۱۰ مورد رایج کلاهبرداری در سئو : کلاهبرداران را بشناسید(بخش دوم)

رسیدن به نتیجه بهتر در موتور جستجو چیزیه که باید کم کم و به طور کامل طبیعی به دست بیاد. با هیچ روش جانشین و خارج از استاندارد ها نمی توان به جایگاه مطلوب و پایدار رسید. به کار گیری یا رایگان هم تضمینی مثل از چاله به چاه افتادنه. شما واسه بهبود وضعیتتون می خواید از استفاده کنین؛ اما طولی نمی کشد که همه چیز از قبل هم بدتر می شه.
کلاهبرداران سئو هم از محدودیت پول و پله و سرمایه و وقتی شما استفاده می کنن و با شعار های دل فریب جلو می آیند. پس راه چاره چیه؟ با نشونه های کلاهبرداران و کلاهبرداری در سئو آشنا شید تا بتونین متخصص واقعی رو از افراد متخصص نما تشخیص بدید.

موارد عادی در کلاهبرداری سئو

روش هدف دار مخفی و نامعلوم بهینه سازی
چیزی شناخته شده و اگه یه فعالیتی قانونی داشته باشه اصلا از معرفی روش هدف دار خود واسه شما ترسی نداره. اگه یه شرکت سئو به اسم بهینه سازی تضمینی بخواد با مخفی کاری سایت رو بهتر کنه شک نداشته باشین به فکر است. یه جور از که شما رو بدنام و حتی از دید موتور های جستجو ممنوع می سازه.
شعار “رنک برتر فقط در ۴۸ ساعت”
تنها راهی که می تونه رنک شما رو در مدت زمان کوتاهی و مثلا ۴۸ ساعت بهتر کنه تبلیغات کلیکیه. این شعار ها در و قانونی جایی نداره.
ادعا های عجیب
بعضی از با ادعا های عجیبشان خود رو رسوا می کنن! ادعایی مثل ” من متخصص الگوریتم گوگل هستم” فقط در حد یه ادعا هستش. در واقع الگوریتم گوگل اون قدر پیچیده و پویا هست که هیچکی نتونه خود رو به عنوان متخصص گوگل و الگوریتم اون معرفی کنه. ما هم در به واسطه شناخت عادی و محدودی که گوگل به ما اجازه می دهد دست به شما می زنیم.  تا به امروز جنبه های محدودی از رو شده و ادعا های این چنینی اصلا واقعی نیستن.
ادعای مالکیت
هر عملی که با پرداخت هزینه در سایت شما انجام می شه و منتهی به پیشرفت رتبه شما در گوگل می شه به طور کامل به خودتون تعلق داره. هیچکی حق نداره ادعا مالکیت مطالب و محتوایی که واسه سایت شما تولید شده رو داشته باشه. و بازاریابی اون از اون بخش هاییه که معمولا کلاهبرداران حتی بعد از امضا قرارداد احساس مالکیت در قبال اون دارن. به بند ها قرارداد توجه کنین و از اون چه که به صورت اختصاصی وارد سایت شما می شه مثل یه میراث حفاظت کنین.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست
Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *