۵ ترفند در بازاریابی محتوا – محتوا را از نو بسازیم!

یا دقیقا مشابه با کاشت یه نهاله. بذر این نهال ایده هاییه که در سر می پرورانید. اراده می کنین و این بذر رو در کشتزار فضای اینترنت قرار می بدید. منتظر می مونید اما نتیجه نمی دهد. زمین اینترنتی شما هنوزم خشک و بی حاصله! کارشناسان این بی رونقی رو به وجود اومده بوسیله نبود توجه به اصولی می دانند که همه با هم علم رو تشکیل می دهد.
این مشکل بنیادیه. مخاطبان هدف خود رو نمی شناسید، اهداف کسب وکارتون نامشخصه و حواستون رو جای دیگری جا گذاشته اید؛ اون وقت توقع دارین محصول خوبی برداشت کنین و گوگل هم از شما رضایت داشته باشه. همه این اشتباهات در مدیریت یه سایت خصوصا در بخش محتوا نبود درک درست از معنی یا است. سرمایه زیادی در این فعالیت به هدر می رود و در آخر همه چیز در بی نتیجه ای تموم می شه. این اشتباهات رو با شناخت ترفند های جبران کنین و این بار محتوایی از نو بسازین.

ترفند های بازاریابی محتوا

اولویت اول در تولید محتوا: برند
وقتی در طول به داستان سرایی بپردازید و برند خود رو معرفی کنین ۱۸ درصد از بهره وری زمین رو با کاشت نهال تضمین کردین. نوع محتوا و رقابت هایی که در طول واسه کاربر ایجاد می شه اولویت بعدی هستن.
اولویت دوم در تولید محتوا: آگاهی بخشی نسبت به برند
۴۹ درصد شرکت های موفق دنیا با دقیق شدن و فوکوس کردن روی آگاهی بخشی از برنددر تونستن موفق شن. بعد از آگاهی بخشی افزایش بازدید سایت از راه موتور های جستجو به عنوان اولویت دوم کسب وکار ها معرفی شده.
بهترین فرمت تولید محتوا: براساس جستجو یا تولید محتوا اختصاصی
براساس تحقیقات انجام شده از بین ۱۰ فرمت رایج واسه مطالبی که اصیل یا ترجمه شده باشن و از طرف خود سایت منتشر کننده پشتیبانی می شن به عنوان بهترین فرمت شناخته شدن.
مهم ترین عامل در امتحان کیفیت محتوا: اندازه فروش
موفقیت حاصل از فروش به عنوان مهم ترین عامل در امتحان کیفیت محتوا هر سایت شناخته شده. کارشناسان فکر می کنند وب سایتی نمی تونه فروش خوبی داشته باشه مگه این که محتوا جذاب و کاربرپسندی تولید کرده باشه. اندازه دانلود ها و به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی از عامل های دیگه در آزمایش کیفیت محتوا هستن.
بهترین روش واسه پیشرفت محتوا: تبلیغات در بازاریابی
۷۰ درصد تبلیغات در و ۶۹ درصد بازاریابی انجام شده از راه ایمیل (بازاریابی ایمیلی) موجبات پیشرفت محتوا رو جفت و جور کردن.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست
Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *