۵ عناصر جستجوگرهای فنی فنی فنی و حرفه ای حتی قادر به داشتن مهارت فنی نیستند

۵ عناصر جستجوگرهای فنی فنی فنی و حرفه ای حتی قادر به داشتن مهارت فنی نیستند

عناصر جستجوگرها فنی یک درد برای تسلط بر ذهن غیر تکنیکی است. با این حال ، آنها برای کمک به وب سایت شما در رتبه بندی بالاتر و اطمینان از مجازات Google اشتباه نمی کنند.

به همین دلیل ما یک راهنمای ساده برای فهم ایجاد کرده ایم و برخی از مهمترین تکنیک های فنی سئو را در توضیحات به راحتی قابل هضم قرار داده ایم. بدانید که آنها چه هستند ، چرا آنها برای سئو مفید هستند ، از چه ابزاری برای استفاده و نحوه انجام برخی بهترین شیوه های فنی سئو استفاده می کنند.

۱ ٫ یک نقشه وب HTML برای راهنمایی کاربران اضافه کنید

به هر حال

نقشه سایت HTML چیست؟

نقشه سایت HTML صفحه ای در وب سایت شما است که شامل تعدادی لینک است که به کاربران در درک وب سایت شما کمک می کند. به عبارت ساده ، این لیستی از پیوندهای پر درک و کلمات کلیدی برای تحقیقات است که به راهنمایی افراد در وب سایت شما کمک می کند. این طرح وب سایت موجود شما را می گیرد و آن را به ساده ترین شکل تجزیه می کند.

چگونه می تواند سئو من را بهبود ببخشد؟

آنچه برای انسانها خوب است برای SEO مفید است. نقشه سایت HTML به افزایش قابلیت استفاده ، پیمایش و دسترسی وب سایت شما کمک می کند. همچنین ساختار پیوند داخلی وب سایت شما را بهبود می بخشد که به نوبه خود می تواند SEO و اقتدار سایت شما را تقویت کند.

چگونه می توانم نقشه سایت HTML را ایجاد کنم؟

برای ایجاد یک نقشه سایت HTML می توانید به سادگی یک صفحه جدید به وب سایت خود اضافه کنید و به ترتیب اهمیت کلیه لینک های مربوطه را درج کنید. اگر از وردپرس استفاده می کنید ، ممکن است استفاده از یک افزونه مفید که به شما در ایجاد نقشه سایت کمک می کند سریعتر و آسان تر باشد.

بهترین مکان برای قرار دادن نقشه سایت HTML در صفحه اصلی وب سایت شما و در صفحه ۴۰۴ شما برای کمک به کاربرانی که ممکن است گم شوند هستند. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که پیوندهای شما شامل کلمات کلیدی است که دقیقاً در مورد صفحه درباره کاربران توضیح می دهند.

۲ an یک نقشه سایت XML برای راهنمایی عنکبوتهای جستجو اضافه کنید

نقشه سایت XML به هر حال چیست؟

XML نقشه سایت سندی است که لیستی از تمام آدرس های اینترنتی صفحه را در وب سایت شما می خواهد که شما می خواهید عنکبوتهای جستجوی گوگل خزنده و فهرست شوند. این فقط برای عنکبوت موتورهای جستجوگر است و بنابراین نیازی به ایجاد صفحه زیبایی برای کاربران ندارید (این امر بی معنی است زیرا آنها آن را نمی بینند).

چگونه می توانم نقشه سایت XML ایجاد کنم؟

ایجاد نقشه سایت XML یک فرآیند نسبتاً شهودی است. گوگل استفاده از این مولد نقشه سایت XML را توصیه می کند. شما به سادگی URL URL وب سایت خود را وارد می کنید ، قسمت های اختیاری را پر کرده و روی “شروع” کلیک می کنید. این ابزار وب سایت شما را خزیده و شما را به صفحه جزئیات نقشه سایت ایجاد شده هدایت می کند. نشانی اینترنتی نقشه سایت خود را کپی و جایگذاری کرده و آن را در حساب گوگل Webmaster خود بارگذاری کنید.

