فال روزانه : فال امروز ۱۰ فروردین

فال روزانه ۱۰ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: حالا که تعطیلات آخر هفته تموم شده، شما دوست دارین از دور هم جمع شدنهای دوستانه لذت ببرین، اما شاید این کار به اون سادگی که به نظر می رسد نباشه. شاید می خواهید بخشی از کارتون رو به خونه آورده و در خونه انجام بدین، یا شاید هم می خواهید به مسئولیتهای انجام نشده تون رسیدگی کنین. حالا خوبیش اینه امروز شما قادر هستین تموم این کارا رو انجام بدین. پس وقتی که کارتون رو تموم کردین واسه عیاشی و خوشگذرونی کردن و بودن با دوستانتون هم انرژی دارید.

اردیبهشت: امروز وقتی که بفهمین واسه رسیدن به چیزایی که دوست داشتین چه چیزایی رو از دست داده اید واقعا ناراحت می شید. به هر حال این تصمیمی بوده که قبلا خودتون گرفته بودین و نمی تونید زمان رو به عقب برگردونین. البته در این اتفاق حکمتی نهفته  است؛ ونوس دوست داشتنی و کیوان رودرروی هم قرار می گیرند و این حادثه مانع این می شه که شما به رضایت کامل برسین. اما از طرف دیگه ونوس از عطارد انرژی می گیرد و بر مقاوت و پایداری شما می افزاید.

خرداد: شما شاید خیلی دوست نداشته باشین که سرعت خود رو کم کنین، ولی بازم در حال ذخیره کردن انرژی تون هستین. اگه بتونین تموم کارایی که الان شروع کرده اید رو کلکشو بکنین دردسری واقعی واسه خود درست کردین، پس روش عاقلانه تر اینه که اول استراحت کنین و بعد کار درست رو انجام بدین، چراکه اگه غیر از این کار رو بکنین به هدفتون نمی رسید و مجبور می شید تموم روز واسه شکست دادن ناامیدی تون مقابله کنین. یادتون نره که شما واسه  چیزایی که به دنبالشون هستین پایه ریزی می کنین.

تیر: الان زمان این رسیده که افسار زندگی تون رو خودتون به دست گرفته و خودتون کارها رو کنترل کنین، به خصوص اگه تازگیا تسلیم نظرات یه نفر دیگه شده باشین. حالا شرایط برگشته و شما می تونید نقش یه آدم با نفوذ و پرنفوذ رو بازی کنین. حالا خوبیش اینه شما می تونید با دلسوزی این کار رو انجام بدین و احتیاجی به کمک کس دیگه ای ندارین. اما خیلی مهمه که از حق خودتون دفاع کنین؛ اگه شما این کار رو نکنین هیشکی دیگه براتون کاری نمی کنه!

مرداد: امروز شما قادر هستین نقش موثر خود رو حفظ کرده و کارای سازنده ای که دیروز شروع کرده بودین رو ادامه بدید،  اما اگه بخواین بیشتر از اندازه مسئولیت قبول کنین و یا اگه بخواین به امیال خود میدون بدید، حتما باید به استعدادها و توانایی های خود توجه کنین. امروز فکر کردن در مورد یه موضوع قبل اینکه اون رو با صدای بلند به زبون بیارین چیزی حیاتیه. صبوری کار راحتی نیس، اما اگه کمی آروم تر نباشین، واقعه ای غیر منتظره شما رو در نیمه راه متوقف می کنه.

شهریور: در حالیکه قدرت شما در صبر کردن تا موقع رسیدن به وقت مناسب مورد آزمایش قرار  می گیرد،  شاید مجبور شید که با مسائل و کارای مشابه دیگری روبرو شید. حالا خوبیش اینه حالا طبیعت واقعی تون شما رو به انحراف نخواد کشونید، پس پیروی کردن از غریزه هاتون نباید واسه شما چیزی ترس انگیز باشه.

