فال روزانه : فال امروز ۱۸ تیر

فال روزانه : فال امروز ۱۸ تیر

فال روزانه ۱۸ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما واقعاً نمی خواین بین زندگی حرفه ای و شخصی یکی رو انتخاب کنین و فکر می کنین این اصلاً مساوی نیس. اما نقش شما در محیط کار می تونه بر زندگی خصوصی تون هم اثر بزاره و حالا شما نمی تونین جلوی این روند رو بگیرین. تا وقتی که شما نظریه در حال زندگی کردن رو رد نمی کنین، خیلی خوبه که در مورد آینده هم خوش بین باشین.

اردیبهشت: شما تنها کسی نیستین که به حقایق توجه می کنه، اما وقتی در شرایط سخت قرار می گیرین ممکنه روشتان عوض شه. حالا خوبیش اینه امروز شما می تونین جنبه مثبت هر چیزی رو ببینین، حتی اگه موردی باشه که مدتها براتون دردسرساز بوده باشه. فقط یادتون نره که حل کردن مشکلات واقعاً به اون اندازه که به نظر می رسه ساده نیس. با این حال هیچ دلیل راضی کننده ای واسه تلاش نکردن وجود نداره.

خرداد: ممکنه شما میان میل به بیشتر دونستن در مورد پیش آمدهایی که اتفاق افتاده و تلاش در تمیز دادن اون چیزایی که حقیقت نامیده می شه گیر کرده باشین. صحبت کردن در مورد فرقای اونا کار سختیه. به جای اینکه وقتتون رو واسه جستجو کردن در مورد اطلاعات دست نیافتنی تلف کنین، فقط در مورد موضوعاتی که قبلاً فهمیدین بهترین کاری رو که از دستتون بر میاد انجام بدین.

تیر: امروز شما نباید هر حرفی که به شما زده می شه رو باور کنین، واسه اینکه ممکنه کسی فکر کنه که شما اونقدر زودباور هستین که هر چیزی رو باور می کنین. اما این سخن به معنی این نیس که شما بی تجربه و زود باور هستین؛ بلکه معنیش اینه که شما فقط می تونین تواناییای هر چیزی که بقیه ممکنه خیلی راحت ازش گذشته باشن رو کشف کنین. نگاه مثبت داشتن اصلاً ویژگی بدی نیس؛ فقط قبل اینکه مشخص کنین چه جیزی بهترینه مطمئن شید که قبلاً یه بررسی کامل رویش انجام دادین.

مرداد: ممکنه شما مطمئن نباشین که عوض کردن شغلتون واقعاً ایده خوبیه یا نه. این پروژه می تونه به یه نوع شناخت و یا حتی به پیشرفت درجه منجر شه، اما ممکنه شما متوجه تلاشی که واسه سر موعد انجام دادن اون لازمه نشید. حتی اگه همه چیز امیدوار کننده به نظر می رسه، بیشتر از اون چیزی که براتون خوبه کار نکنین.

شهریور: حالا واسه شما سخته که به حسهای عادی خود اطمینان کنین، واسه اینکه حتی خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کردن هم به نظر شما مثل تفریحه. نگاه مثبت شما قابل ستایشه، اما تشخیص دادن اینکه خیالات شما درسته یا نه هم خیلی خیلی مهمه. شما از دو دیدگاه متفاوت به جهان نگاه می کنین. یه دیدگاه شما همه چیز رو خوب می بینه و در دیدگاه دیگرتون برعکس همه چیز به نظر بد میاد. باید بفهمین که بین این دو کدوم یکی درست داره.

مهر: تا وقتی که شکستا و سرخوردگی هاتون شما رو به سمت حاشیه پردازی هدایت می کنه، شما واسه بیان کردن احساساتتون خیلی تحت فشار قرار می گیرین. یه بار که شما تصمیمی بگیرین چیزایی که در ذهنتون می گذره رو با بقیه در میان بذارین، تا یه مدت همه چیز خیلی راحت می شه. در روزای آینده هنوز کارای زیادی واسه انجام دادن هست، اما اگه شما تواناییهایتون رو باور داشته باشین، می تونین کارایی رو که حتماً باید تموم کنین رو کلکشو بکنین.

آبان: همه چیز به نظر خوب می رسه، اما شما قبل اینکه بتونین امکاناتی که دور و برتون هست رو ببینین مجبورین با نقطه ضعفهایتان هم روبرو شید. این سخن معنیش این نیس که شما فقط می تونین یه گزینه واسه انتخاب کردن داشته باشین و یا اینکه باید رفتار بخصوصی داشته باشین. این گفته مربوط به نگاه کلی شما هستش، اگه شما فکر می کنین که فرد موفقی هستین پس در واقع این جوری هستین. فقط باید خیلی کار کرده تا این امکان به وجود بیاد.

آذر: قدرت تشخیص و تلاشهای زیادتر از اندازه شما شایدً می تونه دوران خوشی رو براتون به همراه داشته باشه یا باعث پیشرفت شما تا همین چند وقت دیگه که خیلی هم دور نیس شه. اما فکر نکنین که بقیه رهین منت شمان، واسه اینکه شما تلاش نمی کنین چیزی که رو که یاد گرفتین به بقیه هم بیاموزید. ذهن خودتون رو از این لذت موقتی- چه در مورد کاری و چه در مورد تفریحی- آزاد کنین، در این صورت می تونین به هدفهای دراز مدت خود دست پیدا کنین.

دی: شما دوست دارین بفهمین که به چه دلیل به خاطر کارایی که امروز انجام دادین تشویق نمی شین. ممکنه شما احساس کنین در بالاترین درجه قرار گرفتین، واسه اینکه همه کارا رو درست انجام دادین و می دونین که لیاقت بهترین چیزها رو دارین. اما اگه شما قبول داشته باشین که الان رسیدن به اهدافتون زمان زیای می خواد، ممکنه که خیلی ناامید نشید.

بهمن: فقط به خاطر اینکه این روزا بقیه شما رو فرد خوبی می دونن، دلیل نمی شه که شما مجبور باشین به جای نیازای خود به نیازای افراد دیگه توجه کنین. شما به خود مطمئنین و می دونین که بهترین کار رو نجام دادین و فرصت این رو ندارین که از بقیه هم پشتیبانی کنین. اما حالا اعتماد به نفس بیشتر از اندازه داشتن می تونه به ضرر خودتون تموم شه؛ نشون دادن ضعفای خود شاید مهم ترین کاری باشه که حالا می تونین انجام بدین.

اسفند: دوستان شما به خاطر کارایی که تازه انجام دادین خیلی عصبانی به نظر می رسن، اما نباید تنها براساس قضاوتهای اونا اراده کردن کنین. مشکل اینه که هرکسی دیدگاه های احساسی و الهی خاص خودشو داره و اونا هر کدوم جهان رو به دید خود نگاه می کنن. کمکهای بیشماری که شما تازگیها گرفتین شاید باعث شن خیلی از مسائل در ابهام و نگفته باقی بمونن. وقتی فرصتی پیش روی شما قرار داره خیلی سریع حرکت نکنین. اول مهلتی واسه اون تعیین کرده و بعد اولین قدم خود رو وردارین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*