فال روزانه : فال امروز ۱۴ مرداد

فال روزانه : فال امروز ۱۴ مرداد

فال امروز ۱۴ مرداد – ۴ aug

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

فروردین: امروز شور و شوق رام نشدنی شما قدرت بیان خلاقانه شما رو برانگیخته س، اما شما هنوزم وسوسه می شید که انرژیای خود رو به راه مثبتی هدایت کنین. شدت آرزوهای شما بیشتر شدن و شما می ترسید بقیه این رو بفهمن. رفتار شما می تونه باعث ترسوندن و رنجیده خاطر کردن بقیه بشه. لزومی نداره که شما احساسات خود رو تغییر بدید، اما متعادل کردن چیزهای مورد علاقه خود یه حرکت عاقلانه به حساب میاد.

اردیبهشت: آزاد گذاشتن خود واسه احساس کردن قدرت عشق می تونه واسه شما نگران کننده باشه، واسه اینکه شما دوست ندارین کنترل خود رو از دست بدین. احساسات شما می تونن بیشتر از اندازه شدت پیدا کنن. حتی اگه شما باور دارین که تحت سلایق کس دیگه ای کار می کنین، با اون بحث نکنین. قبل از هر چیز خونسردی خود رو حفظ کنین.

خرداد: شما امروز از دست یکی از دوستان نزدیکتان و یا یکی از افراد خونواده تون عصبانی می شید، واسه اینکه دوست ندارین در نمایش رومانتیکی که کس دیگه ای به راه انداخته شرکت کنین. در اول این نمایش ممکنه به صورت یه سرگرمی به نظر برسه، اما وقتی که شدت پیدا کرد شما از این فرد می خواهید که دیگه از زندگی شما بیرون بره. حتی ر شما تلاش کنین همه چیز سیر قانونی خودشو طی کنه، اونا باعث می شن شما در شرایط پیچیده ای قرار بگیرین. به جای اینکه بخواین با این جریانات به وجود اومده بجنگین، فکر کنین ببینین از این حوادث چه درسی می تونید بیاموزید.

 تیر: با وجود اینکه شما به طور طبیعی با احساسات غیراستدلالی راحت برخورد می کنین، اما نمی تونید با چیزی که احساس می کیند رابطه برقرار کنین. خصوصاً امروز چگونگی رفتار شما مهمتر از صحبتهایتان عمل می کنه. به جای صحبت کردن و در بین صحبت  از یه شاخه به شاخه دیگری پریدن فقط باید با یه رفتار روشن بدون اینکه ابداً نیاز به صحبت کردن داشته باشین شخصیت خودتون رو نشون بدید.

مرداد: امروز که خورشید گرم تابستونی همراه با ونوس قشنگتر در نشونه شما قرار گرفته ان عشق و علاقه زمینی هم در شما شدت پیدا کرده. بقیه در مورد اینکه شما چه احساسی دارین هیچ سئوالی به ذهنشون خطور نمی کنه، واسه اینکه شما نمی تونید احساسات خود رو مخفی نگه دارین. حتی اگه احساسات شما خیلی شدت پیدا کرده ان خوب نیس که اونا رو فرو خورده و بروز ندین، اونا همین الان بدون اینکه هیچ دلیل خاصی وجود داشته باشه باید بیان شن.

شهریور: شما امروز نمی دونین که چیجوری احساسات خود رو بگید، در نتیجه این اتفاق باعث ناامیدی تون می شه. این سخن به معنی این نیس که شما نمی تونید کلمات مناسب پیدا کنین؛ مشخصه که شما می تونید این کار رو بکنین. بلکه به معنی اینه که پیدا کردن مکان  و زمان مناسب واسه صحبت کردن در مورد مسائل حساسی مثل آرزوهاتون کار سختیه. به جای اینکه فکر صحبت کردن رو از سرتون بریرون کنین، تلاش کنین با تبدیل کردن نیازای شخصی به تمرینات الهی  مشکلات رو از سر راهتون کنار بزنین.

مهر: داشتن دوستان خیلی خاص در زندگی واقعاً نعمت بزرگیه. امروز واسه نشون دادن عشقتون و تشکر کردن از آدمایی که تو زندگیتون واقعاً نقش اساسی اجرا کردن روز مناسبیه. اما کم کاری نکنین؛ اگه لازمه حرفی بزنین حتماً به طور کامل بگید. اگه همه حقایق گفته نشن مثل اینه که یه پیام رو به صورت کامل به کسی نرسونیم. حالا خوبیش اینه اونا هم به حرفه های شما گوش میدن و به صحبتهای دوستانه شما احترام می ذارن.

آبان: شما فکرهایی در سرتون دارین و هیچ چیزی نمی تونه تلاشتون واسه رسیدن به چیزایی که می خواهید رو متوقف کنه. از نظر ظاهری خواستهاتون می تونه مربوط به به مسائل خصوصی و مادی شما باشه. اما اگه عمیق تر نگاه کنیم شما می خواهید حقیقتهای متافیزیکی رو که مانع خوشحال بودن شما هستن رو بشناسین. حتی اگه امروز هم آدم روشن فکری به نظر نرسید در آخر متوجه میشین که جزو افراد مهم هستین.

آذر: وقتی که شما ایده بزرگی دارین و می خواهید در آینده به اون برسین به جهان دور و برتون هم نگاهی بندازید! حالا شما هدفهای ساده رو جذب نمی کنین؛ عوضش به دنبال سرنوشتی عالی و باشکوه هستین که شما به خاطر تلاشهایتان واقعاً سزاوار این سرنوشت هستین. حتی اگه نقشه های شما غیر واقعی به نظر می رسند، هنوزم پیروی کردن از حستان و رویاپردازی کردن براتون خوبه.

دی: امروز شما نمی تونید با روش های ساده و ممعمول ایجاد رابطه احساسات خود رو بگید. شما فهمیدین که در اون طرف حرفه هایی که زده می شن و کارایی که انجام می شن حقیقت دیگری نهفتهه. پس در جستجوی این حقیقت هستین. متأسفانه هرچقدر که بیشتر می گردید کمتر به جواب می رسید. ولی اگه آروم باشین و احساساتی نشید راهی رو پیدا می کنین که از طریق اون چیزی رو که در جستجویش هستین رو متوجه میشین.

بهمن: امروز اگه یه نفر تموم راز دل خود رو پیش شما افشا کنه شما عصبانی می شید. این سخن به معنی این نیس که شما نمی خواهید از اتفاقاتی که افتاده باخبر شید، بلکه به معنی اینه که اون شخص زیاده روی کرده. بعضی وقتا دونستن حقیقت از اینکه هیچ چیزی رو ندونیم سخت تره. اما تلاش واسه گشودن رازها حسی غریزیه. در آخر اگه شما مقاومتی منطقی داشته باشین و در عین حال ذهن بازی هم داشته باشین زندگی شما پربارتر می شه.

اسفند: شما امروز فکر می کنین که اگه از برنامه ریزی خاصی پیروی کرده و اولویت خاص ای واسه خود مشخص کنین به چیزایی که می خواهید می رسید. واقع بین بودن از کامل بودن اهمیت بیشتری داره. البته نامرتبی و بی برنامه کار کردن هم پیشنهاد نمی شه. فقط در حالیکه با خودتون صادق هستین کاری رو که می تونید به بهترین روش انجام بدین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*