فال روزانه : فال امروز ۲ اردیبهشت

فال روزانه ۲ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما در این روزای گذشته شکایت های و صداهای زیادی رو از دور و بری ها تون شنیده اید، که باعث ناراحتی شما شده. اما شما به شخصی نیازمندید که به صحبت های شما گوش دهد، شما رو درک کنه و وضعیتی رو که در اون قرار گرفته اید رو درک کنه. شما این موضوع رو می تونید با شخصی که احساس صمیمت بیشتری با اون دارین در میان بذارین تا شما رو در این راه کمک دهد. موسیقیای آروم و موزیک هایی که دوست دارین می تونه تا حد زیادی باعث آرامش روحی شما شه تا شکایت و  سخن های بقیه رو از یاد ببرین.

اردیبهشت: اگه کسی به شما فرمانی دهد باعث ناراحتی شما می شه و خیلی سریع به دفاع از خود بر می خیزید اما بهتره این حالت عصبانیت و بر پریشونی تون رو کنار بذارین تا بتونین دید بهتری نسبت به  مسائل مختلفی که واسه تون پیش میاد داشته باشین. اگه شخصی به شما فرمانی دهد و شما اون رو اجرا کنین اصلا بدین معنا نمی باشه که شما ترسو و بزدل هستین این تفکر غلط رو به دور بندازید. شما به حدی از این ناراحت می شید که با ادامه این کار ممکنه آسیب های جدی رو به خود وارد کنین.

خرداد:  شما در این روزا دارای توانایی و قدرت داخلی بسیاری هستین، این موجب شده تا  اعتماد به نفس شما قبل از پیش تقویت شه تا  افکار و نطرات بقیه درباره شما عوض شه، سمت و طرف جدیدی رو به خود بگیره. این مطلب که شما خود رو باور دارین مانند یه سکو عمل می کنه و شما رو به بالاترین نقطه پرتاب می کنه. فقط باید در رفتار خود حواستون باشه تا بتونین از این سکوی پرتاب به راه عالی استفاده کنین.

تیر:  شما در این روزا باید طرف احتیاط رو رعایت بفرمایید تا به بیراه س نرید. شما واسه این که به مقام های و درجه های بالا برسین لیاقت لازم رو دارین فقط باید احتیاط کنین تا رویدادها و وقایعی که در آینده رخ میدن شما رو غافل گیر نکنه. به صحبت های بقیه هم گوش ندین چون در آخر کسی که باید تصمیمم پایانی رو بگیره خود شمائید نه افراد دیگه، پس بهتر تموم تمرکز تون رو روی مسئله گفته شده جمع کنین.

مرداد: شما در این روزا اعتمادهای نابه جا و نادرستی رو به افراد متفاوت می کنین. بهتره این کارتون رو ترک کنین چون وگرنه  شکست بزرگی در تقدیر شما به چشم می خورد. شما زیادتر از اندازه به آدمایی که بر سر راه تون قرار می گیرند خوش بین هستین اما در قرن ۲۱ بهتره روش هدف دار خود رو تغییر بدید چون دیگه افراد ساده دل نیستن.

شهریور: در این روزا تموم افکار شما سمت و سویی منفی به خود گرفته، به تموم وقایع، صحبت هایی که می شنوید، رفتارهایی که می ببینن با دیدی منفی نگاه می کنین و تصمیم می گیرید. به خاطر همین خیلی از موقعیت های خوب و حتی عالی رو که در این روزا می تونسته براتون به وقوع ملحق شه با بد بینی تون اونا رو از بین برده اید. هیجانات، نیروهای منفی داخلی تون رو کنترل کنین تا بیشتر از این به شما آسیب نرسانده ان. تلاش کنین آرامش داخلی تون رو حفط کنین و بعد تصمیم بگیرین.

مهر: شما معمولا دوست دارین اولین نفری باشین که کاری رو شروع می کنین یا این که کاری رو پیشنهاد می بدید به خاطر همین دارای ذهنی خلاق، پویا هستین. بدیش اینه، نظرات بقیه با نظرهای شما مغایرت های داره که گاه شما رو دچار سرخوردگی و نا امیدی می کنین، اما نا امید نباشین چون در  روزه های آینده  همه نگاه های به طرف شما بر خواهد گشت، بقیه ارزش وجودی  شما رو بیشتر درک می کنن و به این موضوع پی می برند. شما مانند همیشه راه خود رو طی کنین.

آبان: شما دارای انرژی فوق العاده مثبتی هستین اما از  اون استفاده نمی کنین، این انرژی در درون شما به حالت سکون و غیر فعال موجود می باشه بهتره هر چی زود تر نیروهای مثبت تون رو از خواب بیدار کنین تا شما رو در راه زندگی و گذروندن قله های خوشبختی کمک بدن. به صداهایی که از درونتون می اید گوش بدید تا شما رو در راه درست بذارن.

آذر: شما در این روزا انتظارات زیاد یا بیشتر از حدی رو، از بقیه واسه خودتون طلب می کنین. این موضوع باعث شده که شما صبر، ایستادگی تون رو در برابر مشکلات از دست بدین. باید این موضوع رو بخاطر داشته باشین که هر شخصی به تنهایی مسئول زندگی خود و خونواده اش می باشه، بقیه هیچ گونه تعهدی در قبال شما ندارن. پس  به جای ناامیدی و نا امیدی خودتون زندگی تون رو بسازین.

دی: شما خیلی راحت می تونید زندگی تون رو اداره کنین و در این راه به کمک کسی احتیاجی ندارین. چون بصیرت و بینش فوق العاده قوی نسبت به آینده  دارین. به طور جداگونه و تنها هر وقتی که اراده کنین می تونید این کار رو انجام بدین. رفتارای و گفته های شما به طور کامل حساب شده می باشه. اما یه موضوع رو بخاطر داشته اید، آدم موجودی اجتماعیه، در کنار افراد دیگه در جامعه س که می تونه خود رو پیدا کنه و به اهداف والایی که داره برسه پس نقش افراد رو در زندگی تون از یاد نبرین.

بهمن:شما از درون دارای افکار مثبتی هستین اما در ظاهر خود رو با افکار منفی نشون می بدید، بهتره درون و بیرون خود رو به یه شکل نشون بدید نه این که درون و بیرون وجودیتان حرف های متفاوتی واسه گفتن داشته باشن چون در این صورت دارای دو شخصیت جور واجور می شید، افراد دیگه به خاطر این صفت از شما دوری خواهند گزید. بهتره واقعیت رو قبول کنین شما فردی مهربون و  دارای افکار مثبت هستین، پس واقعیت وجودیتان رو همونجوریکه هست نشون بدید نه متفاوت.

اسفند: شما به دنبال یه راه حل جدید واسه تغییر زندگی تون هستین. این مطلب که شما می خواهید روش هدف دار زندگی تون رو عوض کنین فوق العاده نطر مثبتیه اما بهتره کمی با برنامه ریزی و دقت بیشتری پیش برید تا در آینده از اینکه برنامه و روش زندگی تون رو عوض کرده اید ناراحت نباشین. در راه تغییر اصلا ترس رو به خود راه ندین فقط اول با فکر و برنامه زمان بندی شده به پیش برید تا طعم شیرین موفقیت رو تجربه کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *