فال روزانه : فال امروز ۲ بهمن

فال روزانه ۲ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما یه پروژه رو فقط به خاطر اینکه ببینین از عهده اش بر می آیید یا نه شروع کردین، پس باید قبل اینکه واسه اجرای پروژه دیگری اراده کردن کنین یه مدت صبر کنین. به جای اینکه به خاطر حوادث آینده که هنوز اتفاق نیفتاده خودتون رو نگران کنین، از وقتتون استفاده کرده و واسه کارای آینده خود زیربنای بهتری رو پی ریزی کنین. شاید در ظاهر پیشرفته های شما به نظر نیاد؛ ولی تلاشهای شما تا چند هفته آینده به ثمر خواهند نشست.

اردیبهشت: شما امروز بر سر دوراهی قرار می گیرید. شما می دونین که سریع عکس العمل نشون دادن کار عاقلانه ایه و از طرف دیگه می خواهید قبل اینکه برنامه هاتون وارد مراحل بعدی بشن یه مدت صبر کنین. اما بر خلاف اینکه شما نسبت به پیروزی خود مطمئن نیستین، ونوس یعنی سیاره بخت شما نوری سبز رنگ دریافت می کنه. حتی اگه وسوسه شدین که دلتون رو به دریا بزنین، باید بدونین صبر و صبر پیشه کردن کلید موفقیتتانه.

خرداد: امروز شما در حالیکه شما با آرامش در حال کار کردن هستین، اتفاق غیر منتظره ای رخ می دهد و مثل یه مانع و سد جلوی راهتون رو می گیرد. اما دلیل این که شما به مقصد و هدف خود نمی رسید فقط این نیس که خیلی آهسته کار می کنین. خیلی وقتها اگه وقت گذاشته و کاری رو درست انجام بدین خیلی موثرتر از اینه که بعدا بخواین همون کار رو دوباره انجام بدین.

تیر: شما امروز اصلا نمی خواهید با کسی جرو بحث کنین، اما اگه یه نفر بخواد براتون اراده کردن کنه، باید کمی محکم تر و قاطعانه تر برخورد کرده و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشین. شما در مورد کارای خود می تونید به نتیجه گیری و فرجام درست و منطقی برسین و اگه این اراده کردن رو به افراد دیگه واگذار کنین مطمئنا این کار در آینده تلاشهایتان رو ضایع می کنه. پس بزرگ فکر کنین؛ این نوع نگاه الان عالی و باشکوهه. اگه مجبور شدید واسه دور نگه داشتن بقیه از زندگی شخصی تون مرزها و حد و حدودی واسه خود بسازین، این کار رو با مهربانی و ملایمت انجام بدین.

مرداد: امروز شما قادر هستین نقش موثر خود رو حفظ کرده و کارای سازنده ای که دیروز شروع کرده بودین رو ادامه بدید،  اما اگه بخواین بیشتر از اندازه مسئولیت قبول کنین و یا اگه بخواین به امیال خود میدون بدید، حتما باید به استعدادها و توانایی های خود توجه کنین. امروز فکر کردن در مورد یه موضوع قبل اینکه اون رو با صدای بلند به زبون بیارین چیزی حیاتیه. صبوری کار راحتی نیس، اما اگه کمی آروم تر نباشین، واقعه ای غیر منتظره شما رو در نیمه راه متوقف می کنه.

شهریور: در حالیکه قدرت شما در صبر کردن تا موقع رسیدن به وقت مناسب مورد آزمایش قرار  می گیرد،  شاید مجبور شید که با مسائل و کارای مشابه دیگری روبرو شید. حالا خوبیش اینه حالا طبیعت واقعی تون شما رو به انحراف نخواد کشونید، پس پیروی کردن از غریزه هاتون نباید واسه شما چیزی ترس انگیز باشه. اما از وعده ها و فرصتهای بزرگ بدون ضرر و زیان هم دوری کنین. بهتره به جای اینکه فکر کنین همه چیز کامله، مسائل نهانی و پشت پرده رو هم تجربه کنین (یا دست کم بفهمین چه چیزایی از شما مخفی شده ان). بررسی واقعیتها در امروز شما رو از سرخوردگی های فردا نجات می دهد.

