فال روزانه : فال امروز ۲ شهریور

فال روزانه : فال امروز ۲ شهریور

فال امروز ۲ شهریور – ۲۳ aug

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

فال های پیشنهادی امروز آلامتو : فال ماه تولدفال هفته

فروردین: امروز شما بین بحث کردن می تونید با پیش کشیدن و نشون دادن حقایق کاری کنین که مخالفان شما راه خود رو بگیرن و به خونه شون برن!! اما شاید ندونین که کی باید دست از این کار وردارین. حتی اگه مدت زمان زیادی نباشه که شما شریکی دارین که با اون به بحث و مناظره می پردازید، به واسطه هوش و ذکاوت خود می تونید بحث رو هدایت کنین. اگه از این بحث و گفتگو چیزی عایدتان بشه که خیلی عالیه!! ولی اگه این جوری نباشه بهتره که به این گفتگو پایان داده و دنبال کار خود برید.

اردیبهشت:  زمان منطقی فکر کردن دیگه تموم شده. همین الان تموم وظایف خود رو از یاد ببرین و کار خیلی جالبی بکنین که تا حالا انجام نداده بودین. هرکاری که باشه فرقی نمی کنه مثل بازی اسکیت، رقصیدن و یا غذا خوردن تو یه رستوران جدید، فقط از خونه بیرون رفته و این کار رو بکنین. امروز قانون واسه شما اینه: اگه کاری که می خواهید انجام بدین به کسی آسیب نمی زند و شما رو هم خوشحال می کنه پس حتماً اون کار رو بکنین.

خرداد: امروز شما بر سر دو راهی قرار می گیرید. از یه طرف شما می خواهید کار خاصی انجام بدین؛ شما کارای عقب افتاده زیادی واسه انجام دادن دارین و شور و هیجان شما می تونه تبدیل به عصبانیت شدید بشه. از طرف دیگه اگه کمی تلاش کنین محیط امن و آرومی واسه خود درست کنین، عجیب اینکه احساس می کنین بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتاده اید. اما الان نباید نگران این باشین که چه راهی رو انتخاب کنین؛ فقط ببینین که طالع شما چیه و سرنوشت شما رو به چه راهی هدایت می کنه.

تیر: عکس العمل استرس زای شما امروز قابل پیشگوییه. شرایط سختی به وجود اومده ولی با وارد شدن به اینترنت و با وجود یافته های جدیدی که در اینترنت هست می تونید این شریط رو بهتر کنین. اما حالا که شما کار دیگری انجام داده اید، ممکنه خیلی به مانع برخورد کنین. اما اگه دیدید که تموم فکر و ذکر شما مشغول شدن با سرگرمی های دیجیتالی شده، از اینترنت بیرون بیایید و کار دیگری انجام بدین.

مرداد: شما افکار با ارزشی تو ذهن خود دارین، اما واقعاً واسه تصمیمات گذشته خود هیچ دلیل و مناسبت خاصی ندارین. اما شما احساس می کنین در محدودیت های مالی خود کمی گیر افتاده اید، ولی تلاش نکنین که تموم حساب های خود رو خرج کنین. شما دنبال یه راه حل می گردید و می خواهید همین الان هم اون رو پیدا کنین. متأسفانه عجله به خرج دادن هیچ کمکی نمی کنه، به آرومی و با احتیاط حرکت کردن با اینکه زیاد باحال نیس، ولی مطمئن باشین که سازنده تره.

شهریور: یه دوست، شریک و یا همکار می تونه امروز حال و روز شما رو از این رو به اونو کنه، وقتی که اون اینجور کاری انجام می دهد، در چشمون شما فقط حماقت دیده می شه. اما نباید در مورد بقیه زود قضاوت کنین. امروز دور و بری ها شما می خواهند که آزاد باشن- و همین موضوع می تونه منتهی به اینجور رفتارای نابخردانه ای بشه. اما نباید تلاش کنین که رفتار مقتدرانه ای داشته باشین، واسه اینکه شایدً فقط حامی و پشتیبانتان رو از خود دور می کنین.