۳ ٫ چگونه می توان صفحه را از خزیدن مسدود کرد

برای جلوگیری از خزیدن و نمایش آن در نتایج جستجو ، می توانید یک صفحه را noindex کنید. همچنین می توانید آن را با یک پرونده Robots.txt مسدود کنید. با این حال ، یک فایل Robots.txt به گوگل می گوید که URL را خزیده نکند بلکه به آن اجازه می دهد صفحه را فهرست بندی کند و آن را در نتایج جستجو نمایش دهد. بهترین روش استفاده از تگ های متا ربات ها در صفحه مربوطه است. این به شما امکان می دهد صفحه شما ایندکس شود و به شما امکان می دهد به گوگل بگویید که صفحه مربوط را فهرست نکند.

برای افزودن متا تگ ربات از کد زیر استفاده کنید:

۴ a برای جلوگیری از محتوای تکراری ، از یک برچسب Canonical استفاده کنید

برچسب متعارف چیست؟

چرا از یک برچسب متعارف استفاده می کنیم؟

وقتی محتوای تکراری ایجاد می کنید (یک یا چند صفحه که حاوی همان محتوای صفحه موجود است) عنکبوتهای موتور جستجو اشتباه می گیرند که کدام یک را فهرست بندی می کند. این مسئله باعث می شود که گوگل مجوز صفحه را تقسیم کند. بدترین شکل قضیه؟ کپی کردن مطالب بدون برچسب متعارف در واقع می تواند منجر به مجازات Google برای وب سایت شما شود.

نحوه ایجاد یک برچسب متعارف:

اگر از وردپرس استفاده می کنید و افزونه سئو Yoast را نصب کرده اید ، می توانید به راحتی و به راحتی یک برچسب کانونی را بدون هیچ گونه مزاحمت با هر کد اضافه کنید. برای انجام این کار ، به سادگی به بخش سئو “Advanced” مراجعه کنیدداشبورد سئو Yoast و URL صفحه مورد نظر خود را در پارامتر URL Canonical کپی کنید.

مثال:

مثال:

۵ ٫ چگونه می توان برای خطاها خزید::

کاملاً ضروری است که وب سایت خود را برای هرگونه خطای SEO که ممکن است از آن آگاه نباشید ، خزنده نکنید – این را یک بررسی بهداشتی برای عملکرد سئو خود بدانید. این یکی از بهترین راهها برای اطمینان از جریمه شدن وب سایت شما در پی بروزرسانی الگوریتم گوگل یا ایجاد صفحه جدید نیست.

از یک ابزار خزنده سئو استفاده کنید:

ابزارهای خزیدن SEO یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید انجام دهید. آنها به شما کمک می کنند تا خطاهای SEO را که می تواند به سرعت و به راحتی تأثیر منفی بر رتبه شما بگذارد ، شناسایی کنید برخی از بهترین و شناخته شده ترین ابزارهای خزنده در تجارت سئو شامل موارد زیر است:

سرمایه گذاری

   

 • تست سئو Craw Mozilla
 •  

 • جیغ زدن ابزار عنکبوتی قورباغه قورباغه

خطاهایی را شناسایی کنید که می توانند روی سئو شما تأثیر منفی بگذارد:

در زیر برخی از مهلک ترین خطاهایی که ابزار انتخابی شما برای جستجوگرها باید به شما در شناسایی و کاهش کمک کند وجود دارد:

   

 • خطاهای صفحه ۴۰۴ (برای کاربران یا موتورهای جستجو مناسب نیست) – خطایی که کاربر هنگام یافتن صفحه درخواست شده در سرور دریافت می کند ، بدست می آورد.
 •  

 • خطاهای ۵۰۰ سرور (جدی تر – کل وب سایت را تحت تأثیر قرار می دهد) – احتمالاً مشکلی با سرور است تا صفحات جداگانه.

  مشکلی

   

 • محتوای صفحه تکراری – می تواند مجازات گوگل را متحمل شود.
 •  

 • بلوک های خزنده.
 •  

 • داده های متا موجود نیست (توضیحات متا در پست های وبلاگ ، به عنوان مثال) یا عناوین صفحه.

زارا برک