مهر: امروز مسائل غیر قابل پیش بینی دیوونه تون می کنن!! چراکه شما می دونین موضوعی حیرت در شرف وقوعه ولی نمی دونین که اون چیه! پس آماده شدن واسه اینجور رویدادی چیزی غیر ممکنه. بهترین روش هدف دار واسه شما اینه که در لحظه حال حضور داشته و آگاه و حواس جمع باشین. حالا واسه شما هیچی مهم تر از توجه کردن به چیزی که اتفاق می افتد نیس.

آبان: شما از کارای سخت متنفر نیستین و واقعا منتظر فرصتی هستین که کارایی که توانایی انجامش رو دارین مشخص کنین. حالا خوبیش اینه شما خرگوشهایی دارین که از آستینهایتان بیرون می بیارید و می تونید با کارای جادویی تون بقیه رو حیرت زده کنین!! شما می تونید بالاتر از انتظارات و خواسته های افراد دیگه سازندگی خود رو حفظ کنین. نگران این نباشین که جواب کارای خوبتون رو همین امروز ببینین؛ واسه دیدن نتیجه کارتون باید یه مدت صبر کنین.

آذر: شما امروز وارد مرحله جدیدی شدین و عجیب اینکه با این شرایط احساس آشنایی می کنین. باوجود اینکه شما قبلا در اینجور جایگاهی نبوده اید، ولی مثل اینکه در رویاهایتون قبلا اینجور موقعیتی رو دیده بودین. باهمه این احوال ممکنه برنامه های جدید شما به ثمر نرسه. اگه قرار ملاقات مهمی رو از دست دادین ناراحت نشید؛ به همین زودی می تونید دوباره واسه این جلسه برنامه ریزی کنین.

دی: شما شاید شغل موقتی داشته باشین که رو به پایانه و یا شاید رویایی رو شده که به مانع برخورد می کنه. این اتفاق مثل این می موند که شما تو یه بزرگ راه رانندگی کنین و به یه منطقه مسکونی برسین و مجبور شید سرعتتان رو کم کنین. اما دلسرد نشید؛ حتی اگه به سرعتی که دلتون می خواهد حرکت نکنین ولی به موفقیت می رسین. پس در راه خود باقی بمونین، شما زودتر از چیزی که فکرش رو بکنین به هدفتون می رسین.

بهمن: اگه امروز با افراد دیگه به مشکل برخورده اید، بهتره که خودتون رو از گروه کنار کشیده و به تنهایی کاری رو انجام بدین. این سخن به این معنا نیس که شما همیشه فرد تنهایی هستین؛ بلکه معنیش اینه که شاید امروز افراد دیگه بخوان کاری بکنن که زیاد مورد علاقه شما نباشه. از تعیین کردن مرزهایی واسه خود ترس نداشته باشین و اجازه بدین بقیه هم بفهمن که شما چه کارایی رو دوست دارین انجام بدین.

اسفند: درگیری داشتن با همکاران و یا بحث و جنگ کردن با رئیستان از نظر شما حتماً کار پسندیده ای نیس. با اینحال اگه یه نفر تلاش کنه جلوی پاتون سنگ انداخته و مانع رسیدن به اهدافتون شه شما باید از اعتقادات خود دفاع کرده و در برابرش وایسید. هم اینکه بهتره دلیل لجبازی و مقاومت این افراد رو بفهمین. روش عاقلانه ای که باید در پیش بگیرین اینه که با آرامش و به آهستگی کاراتون رو بکنین، پس اونا دیگه کمتر از شما می ترسند!

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *