۱۰ اشتباه ساده در سئو

۱۰ اشتباه ساده در سئو

۱- انتخاب کلمه کلیدی های نادرست

افراد کلمه کلیدی ها رو انتخاب می کنن و تصور می کنن که توصیف کننده سایتشانه اما کاربران سطح متوسط این کلمات رو جستجو نمی کنن. واسه انتخاب کلمه کلیدی ها مناسب می تونید از وسیله Website Keyword Suggestion استفاده کنین.

۲- ندیده گرفتن تگ <title>

این تگ بهترین محل واسه قرارگرفتن کلیدواژه س چون نه فقط به بهینه سازی کمک می کنه، بلکه متن موجود در این تگ در یافته های جستجو به عنوان «عنوان صفحه» نشون داده می شه.

۳- سایت فلش بدون نسخه html

فایل های فلش ممکنه جذاب باشن، اما نه واسه موتورهای جستجو و کاربران. موتورهای جستجو سایت های فلش رو دوست ندارن چون اسپایدر نمی تونه محتوای اونا رو بخونه و در نتیجه اونا رو ایندکس نمی کنه.

۴- منوهای جاوا اسکریپت

موتورهای جستجو جاوا اسکریپت رو نمی خونن، پس ازش استفاده نکنین. اگه مجبور به این کارین، یه نقشه سایت بسازین (یا لینک ها رو در تگ <noscript> بذارین).

۵- نبود وجود کامل سازی و مراقبت و نگهداری

اگه می خواهید موفق باشین، باید همیشهً سایت خود رو بهینه سازی کنین، به رقابت به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین و تغییرات الگوریتم موتورهای جستجو رو دنبال کنین.

۶- تمرکز زیادتر از اندازه بر متا تگا

متاتگ در حال قدیمی شدن هستن (اگه تا حالا نشده باشه). می تونید واسه تموم کلمه کلیدی ها و توصیفات متاتگ بسازین اما انتظار نداشته باشین رتبه خوبی به دست بیارین.

۷- به کار گیری تصاویر واسه هدینگ

چون لینک های منو و تگ های h2 واسه سئو مهم هستن، پس تصویر، کارایی متن رو نخواد داشت.

۸- ندیده گرفتن نشانی سایت

از کلمه کلیدی ها در نشانی سایت استفاده کنین تا به مزیت رقابتی شما تبدیل شه. به کار گیری کلمه کلیدی ها در نشانی سایت، عنوان و پاراگراف های ابتدایی منتهی به کسب رتبه بهتر موتورهای جستجو می شه.

۹- اسپم بودن بک لینک

این یه خیاله که بک لینک بیشتر همیشه بهتره. اگه بک لینکای زیاد و بی کیفیت داشته باشین، در آخر موتورهای جستجو و به خصوص گوگل سایت شما رو بسته انجام میده.

۱۰- نبودن کلمه کلیدی ها در محتوای سایت

بهتره کلمه کلیدی ها در متن وجود داشته و برجسته یا هایلایت شن تا به بهتر شدن رتبه شما کمک شه.

۱۰ اشتباه ساده در سئو
  • ۱۰ اشتباه ساده در سئو

۵

خلاصه

۱۰ اشتباه ساده در سئو که می تونه به دلیل سادگی بسیار زیاد واسه شما در سئو وب سایتتون پیش بیاد و حتی واسه اصلاح به اون دقت نکنین

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*