۲ ابزار تحسین برانگیز سئو که باید بشناسید

۲ ابزار تحسین برانگیز سئو که باید بشناسید

حرف ها و اعمال ما همیشه در فکر ما یا روی کاغذ نقش نمی بندند. بعضی وقتا این ایده ها در آغوش سایت ها رها می شن و در تجسم کلمات و جملات جون می گیرند. کلماتی که در کل محتوا سایت ها رو تشکیل میدن و به واسطه سئو به چشم مخاطب می آیند. با اینکه سئو چیزی ضروی واسه بالا کشیدن محتوا و ساختار سایت ها ضعیف و قویه اما خوب می دانیم که مدیر سایت هیچوقت نمی تونه سئوکار همه فن حریف باشه و خودش واسه انجام امور بهینه سازی سایتش دست به کار شه.

در این مواقعه که وسایل سئو موثر واقع می شن و می تونیم واسه هر نیاز و هدفی که داریم از اون ها بهره مند شیم. اگه تا حالا از هزار افزونه و وسیله سئو استفاده کرده بودین پیشنهاد می بدیم ۲ وسیله تشویق برانگیز دیگه رو هم در فست سئو بشناسین.

وسایل تشویق برانگیز سئو

زیر نظر گرفتن شرایط سایت های حریف با MozBar

واسه موفق شدن اونم در موتور جستجویی که بار میلیاردها سایت قوی و مدعی رو به دوش می کشد فقط نمی توانیم به سایت خودمون نگاه کنیم و نسبت به دور و برمون بی توجه باشیم.

MozBar یکی از پلاگین های کرومه که اطلاعات دقیق و ریز به ریزی از سایت های حریف به شما ارائه می دهد. این اطلاعات طبق نیاز شما متفاوت هستن و می توان گزارش دقیقی از موارد جستجوشده و آمار دنبال کنندگان صفحات اجتماعی که از خود سایت بازدید کرده ان به دست آورد. این اطلاعات قابل استخراج هستن و پس خیلی راحت تر می توان به بررسی داده ها پرداخت.

MozBar

تحقیق کلمه کلیدی ها با Semrush

اگه روی کلیدواژهای خاصی تمرکز دارین و اهمیت می بدید که سایت های حریف با همین کلید واژه در چه جایگاهی قرار دارن جزو وسایل تشویق برانگیز سئو واسه شما هستش.

وسایل زیادی مشابه Semrush معرفی شده ان اما هیچ کدوم از اون ها تموم این امکانات رو یه جا و در کنار هم ارائه نمی کنن و واقعا این حسن معروفیت رو بین کاربران ندارن. مهم ترین ویژگی این سایت مشابه یابی کلمات کلیدی از راه وارد کردن یه کلمه س. مثلا اگه کلمه سئو وردپرس رو در این وسیله وارد کنیم Semrush به ما بقیه کلمه کلیدی های پرطرفداری رو که شاید از قلم انداخته ایم نشون می دهد.

نکته بعدی دامنه یا وسعت کلمات کلیدی پیشنهادی بوسیله این سرویسه. اگه با این وسیله کار کنین کلمات مثل یه دایره کلمه مقابل شما لیست می شن. از این رو مطمئنین که لیست کاملی از کلمات کلیدی محتمل رو در اختیار دارین.

 

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*