اما از وعده ها و فرصتهای بزرگ بدون ضرر و زیان هم دوری کنین. بهتره به جای اینکه فکر کنین همه چیز کامله، مسائل نهانی و پشت پرده رو هم تجربه کنین (یا دست کم بفهمین چه چیزایی از شما مخفی شده ان). بررسی واقعیتها در امروز شما رو از سرخوردگی های فردا نجات می دهد.

مهر: امروز مسائل غیر قابل پیش بینی دیوونه تون می کنن!! چراکه شما می دونین موضوعی حیرت در شرف وقوعه ولی نمی دونین که اون چیه! پس آماده شدن واسه اینجور رویدادی چیزی غیر ممکنه. بهترین روش هدف دار واسه شما اینه که در لحظه حال حضور داشته و آگاه و حواس جمع باشین. حالا واسه شما هیچی مهم تر از توجه کردن به چیزی که اتفاق می افتد نیس.

آبان: شما از کارای سخت متنفر نیستین و واقعا منتظر فرصتی هستین که کارایی که توانایی انجامش رو دارین مشخص کنین. حالا خوبیش اینه شما خرگوشهایی دارین که از آستینهایتان بیرون می بیارید و می تونید با کارای جادویی تون بقیه رو حیرت زده کنین!! شما می تونید بالاتر از انتظارات و خواسته های افراد دیگه سازندگی خود رو حفظ کنین. نگران این نباشین که جواب کارای خوبتون رو همین امروز ببینین؛ واسه دیدن نتیجه کارتون باید یه مدت صبر کنین.

آذر: هرچیزی ممکنه از بیرون خوب به نظر برسه، اما شما در مورد یه کتاب فقط چیزایی رو می فهمید که قضاوت بقیه در مورد جلد اون هستش! باهمه این احوال شاید افراد دیگه امروز واسه اینکه بالاتر از چهره ظاهری و درون شما رو ببینن خودشون رو به زحمت نیندازند، و شما در حالیکه در مورد اعتبار و درستی روابط تون سئوال می کنین این مسئله ناراحت تون می کنه. شما فقط باید خودتون باشین، افراد دیگه در آخر چهره واقعی شما رو می بیننن.

دی: امروز خورشید نشونه پرکار شما رو ترک می کنه و وارد برج آینده نگر دلو می شه و به شما پیشنهاد می شه که افق فکری و بینش خود رو وسعت بخشید. البته کنترل کردن اون واسه شما کار راحتی نیس، واسه اینکه دوست ندارین به هرجهتی که باد وزید شمام به همون جهت برید! حتی اگه نمی تونید به طور موثری با این باد همراه شید، دست کم کمی تلاش کنین. همین حالا خودتون رو به دست سرنوشت بسپارین، به زودی همه چیز روبراه می شه.

بهمن: شما امروز بین دو راهی قرار گرفته اید، بین مسائل جدید و تازه و موضوعات قدیمی. امروز ورود خورشید به برج هوشمند دلو شما رو واسه حرکت به طرف آینده آماده می کنه، اما زیادی سرمست و از خود بیخود نشید. حتی اگه خودتون هم متوجه نشده باشین، ولی مشکلات و سختیای گذشته مثل وزنه سنگینیه که به پاتون بسته شده. چند روزی صبر کنین و بعد قبل اینکه از رسیدن به خط پایانی جا بزنین دوباره نظریه های خود رو بررسی کنین.

اسفند: امروز حتی اگه مجبور شدید با واقعیت های جهان روبرو شید، ولی بازم روز خوبی دارید. قدرت تخیل فوق العاده شما در محیطی پر از رویا و خیال قرارتان می دهد، بعضی از اونا مورد پسند و مطلوب هستن و بعضی هم نه! بدون اینکه جلوی اونا رو بگیرین، مثل یه فیلم سینمایی به اونا اجازه نمایش بدین!! بعد از اینکه شور و هیجانتان پایین اومد، به اونا فکر کرده و ببینین کدوم یکی از همه بهتره و بعد بر مبنای اون تصمیمی آگاهانه بگیرین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *