۲۰ نکته مهم برای افزایش بازدید وب سایت

۲۰ نکته مهم برای افزایش بازدید وب سایت

20 نکته مهم واسه افزایش بازدید سایت

چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۹ ۱۰ نظر ۱۹۰,۹۴۴ بازدید

در این فایل صوتی رایگان به ۲۰ نکته مهم اشاره می شه که رعایت کردن اونا به افزایش محبوبیت سایت شما واسه کاربران و هم اینکه افزایش بازدید سایت شما کمک می کنه.

افزایش بازدید سایت موضوعیه که هر شخصی که صاحب یه وب سایته به دنبال اون هستش، راه های زیادی واسه افزایش بازدید کننده یه سایت هست که به بعضی از اون ها روش های کلاه سفید و به یه سری های دیگه روش های کلاه سیاه گفته می شه!

روش های کلاه سیاه همون روش های تقلبی و غیر استانداردی هستن که از طریق اون ها بازدید کننده رو به سایت مورد نظر هدایت می کنن، این روش ها در دراز مدت نه فقط باعث افزایش بازدید سایت شما نمیشه، بلکه سایت شما رو در رده سایت های اسپم قرار میده و برخورد کاربران و هم اینکه موتورهای جستجو رو با شما تغییر میده. اما روش های کلاه سفید روش های درست و استانداردی هستن که بازدهی اون ها در دراز مدت بسیار خوب هستش و می توان از راه اون ها به محبوبیت بالایی در میان کاربران و موتورهای جستجو رسید.

در این فایل صوتی ۲۰ نکته مهم رو در سه بخش کلی بررسی کرده ایم:

بخش اول تولید محتوا

بخش دوم شبکه های اجتماعی

بخش سوم رابطه مستقیم با مخاطبین

در هر بخش به نکاتی اشاره شده و در مورد اون ها توضیحاتی هم مطرح می شه تا با بهبود اون بخش های بتونین محبوبیت و بازدید سایت خود رو زیاد کنین.

 

×

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل اگر عضو هستین اول با نام کابری خود وارد شید وگرنه از راه فرم زیر به شکل سریع عضو سایت شید و فایل رو دانلود کنین


ورود با حساب گوگل

اطلاعات شما پیش مدیر وب به طور کامل محفوظه

لینکای دانلود

دانلود رایگان فایل صوتی ۲۰ نکته مهم واسه افزایش بازدید سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*