مهر: امروز سیاره بخت شما، یعنی ونوس، تحت گرما اورانوس واقع شده و شما دلباخته آدم ها، مکان ها و کارای عجیب و غیر عادی شده اید. حالا شما دوست ندارین کاری مثل کارای قبلی تون انجام بدین، پس می خواهید با فردی رابطه برقرار کنین که با تموم آدمایی که قبلاً تو زندگیتون بوده ان فرق داشته باشه و با این کار می خواهید شانس خود رو امتحان کنین. به حرف هایی که بقیه بهتون می زنند اصلاً گوش ندین؛ فقط به راه خود ادامه بدین و هر کاری که دلتون می خواهد انجام بدین!

آبان: امروز دوستان شما و همکارانتون خیلی پریشون تون کرده ان. پس شما ترجیح می بدید که واسه خود مرزهایی تعیین کرده و زیاد بهشون نزدیک نشید. اما این عکس العملتان تجربه جدیدی براتون به همراه داره که حس کنجکاویتان فوق العاده تحریک می شه و شما نمی تونید اون رو متوقف کنین. در آخر شما چه بخواین چه نخواهید مجبور می شید ایده های عجیب خود رو دنبال کنین!!

آذر: حتی اگه شما خودتون هم کارای انجام نشده ای داشته باشه، ولی امروز در خونه تون مشکلی پیش میاد که باید یه اون رسیدگی کنین. اتفاقی که اصلاً انتظارش رو نداشتید ممکنه تموم برنامه های شما رو تحت اثر خود بذاره. اما نگران برنامه ریزی های قبلی خود نباشین، چراکه با یه تلفن و یا سپردن به یه نفر مطمئن می تونید اونا راتغییر بدید. درعوض بدون اینکه پیش بینی کنین به کجا می روید، به دنبال نامعلوم ها برید. البته کمی احتیاط و نبود اعتماد هم چیز خوبیه.

دی: حالا که خورشید در نهمین خونه شما یعنی خونه حوادث و خطرات قرار گرفته، شما هم خیلی ماجراجو شده اید. ونوس و عطارد هم هر دو در نهمین خونه شما که به سفر رفتن هم رابطه داره قرار گرفته ان، پس شما می تونید خودتون رو واسه یه مسافرت آماده کنین. اما ممکنه در لحظه آخر مشکلی پیش بیاد که نقشه های شما رو بر باد بده. اگراین اتفاق افتاد تلاش نکنین که همه چیز رو با هم داشته باشین. وگرنه تموم انرژی و توان خود رو هدر میدید.

بهمن: بعضی وقتا شما زیاد دوست ندارین در جمع حاضر شید، واسه اینکه به جای جلب توجه کردن بیشتر به نتیجه کارتون اهمیت می بدید. با اینحال حالا کمی تغییر کرده اید. شما می خواهید کارای زیادی انجام بدین « واسه انجام دادن این کارا توانایی کافی هم دارین » اما شما به کیفیت کارتون زیاد اهمیت نمی بدید و می تونید در جلوی بقیه هم این کارا رو انجام بدین. قبل اینکه تصمیمی بگیرین در موردش خوب فکر کنین، واسه اینکه جلب توجه کردن و مورد توجه بقیه قرار گرفتن به طور کاملً شما رو راضی نمیکنه.

اسفند: اگه شما تازگی ها با کسی دوست شده اید، ممکنه امروز کمی با هم اختلاف پیدا کنین.   مشکلاتی که براتون به وجود اومده در حدیه که شما آرزو می کردین کاش جور دیگری رفتار کرده بودین و حالا نمی تونید درست تصمیم بگیرین که به رابطه خود ادامه بدین یا نه. البته در هر حال حاضر بهتره به جای صحبت کردن در مورد این موضوع تصمیمی عاقلانه بگیرین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*