فال روزانه : فال امروز ۱۵ خرداد

فال روزانه : فال امروز ۱۵ خرداد

فال روزانه ۱۵ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز نهم رمضان

اس ام اس روز ۱۵ خرداد

فروردین: با اینکه شما امروز احساس شکست ناپذیر بودن می کنین، ولی در واقع این جوری نیستین. بهرام ستاره بخت شما به نفع شما فعالیت می کنه، اما اطمینان زیادتر از اندازه شما به خودتون باعث می شه که کاراتون رو سمبل کنین. اطمینان پیدا کیند که کارای شخصی تون رو انجام داده اید و به جزئیات نپردازید، حتی اگه مطمئنین که با این روش شانسی واسه موفق شدن دارین.

اردیبهشت: آروم و پیوسته انجام دادن کارا بیشتر یکی از بزرگترین توانائیهای شما بوده. در حالیکه بقیه سریع و پر شتاب کاراشون رو انجام میدن، شما در مراحل اولیه پایه ریزی برنامه هاتون هستین که این روش می تونه پیشرفت شما رو تضمین کنه. اما حالا شما به سمت هیجان و جوش و خروش کشیده شده اید. البته این روش ایه که بقیه شما رو به اون تشویق کرده ان، اما الان روشی با فکر واسه انجام دادن کارهایتانه.

خرداد: توانایی شما در استفاده مناسب از عناصر جهان باعث می شه شما مثل یه جادوگر به نظر بیایید، اما هوش و ذکاوت شما این توانایی رو در شما ایجاد کرده. شما حالا به جای اینکه بخواین رابطه جدیدی رو شروع کنین به زمان نیاز دارین تا روابط قبلی تون رو محکم تر کنین.

تیر: شاید شما تصمیم گرفته باشین تا واسه اصلاح کردن فعالیتهای روز قبل تلاش کنین. حالا خوبیش اینه از صبح که روز شروع می شه تا موقعی که ماه وارد نشون شما می شه شما بیشتر و بیشتر احساس می کنین که در این مورد موفق بوده اید. شما می خواهید که نسبت به احساسهایتان آگاهی داشته باشین، واسه اینکه وقتی که اونا بر مسند قدرت بودن می تونی اونا رو سرکوب کنین. وقتی که می خواهید با در نظر گرفتن شرایط و شرایط داخلی تون اونا رو بررسی کنین به وقتی واسه استراحت کردن نیاز دارید. اگه شما این کار رو انجام بدین بقیه از شما پیروی می کنن.

مرداد: ذهن شما مشغول بررسی کارایی ایده های بزرگ واسه فعالیتهای عالی شده. اگه این شانس رو دارین که افکارتون رو پیش ببرین، پس اون رو از دست ندین. اما وقتی این حالت در طول روز  تغییر جهت داد و به حرکتی پرشتاب تبدیل شد باید حواستون جمع باشه.

شهریور: بعضی وقتا وقتی که شما نیاز دارین بقیه رو مجبور کنین به بهترین ایده هاتون گوش بدن، براتون سخته که به اندازه کافی مؤثر باشین. اما امروز راهی رو که انتخاب کرده اید حتی اگه راه مستقیمی نباشه، روشنه. اجازه بدین که حس ششمتان شما رو هدایت کنه، حتی اگه احساس می کنین که این حس، حسی منطقی نیس. به جای دنبال کردن ایده جدیدی خارج از برنامه، حالا شما خیلی راحت با پرداختن به این حس درحالیکه به سمت جلو پیش می روید می تونی به بالاترین موفقیت ها برسین.

مهر: شما در رابطه برقرار کردن با بقیه بسیار ماهر هستین، اما بعضی وقتا از این توانایی شخصی تون واسه اینکه در بقیه احساس خوبی بسازین استفاده نمی کنین. امروز دوستانتون شما رو همونجوری که هستین قبول دارن نه به خاطر کارایی که انجام داده اید. وقتتون رو تلف نکنین که در افراد دیگه توازن و هماهنگی به وجود بیارید. درعوض با حرکت کردن موفقیت آمیز به سمت هدفهای شخصی تون الگوی خوبی واسه بقیه باشین.

آبان: با اینکه شما حالا توانایی اثر گذاشتن بر بقیه رو دارین، به خصوص در موقعیت های حرفه ای، ولی شما باید درمورد اینکه چیجوری از این توانایی استفاده کنین دقت کافی داشته باشین. شما کمکی غیر منتظره از همکارانتون دریافت می کنین که این کمک شما رو به فکر فرو می برد. واسه اینکه نتیجه بهتری بگیرین از موقعیتی که در اون هستین عقب نشینی نکنین، فقط نسبت به اون چیزی که واقعاً احساس می کنین خونسردتر باشین.

آذر: اگه شما تصمیم گرفته اید که به تعطیلات برید یا پروژه ای جدید رو قبول کنین، این شانس رو دارید که مورد پشتیبانی واقع شید. واسه اینکه بهرام آتشین شما رو همراهی می کنه. حالا که سیاره های زیادی در هفتمین خونه روابط اجتماعی شما قرار گرفته ان، تلاش کنین که این کارا رو به تنهایی انجام ندین، بلکه به بقیه هم تکیه کنین. شریک شدن با بقیه باعث می شه که از انجام دادن این کارا لذت بیشتری هم ببرین.

دی: با اینکه شما امروز به طور کاملً احساس سلامتی می کنین، ولی بازم باید وقتی رو به بررسی کردن رژیم غذایی و تمرینات ورزشی تون اختصاص بدید تا به تعادل رویایی خود برسین. فکر نکنین که حتماً باید کار اشتباهی انجام داده باشین، حتی اگه هم کاری رو اشتباه انجام داده باشین بازم امیدی به بهتر شدن هست. بخشی از زندگی خودتون رو انتخاب کرده و کاری رو انجام بده که اثری دراز مدت بر اون داشته باشه.

بهمن: شخصی پر انرژی امروز وارد زندگی شما می شه و گزینه مهیجی رو واسه کارایی که حالا انجام می بدید به شما پیشنهاد می کنه. این روش حتی اگه زندگی شما رو تغییر نده، باعث می شه که کار کردن براتون لذت بخش شه. اگه شما در مسابقات ورزشی شرکت می کنین، حالا این روش می تونه راه خروجی طبیعی واسه انرژی مازاد شما باشه. و اگه غیر از اینه به دنبال فرصتی باشین که به شما اجازه بده تو یه راه خلاقانه کار کنین.

اسفند: اگه شما با خونواده تون مشکلی پیدا کرده اید، الان زمان خوبی واسه متمرکز شدن بر این موضوعه. منتظر فرصت مناسب نباشین که فعالیتهای دوستان نزدیک یا خونواده تون رو بررسی کنین. شما با مهربانی به صحبتهای بقیه گوش می بدید و عاقلانه عکس العمل نشون می بدید، حالا این توانایی کمکتون می کنه که تأثیرگذارتر باشین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*