طور کامل آماده نیستین که به راه خود ادامه بدین، ولی هنوزم بهترین کار اینه که نگرانی هاتون رو پیش خود نگه دارین. درهرصورت افراد دیگه نگاه بی فرقی به شما دارن و این موضوع می تونه توانایی های الهی شما رو بالاتر ببره.

آذر: امروز شاید اولین روزی باشه که ماه و خورشید مدت زمان طولانی تری همدیگه رو ملاقات می کنن. امروز روز نوسازیه، پس وقت رو بازنگری کارای مهم پیش روتون دارین اختصاص داده و واسه کارایی که واسه سال آنیده دوست دارین انجام بدین رویاپردازی کنین. اما همه اینا یه شبه حاصل نمی شه! این برنامه رو همیشه واسه خود تکرار و تمرین کنین تا به صورت یه برنامه منظم روزانه دربیاد.

دی: شما حتی روزهایی که روز کاری نیس، مثل روز جمعه، نگران فعالیت های حرفه ای خود هستین و به نقش خود در جامعه فکر می کنین. افراد دیگه هم از شما توقع دارن اونا رو هدایت کنین، اما حتما نمی خواهند شما زمام تموم کارها رو به دست بگیرین. بلکه اونا فقط نیاز دارن شما به حرف هاشون گوش داده و درباره حرف هاشون فکر کنین. به جای اینکه واسه خود قلمروی رو در نظر بگیرین و به افراد دیگه بگید که چه کاری بکنن، اگه عضوی از گروه شون بشوید می تونید رهبر موثرتری باشین.

بهمن: روزهایی که خورشید در دور و بر یازدهمین خونه تون یعنی خونه آینده حرکت می کنه، معمولاً واسه شما روزی فوق العاده به حساب میاد. شما در حالیکه دنبال ماجراجویی می روید می خواهید بدونین در آینده چه اتفاقی می افتد. اما اونقدر در آینده زندگی نکنین که چیزی که الان دور و برتون اتفاق می افتد رو از یاد ببرین. وقتی رو با خونواده و دوستان گذروندن تنها راهیه که می تونه ذهن شما رو دوباره در لحظه حال متمرکز کنه.

اسفند: اگه امروز یه اتفاق محدودیت هاتون رو به یادتون آورد، تسلیم نشده و به خودتون شک نکنین. در هر صورت ترس های قدیمی شما حتما هیچ ارتباطی با موقعیت اخیرتون ندارن. ولی عصبانیت و نگرانی خود رو مخفی نکنین، وگرنه شدت اون بیشتر می شه. یکی از دوستان صمیمی و یا یکی از همکاران رو پیدا کرده و بدون اینکه ازش خجالت بکشین با اون دردل کرده و از نگرانی هاتون حرف بزنین. این صحبت ها باعث می شه نگاه های منفی تون قبل اینکه در آینده براتون دردساز شن، از بین برن.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *