فال روزانه : فال امروز ۲ تیر

فال روزانه ۲ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: برنامه های شما مثل فکرتون پرمشغله هستن، اما خصوصیات شما به گونه ایه که از مدیریت وقتی نادرست بیشتر از کنسل شدن قرار ملاقاتها ناراحت می شید. شما حالا فراموشکار شده اید؛ البته فقط دست و بالتون تنگ تر شده. با اینکه شما می تونید پتانسیل های زیادی که در اطرافتانه رو ببینین، اما نمی تونید از اونا بهره بگیرین. به وظایفی که نیاز به نظر نمی رسند نپردازید؛ امروز کمی وقت آزاد داشتن یه موضوع خیلی طبیعی به نظر می رسد.

اردیبهشت: واقع بینی واسه شما از اهیمت خاصی برخورداره، واسه اینکه شما قبل اینکه روی موضوعی کار کنین دوست دارین اون چیز براتون قابل لمس شده باشه. با اینحال امروز این موضوع می تونه مشکل ساز باشه، واسه اینکه هیچی تا وقتی که ظاهر نشده کامل نیس. در حالیکه این موضوع به طور در حال افزایش ای شما رو ناراحت می کنه، احتمال داره که تا آخر روز شدیدتر هم بشه. بهترین کار اینه که به جای عقب انداختن زمان تصمیم گیری هرچه زودتر تصمیم خود رو بگیرین.

خرداد: شما امروز ایده ای حیرت آور به همراه برنامه کاری بزرگی واسه اجرا کردن اون دارین. اما همین که شروع به کار کنین، می تونید بفهمین که واسه به حقیقت پیوستن رویایتان نیاز به یه روش هدف دار متفاوت دارین. متأسفانه ممکنه شما تا وقتی که انرژی خیلی زیادی رو واسه این ایده خود تلف کرده اید اشتباه خود رو قبول نکنین. حالا انعطاف پذیری می تونه واسه شما حکم اسلحه ای نهانی رو داشته باشه.

تیر: حتی اگه شما اطمینان خیلی زیادی به خودتون داشته باشین، خیلی سخته که حدس بزنین بقیه چه واکنشی نسبت به کار شما دارن. ممکنه که شما آمادگی انجام دادن عملکردی احساسی روی موضوعی که در حال پیشرفته داشته باشین. حالا که شما شروع به فعالیت کرده اید، با وجود اینکه تونسته اید تا حدی که دوست داشتین مؤثر واقع شید، ولی نمی تونین در مورد اون صحبت کنین. اگه بقیه نمی خواهند از شما پشتیبانی کنن نگران نشید، یکم طول می کشد تا بتونین اثرات کارایی رو که انجام داده اید رو ببینین.

مرداد: طبیعتاً شما دوست دارین که افراد دیگه خلاقیت و توانایی شما در بیان کردن مقصودتان رو تشویق کنن، اما اونا به طور کاملً شما رو تأیید نمی کنن. هیچ وقت سراغ جمله هایی مثل “من باید داشته باشم…: یا “ای کاش که من…” نرید. این سخنان باعث می شن که شما ایمان خود رو از دست داده و یا اینکه حسرت بخورین. بهترین کاری که می تونید بکنین اینه که به خودتون امیدواری داده و بعد شروع به کار کنین.

شهریور: شما آخر هفته رو با آرامش سپری کردین. با وجود اینکه بعداً در طول روز کمی دچار اختلاف میشین، ولی میتونین بین چیزایی که دارین و چیزایی که می خواین داشته باشین تعادل بسازین. حتی اگه شما از چیزایی که دارین راضی هستین، الان نباید از کار کردن بیشتر ترس داشته باشین. درحالی که تلاش دوبرابر باعث می شه شما زودتر به نتیجه برسین.

مهر: امروز اتفاقات جدیدی افتاده و اراده کردن درست براتون مشکل شده. شما همون طوری که قبلاً توقع داشتین، تعطیلات آخر هفته هفته خوب و آرومی داشتین. اما الان دست ندارین وظایفی که به شما محول شده رو انجام بدین. شما وقتی به فکر خوشحال کردن بقیه می افتین، که اونا به خاطر از منافع خود گذشته و شما رو خوشحال کرده باشن.

آبان: ممکنه شما متوجه این نشید که با مانع و مخالفت روبرو شدین، اما وقتی در نیمه راه با فردی پر طاقت و سمج بر خوردید واقعاً این حس به شما دست میده. به جای اینکه بقیه رو راضی کنین که عملکردشون اشتباه بوده، تلاش کنین که این مشکل رو با روشی درست حل کنین. باید تا موقعی که توانایی پیدا کنین یه موضوع رو از جنبه های جور واجور بررسی کنین، رویش کار کنین، حتی اگه نتونستید با روش خود عمل کنین دست کم با آدمایی که دچار مشکل شدن یبشتر همدردی می کنین.

آذر: اگه شما در طول روز آزادانه به خیال پردازی کردن در محیطی آروم بپردازید، ممکنه بعداً کمی احساس نگرانی داشته باشین. با اینحال زیر ساخت مسئولیتها و قرارهایتان باعث می شه که شما احساس جدیت بکنین، واسه اینکه شما نمی خواید که انرژی تون رو با فکر کردن در مورد کارایی که باید در آینده انجام بدین تلف کنین. با مسائل روشن و ناچارا مقابله نکنین. فقط طبق یه برنامه از پیش مشخص شده به جلو برید و تا جایی که می تونین از زندگی لذت ببرین.

دی: امروز که ماه به سمت سیاره بخت شما یعنی ونوس مایل شده واسه شمام فوایدی داره. ولی نباید تلاش کنین که همه کارا رو در مدت زمان کوتاهی کلکشو بکنین. شما کارای زیادی واسه انجام دادن دارین و عوضش بهتره که اول به آرومی کاراتون رو شروع کنین و انرژی تون رو واسه آخر کار ذخیره کنین. شما در آخر روز وظایفتون رو به طور کامل تموم می کنین و احساس بهتری دارید.

بهمن: ممکنه که شما در طول روز بدون دلیل خاصی احساس اضطراب و نگرانی داشته باشین. مطمئن باشین که احساسات خود رو با منطق و برهان تفسیر کردین، اما پیدا کردن دلیل منفی بافی خود اهمیت بیشتری داره. درست عمل کردن از خوشحال بودن مهم تره، اما قدرت و توانایی ای که باعث می شه روزتون تبدیل به روزی پر از انرژیای مثبت بشه به واسطه خود شما بدست میاد.

اسفند: شما امروز کارای خسته کننده ای واسه انجام دادن که نمی تونین از زیر بار اونا شونِه خالی کنین. پس باید به زودی کاراتون رو شروع کرده و تا جایی که امکان داره اونا رو زود کلکشو بکنین. به جای اینکه با نقشه کشیدن واسه فرار کردن از زیر بار وظایفتون عصبانیت کس دیگه ای رو تحریک کنین، از قوه تخیل خود استفاده کنین تا راهی رو پیدا کنین که به واسطه اون بتونین به هدفهایتان برسین. در این صورت وقتی که تحت فشار قرار گرفتید میتونین از موقعیت جدیدی که در پیش گرفتین بیشتر لذت ببرین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *