فال روزانه : فال امروز ۲ مهر

فال روزانه ۲ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال های پیشنهادی امروز آلامتو : استخارهفال حافظ شیرازی

فروردین: امروز عاقلانه س که رفتار خود رو ملایم تر کنین، چون که نسبت به همیشه پرخاشگرتر شده اید. حالا که بهرام یعنی سیاره بخت شما عطارد رو گرم می کنه شاید شما نتونین تشخیص بدین که چقدر از نیروی خود رو باید صرف صحبت کردن بکنین. اگه شما بتونین با انعطاف بیشتری نظر خود رو بگید، موفق تر هستین.

اردیبهشت: شاید امروز نتونین خونسردی خود رو حفظ کنین، چراکه فکر می کنین به آخر خط رسیده اید. شما فکر می کنین که به اندازه کافی صبر کرده اید. به طور کاملً روشنه که شما می دونین واسه اینکه زندگیتون به تعادل قبلی خود برگرده چه کارایی لازمه انجام بدین، اما بقیه راه پیشرفتتون رو سد کرده ان. حتی اگه می خواهید بیشتر به خودتون سختی بدین، عاقلانه ترین راه اینه که چند روز دیگه هم صبر کنین.

خرداد: سیاره بخت شما یعنی بهرام تقریباً بی حرکت و ساکن شده، و واسه تغییری وارونه و برعکس که می تونه راه های ارتباطی درست در راه خودشون رو متوقف کنه آماده می شه. با وجود بهرام این وسط وقتی که انتخاب های شما مورد مخالفت بقیه واقع می شه، شما خیلی راحت عصبانی می شید. آشکارا مخالفت خود رو نگید. الان بهتره که از هرکشمکشی دوری کنین، واسه اینکه شایدً شما رو از اهدافتون دور خواهد کنه.

تیر: شاید شما امروز از برآورده های یافته های کارتون راضی نباشین، پس آخر کاری که از دستتون بر میاد رو انجام بدین تا امضا کردن یه قرارداد جدید رو به تاخیر بندازید. شما می تونید این کار رو “تأخیر به خاطر هدف”  بنامید. شما کارایی که باید زود انجام شن رو دوست ندارین، پس وقتی که بقیه شما رو تحت فشار قرار میدن، معمولاً عقب گرد می کنین. شما تا چند روز آینده انرژی خود رو باز می یابید و عقاید جدیدی واسه کارایی که می خواهید انجام بدین پیدا می کنین.

مرداد: شما امروز باور دارین که عالی و درست حرف زده اید، اما حرف هایی که الان می زنید ممکنه باعث فراری دادن بقیه شه. حتی شاید بعضی از جمله هاتون رو تموم نشده رها کنین، که این موضوع می تونه باعث عصبانی شدن بقیه شه. حذف کردن کارای اضافی و غیرلازم از برنامه روزانه خود می تونه تنش هایی که بین شما و بقیه هست رو کم کنه.

شهریور: امروز در حالیکه ماه در دور و بر سیاره بخت شما یعنی عطارد می شه، شما تو یه جنگ اعصاب سهیم شده اید. اهمیتی نداره که این رقابت چقدر سخته، واسه اینکه حالا هیچ برنده و بازنده ای وجود نداره. به جای یانکه واسه پیروزی تلاش کنین، با بقیه همکاری داشته باشین. با همکاری و تعاون همه می تونن برنده باشن.

مهر: حتی اگه شما خودتون هم ندونین که چه حرف هایی به بقیه زده اید، اونا امروز می خواهند راهنمایی وهدایت شما رو بردوش بگیرن. به جای اینکه واسه کامل بودن تلاش کنین، از دید یه فرد ناظر علاقمند صحبت کنین. دیدگاه های خاص شما شاید طیف وسیع تری از عقاید رو بهتون عطا کنه که حتی افراد دیگه هم نداشته باشن. وقتی که انتخاب شما انتخابی درست باشه، حتی بدون اینکه در موردش صحبت کنین اون رو خواهید شناخت.

آبان: مواظب حرف هایی که می زنید باشین!! واسه اینکه شما می تونید الهام بخش بقیه واسه فعالیت هاشون باشین. شاید شما نتونین خیلی راحت آدمایی که بهتون محق شده ان رو راضی کنین، چون که شما بیشتر اوقات سخت به نتیجه کاری که هنوز عینی و قابل لمس نیس فکر می کنین. تلاش کنین به عقب برگشته و به اطرافینتان اجازه نفس کشیدن و استراحت کردن بدین. در این صورت قبل اینکه مجبور به عقب نشینی شید تموم برنامه هاتون به موقع اجرا می شه.

آذر: امروز اهداف دراز مدت تون نسبت به همیشه براتون اهمیت بیشتری پیدا کرده ان، اما لزومی نداره که اونا حتماً واقعی باشن. این سخن در مورد یه برنامه یا کارای معمولی در لیست فعالیت های روزانه تون صدق نمی کنه. بلکه در مورد رویاهای خلاق و سازنده ایه که باعث می شن شما بالاتر از روزمرگی و مرزهای جهان واقعی حرکت کنین.

دی: شما امروز بیشتر از اینکه بتونین یه روش هدف دار پیشرو و برنده رو اجرا کنین می تونید خیلی راحت اون رو بوجود بیارین. اگه امکان داشت اون رو به فردی باتجربه عرضه کنین. یادتون باشه که درخواست کمک کردن نشونه ضعف نیس؛ فقط افراد باهوش می دانند که چه موقع باید توانایی ها، کارا و یافته های کار رو با همدیگه سهیم شد.

بهمن: با اینکه شما فرد آینده نگری هستین، اما ً نمی توایند از وقت های آزاد خود استفاده کرده و به مسافرت یا پیک خوب برید. شاید الان وقت این شده که بفهمین بقیه می تونن واسه یه مدت بدون شما و به نتهایی خودشون از پس کارا بربیایند. حتی اگه واسه این کار مجبور شید با یکی از همکارانتون بحثی جدی داشته باشین، بدونین که اگه فقط یه بار بهشون بگید که نیاز به استراحت دارین می تونید نظر موافق اونا رو جلب کنین.

اسفند: شما امروز وقتی وارد بحثی می شید که همیشه مثل طاعون ازش فراری بودین خودتون هم حیرت زده میشین. شاید شما دوست دارین بحثی درباره سیاست و یا درباره رابطه بین مذهب و حکومت رو شروع کنین. اگه بحث بالا گرفت، فقط به خاطر اینکه یه بار مورد بی توجهی قرار گرفتید عقب نشینی نکنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *